Amilo PA1538 KO? prosim pomoc!!!

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Steini
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 10 pro 2009 13:15

Amilo PA1538 KO? prosim pomoc!!!

Příspěvekod Steini » 10 pro 2009 13:21

Dobry den.
Kamarad mi prinesl svuj notebook s tim, ze mu nejede wifi, mrknul jsem se do spravce zarizeni a tam nemel wifi adapter. Notebook me zanesen ruznym bordelem, tudiz jsem se rozhodl ze jej zformatuju a nahodim mu tam win 7. Po uspesne instalaci win 7 jsem zjistil, ze mu ve spravci zarizeni opet chybi wifi adapter. Notebook jsem rozdelal, vycistil od prachu, wifi adapter jsem vyjmul a opet vlozil a notebook zapnul, normalne se nabootoval system, ale wifi adapter nikde, ba co vic po vypnuti ntb se mi jej nepodarilo ani zapnout!!! Pouze problikne kontrolka HDD a nedeje se nic, ventilator huci jak splaseny a cerna obrazovka.
Mohl by mi tady nekdo poradit co se s tim da delat? nebo kde najdu baterku od biosu abych jej mohl resetovat? netusim jak dal...
Diky!

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 10 pro 2009 18:54

Na tych notebookoch su chybne graficke karty tzn., ak po zapnuti ostane cierna obrazovka a vetrak stale fuci naplni tak je pravdepodobne ze uz je K.O. doska coz uz sa neoplati opravovat vzhladom k cene okolo 300,-€ a to ze nedetekuje wifi kartu moze byt budto chybna ta karta alebo doska tam je to tak 50:50 ... skus este raz ho rozobrat a skontroluj ci su dobre osadene pamete prip. vyber RAMky zo slotov a osad ich naspet , skus vybrat CPU a znova ho vlozit a skus to opät zapnut ak nepojde tak tam velke sance na zachranu niesu ...
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

cigi
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 28 srp 2006 21:23

Příspěvekod cigi » 14 pro 2009 16:58

Nedávno jsem řešil vytržený napájecí konektor a po opravě se taky nerozběhl. Choval se přesně takhle.
Vyndal jsem baterku na několik minut a vše OK.( pár sekund nestačí)
Baterka byla přelepena černou páskou - klasická velká jako dvoukoruna.


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů