Vypalování

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
miratruck
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 14 úno 2008 12:45

Vypalování

Příspěvekod miratruck » 16 pro 2009 22:04

Zdravim,
nebudu uvádět PC,ale nechápu proč vypalovačka po přeinstalaci OS vypaluje na všechny možné média DVD jenom ne na Verbatin,může říct někdo kde je zakopanej pes,je to v nastavení vypalovacího programu,konkretně Nero.

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 16 pro 2009 23:41

To bude urcite pocasim lebo mrzne ... Navstiv autorizovane servisne stredisko a tam im to mozes zrovna nechat s tym tvojim popisom problemu, takych maju vsetci radi :roll:
Kedze nemas potrebu uvadzat PC tak ako ti ma niekdo radit ?
aky note ? aky win ? aka mechanika ? cakas na lock ci odpoved ?
to ze nechce napalovat sa prejavuje ako ? chybova hlaska ? nedetekuje medium ? je to v zaruke ? skusane ine programy ? viac medii ? iny OS ?
dôvod reinstallu ? typ pohonnych hmôt ? vstupne napetie na zdroji ?
vyskusana ina mechanika ? vestica dala aky chybovy kod ?
Boli tie media skusane na inej mechanike kde fungovali ? ovladace a updaty aktualne vsetky ? Nero zakupeny v obchode alebo na torentoch ?
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

miratruck
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 14 úno 2008 12:45

Příspěvekod miratruck » 17 pro 2009 11:29

Omlouvám se,
jedná se o notebook Amilo A 1650/G,OS win XP,mechanika Nec DVD+RW ND-6650,začne jako by vypalovat a po chvíl vysune DVDčko s hlášenou chybou:"Chyba kalibrace výkonu",v záruce už neni,media detekuje všechny,zkusil jsem zakoupit jiné médium než verbatin,konkretně panasonic a na to film Nero vypálil.Nero mám od přítele a do přeinstalace windowsů původních vypalovalo normálně jaká koliv media.Stahnul jsem Clone DVD a to samé DVD Panasonic vypalil,Verbatin nikoli,přitom jsem vypaloval jen na verbatinky a bez problémů

mohy

Příspěvekod mohy » 19 pro 2009 18:18

no dam ti radu ktera je nejvice nasnadě: vykasli se na verbatim a proste kupuj jina media,na trhu je jich kvalitnich dost a dost.


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů