pomoc s amilo pa 1538

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
lakrumacek
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 26 zář 2009 18:47

pomoc s amilo pa 1538

Příspěvekod lakrumacek » 26 zář 2009 19:27

nazdárek mám tenhle notas amilo pa 1538 a při zapnuti se mi rozjede ale nenaběhne windows ani se nemužu dostat do nouzového režimu,jen se rozjede mechanika a ventilátor,myslel jsem že je to deskou lae po nějakém čase když jsem ho zapnul asi 3 měsíce ležel jen tak mi naběhl ale do biosu a tak jsem ho restartoval a najel už normálně windows jel jeden den a při restartu aktualizaci už zasej nejel asi za 14 dní se to stalo opět bios a pak windows večer jsem ho jen zaklapl a nechal jet ráno už zasej nic jen ventilátor ale sklo černé,neví někdo co by to mohlo dělat a jak bych mohl popřípadě resetovat bios? nemužu se dostat na tu malou baterku,popřípadě nějakej manual nebo schema jak se tam dostat a nebo kde co je,díky za odpověd

Akus
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 říj 2009 09:33

Příspěvekod Akus » 03 říj 2009 09:34

Od vcerejska me trapi ten samy problem a nejhorsi na tom celem je to ze v pondeli mi presne skoncila zaruka :((((


Prosil bych tedy take o radu :(

akrijj

Problém

Příspěvekod akrijj » 11 říj 2009 22:28

Když, se to stalo mě a natrvalo, měl jsme odpálenou grafiku, procesor, a jednu ramku. A jediné co pomohlo byla reklamace. Hm

No není to pozitivní, ale je to tak.

Krosscord
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2009 11:38

Příspěvekod Krosscord » 13 říj 2009 11:55

Zdravím,

už párkrát se mi nastal stejný problém, který mi stačilo vyřešit tím způsobem, že jsem notebook nechal chvíli vypnutý a když jsem ho potom zapnul, vše se načetlo normálně.
Bohužel v neděli mi notebook kleknul zničehonic při chodu a od té doby má naprosto stejné symptomy jaké píše uživatel lakrumacek.
Notebook je již bohužel po záruční lhůtě a jelikož jsem slyšel na servis FSC velmi špatné ohlasy, nemám tušení co s notebookem počít.

Za jakékoliv rady jsem velmi vděčný

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 13 říj 2009 22:19

Amilo Pa1538 - chybne grafiky, treba menit zakladnu dosku za hrozne peniaze okolo 350,-€ tusim ...
Ked to mate po zaruke tak je najlepsie rozpredat to na diely , disk, ramky, LCDcko, procak, mechaniku, wifinu , adapter a zbytok vyhodit - samozrejme ekologicky :wink:
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

kejml
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 24 úno 2008 09:51

Příspěvekod kejml » 24 lis 2009 13:19

Jsem "šťasným" majitelem stejného krámu a od soboty i stejné poruchy :evil:

Taky to zapnu, rozjede se větráček, cvakne mechanika, ale to je tak všechno, na monitoru vůbec nic.

Na netu jsem našel tyhle stránky http://nahradni-dily.abax.cz/notebooky/ ... o-pa-1538/

Je tam i oprava desky, tak přemýšlím, jestli do toho jít nebo to rozprodat na díly.

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 24 lis 2009 19:17

Len treba ratat s tym ze ako dlho vydrzi takto opravovana zakladovka ale davam tomu 3 mesiace, a dalej kdovie aku zaruku na to davaju ... kazdopadne pri 1538 by som do platenej opravy nesiel !
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .

Think service engineer .


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů