Fujistu Siemems / AMILO Li 1720 + Windows 7 == WIFI

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
mercuL

Fujistu Siemems / AMILO Li 1720 + Windows 7 == WIFI

Příspěvekod mercuL » 24 lis 2009 19:55

Potřeboval bych poradit ohledně zapínání wifi na NT

Na pc sem měl XP a wifi sem zapl normálně - Mám nad klávesnicí 3 tlačítka

1 - Wireless Key || 2 - Internet || 3 - Zapnutí větráků do větší výkonnosti - Silence MODE

Vždy sem zapl NT - zmačkl tlačítko 1 - připojil se na Wifi síť a byl sem na internetu


Ale teď sem si na NT dal Windows 7 -

Zapnu NT - zmáčknu tlačítko 1 a neraguje = wifi se nezapne

Mimochodem
Tlačítko 1 na windows 7 mě nejde ale na xp JDE
Tlačítko 2 na windows 7 mě JDE a na xp JDE TAKY
Tlačítko 3 na windows 7 mě nejde ale na xp JDE

Mohl bych se zeptat jak bych toto opravil ? nebo je nato nějaký program co to zapína místo tlačítka nebo nějaký " dávkový příkaz " ?

Na nt chci chodit na Wifi a hravat přez ně hry na lan party a nebo chodit na INTERNET ::

TAKŽE:
Na xp mě jde vše
Na windows7 mě nejde tlačítko 1 a 3 o tlačítko 3 ciže zapínání silence mode větráků mě tak nejde ale kdyby to šlo vyřešit byl bych rád
Ale o tlačítko 1 se mě jedná v první řadě / Wifi KEY

pinky.striker
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis 2009 14:08

Příspěvekod pinky.striker » 30 lis 2009 14:31

no mám dost podobný problém. notebook mám uplně stejný (resp. se ho snažím rozchodit kamarádovi), problém je že mi ty dvě tlačítka co ti nefungují pod win7 mi nefungují ani pod win xp (professional, SP2). wi7 jsem nezkoušel. nevím jestli je problém někde v ovladačích, protože DVD s drivery, které mi k tomu dal je uplně k jiným řadám notebooku (Amilo Pro 2x, 3x a jine) než je Amilo Li1720. nevim, jakým způsobem pořídil notebook s jiným DVD, zda výrobce přibalil špatné nebo mu podstrčili jiný notebook když ho kdysi reklamova (design je u těch modelů stejný). tak jsem stahoval ovladače z internetu, kde jsem našel jen ovladač ke grafice, zvukovce a k síťovce (pak tam bylo ještě cosi k biosu). ovladače všechny nainstalovány, grafika i zvukovka šlape v pohodě, u síťovky mi to ve správci zařízení ukazuje že LAN i wifi adaptér mají ovladače nainstalované a že vše pracuje v pořádku. nicméně tlačítko na wifi nereaguje, stejně tak to na větráčky, které mě ale zase tak netrápí. Přemýšlým, jestli nechybí ještě nějaký driver. v biosu mám wifi povolené

pinky.striker
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis 2009 14:08

Příspěvekod pinky.striker » 01 pro 2009 14:04

Tak já problém už vyřešil, stačilo mi doinstalovat ty správné věci, které jsem předtím díky své hlouposti neviděl, stačilo jen na stránkách výrobce rolovat dolu. doinstaloval jsem jen WLAN driver a soubor ze sekce Tools & Utilities. Doporučuju se tam mrknout a postahovat to, zkusit nainstalovat. je to na:
http://support.ts.fujitsu.com/com/suppo ... ctID=25145
popřípadě tam jsou nějaké návody na win7 v sekci other, třeba ti to pomůže


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů