Pa1510 LCD-jak vyměnit kabel?

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
adam405gr
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2010 19:45

Pa1510 LCD-jak vyměnit kabel?

Příspěvekod adam405gr » 07 led 2010 20:06

Dobrý den,
Mám problém s LCD. Při každém spuštění PC se nepodsvití. Musím display zavřít a otevřít pak se rozsvítí a funguje. Další závadou je, že jas musím mít vždy nastavený na maximum. Při stažení jasu displaye podsvětluje jen při skoro uzavřeném display (ta sámá poloha, do které musím lcd uzavřít, aby naskočilo podsvětlení).
Porosím o radu, kterou součást by jste vyměnily. Můj typ je kabel mezi základní deskou a LCD.

Děkuji za případne rady!


Aktualizuju: Odebral jsem přední plastový kryt na LCD. Problém je v části kabelu, ketrá vede do invertoru. Při pohybu s ním display misty funguje...
Mám problém s jeho výměnou. Po odstraněni spodního krytu PC je vidět jak je svazek vedený okolo větráku. V místě mezi větrákem a baterii je kovová spona držící kabely. Nevím jak tento patent rozebrat. Poradíte?

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 09 led 2010 21:11

fu mno ked to budes robit prvy krat tak prajem pevne nervy ale teda takto :
1. odstran tu ciernu pasku co ej medzi vetrakom a medenym chladicom, odstran chladic z CPU a vyber ho von, potom vyber ventilator
2. zo zadnej strany jak je ventilator tak kde zacina bateria je jeden srobik zozadu a druhy zvnutornej strany jak je baterka - oba su v tom rohu blizko seba tzn. tieto dva srobiky das dole a s pouzitim jemneho nasilia odtial vyberies taky umelohmotny diel - normalne plochym srobovakom to "vypacit von" potom odsrobujes tu kovovu sponu v ktorej idu kable a potom uz mas celkom pekny pristup do tej medzery cez ktoru idu kable k LCD a treba ich tam jedine pretlacit cez tu dieru , ked sa davaju pojednom tak to celkom ide ale prvy krat to robit je zabava ale ide to .


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů