Esprimo Mobile U9200 - vypadané klávesy

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Rossano
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 04 zář 2009 19:17

Esprimo Mobile U9200 - vypadané klávesy

Příspěvekod Rossano » 03 říj 2010 12:43

Zdravím!

Na notebooku uvedeném v předmětu jsem psal a najednou mi zůstanou nalepené klávesy na prstu. Takto se to stalo i s dalšími desíti klávesami. Pravděpodobně je tam mechanické poškození vnitřní "kolébky". Nevím jak je to možné, do klávesnice nikdo nebušil.
Každopádně bych se chtěl zeptat, kolik by v servisu mohla stát oprava (příp. výměna klávesnice). Notebook je krátce po dvouleté záruce. Děkuji.
Nothing but a ThinkPad...

Rossano
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 04 zář 2009 19:17

Příspěvekod Rossano » 16 říj 2010 14:16

Jaktože nikdo neví? Nemůžu uvěřit, že nikdo nedokáže ani odhadnout cenu opravy... :shock:

Nicméně - nechci zakládat nové téma, proto bych se chtěl jenom zeptat, kde mám hledat autorizovaná servisní centra FUJITSU (na netu jsem žádná centra, jak mají např. HP, nenašel). Jednotlivé klávesy asi těžko půjdou doplňovat, proto se bude muset vyměnit celá klávesnice. Nebo koupit sólo klávesnici? Děkuji za radu. :)
Nothing but a ThinkPad...

Vojťas
píše často
Příspěvky: 460
Registrován: 20 zář 2006 11:20
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvekod Vojťas » 17 říj 2010 13:31

Servisní centra: http://cz.fujitsu.com/support/contact/splist.html
+ zadej S/N notebooku (nebo se proklikej výběrem modelových řad) a pak podle země a PSČ to zobrazí servisního partnera.
Fujitsu Lifebook S751

Rossano
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 04 zář 2009 19:17

Příspěvekod Rossano » 17 říj 2010 16:00

Děkuji. Jsem rád, že jsi napsal. :-)

Nicméně jsem docela překvapený - myslel jsem, že to vyplivne desítky servisů, ale na jakékoliv PSČ to hodí jenom jeden servis - a to Kapsch v Praze. Trochu slabé... To si raději nechám tu klávesnici vyměnit někde v obyč. servise, než to posílat někam do Prahy, plalit za to 2x tolik a ještě čekat bůhvíjak dlouho, než se mi to vrátí. :-/
Nothing but a ThinkPad...


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů