FS Amilo Pro V3505 instalace WIN Home

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
TriFith
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 06 pro 2007 15:12

FS Amilo Pro V3505 instalace WIN Home

Příspěvekod TriFith » 10 črc 2010 14:25

Dobrý den,
mám problém s instalací Win Home edition na Amilo Pro V3005.
Ntb byl s Win Home už koupený. Při pokusu o reinstalaci Win Home mi instalační program po prvém kroku vyhodí hlášku, že nezjistil žádné pevné disky a že instalace bude ukončena.
V BIOSu je disk bez problému vidět. Původní systém také v pohodě nabootuje. A dokonce když se pokusím nainstalovat Win XP prof tak instalační program disk normálně vidí...

Nemáte někdo radu?
Děkuji.

djmicho
guru
Příspěvky: 1731
Registrován: 27 zář 2008 18:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod djmicho » 10 črc 2010 16:03

chybí sata ovladače, stačí dodat sata ovladač dodat např přez N-Lite do instalačky nebo v biosu přepnout režim disku
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]

TriFith
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 06 pro 2007 15:12

Příspěvekod TriFith » 10 črc 2010 16:22

Než budu řešit systém...
Mám s tímhle notebookem jiný problém a bojím se že jde o hardwarovou záležitost.
Počítač se začal vypínat. při běžném používání Win, jako třeba serfování po internetu se nevypne, ale při spuštění třeba hry se během pár minut vypne. Na počítači svítí ikonka pro režim spánku a počítač nereaguje na nic (Ani na stisknuté power tlačítko). Jdiné řešení je ho odpojit od zdroje a vyndat baterku.
Naposledy se mi při instalaci hry vypínal monitor, počítač pracoval dál, a když jsem chvíli čekal, tak se zase monitor na minutku zapnul.
Nemohu v tom najít žádnou pravidelnost, protože jsem pustil jinou hru a hrál na max detaily co ntb dovolil a počítač držel hodinu v pohodě.
Pomocí HWmonitoru jsem sledoval teploty procesoru a ty nevylezly nad 60 °C.

Je něco co s tím můžu udělat, nebo musím do servisu. Napadl mě jen flash bios a formát disku a reinstal systému.


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů