Fujitsu Amilo Pa 3515 - Pár dotazů...

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
TomasH
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2009 22:29

Fujitsu Amilo Pa 3515 - Pár dotazů...

Příspěvekod TomasH » 18 srp 2009 19:03

Zdravím.
Měl bych pár otázek stran tohoto NB a instalace Winows XP a Vista...
1) Nedávno jsem objevil skrytý "logický disc" na tomto NB. Jeho velikost je cca 9 GB z toho 4 GB jsou využité. Předpokládám, že se jedná o "recovery", jenže ať se snažím (a hledám na netu), nevím jak to spustit (nemám recovery disc). Dodám, že při F8 se objeví seznam možností jako "spustit poslední funkční konfiguraci, stav nouze, ap..., ale nikde "oprava systému" nebo jak je psáno v manuálu...
2) WiFi...mám nainstalován systém Win XP, SP3, ovládače co jsem našel...spustím wifi (Fn+F1), kontrolka svítí, ale to je vše...žádá reakce, vyhledávání dostupných sítí v oblasti, žádná ikona vedle hodin, prostě nic. Je to normál nebo se musí vytvořit nové síťové připojení ?
3) Ve správci zařízení mám stále jeden žlutý otazník u "síťový adaptér"... U položky "síťové adaptéry" je vše ok...neví někdo co to je ? Nemá to náhodou něco společného s bodem č.2) ?
Díky za každou radu.

TomasH
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2009 22:29

Příspěvekod TomasH » 28 srp 2009 16:09

Tak že odpovím si sám 8) ...

ad 2), 3) instaloval jsem sice ovládače, o kterých bylo napsáno, že jsou pro tento typ NB, ale nakonec to nebyla až tak úplně pravda...NB FS Amilo Pa 3515 bylo vyrobeno několik typů nebo přinejmenším do nich bylo instalováno několik typů WiFi "karet"...proto řešením bylo zjištění typu wifi karty pomocí programu Everest a následně vyhledání ovládačů. Vzhledem k tomu, že stejnou kartu použil i Asus do svých NB, stáhl jsem si potřené ovládače ze stránek Asusu...nyní vše funguje jak má
Řešení bodu č.1) mi stále uniká :lol:

To jen kdyby někdo měl stejný problém...


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů