Amilo PA 1538, Turion 64X2, GeForce Go 7400

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
D.O.M

Příspěvekod D.O.M » 09 črc 2007 09:08

az budu mit cas tak kouknu na vydrz atd. ale zatim:

3)dat tam xpa, visty sou zbytecne narocny a doporucoval bych pro ne 2gb RAM

4+5) notes mam na stejny veci jako ty, tzn univerzál, zatim sem na nem hral gta sa (plny detaily) a lineage 2 chronicle 6 (taky plny). Kdybys mi napsal kolik mas financi moh bych ti s notesem poradit. Zatim, jestli mas aspon 24k tak bez do VBI FL90, vykonove by to bylo nesrovnatelny

6)jakmile ma ten notebook nakou slusnejsi grafarnu, nemuzes s nakou vetsi vydrzi pocitat. baterka samozrejme za chodu vymenitelna neni (aspon pri chodu na baterku, pri zasuvce to ale podle myho de do notesu taky pres ni - tzn VYMENITELNA NENI)

//jinak z tech 2 booku je dle myho na hry vic stavena ta pa 1538, ma znatelne lepsi grafiku.

fandop
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 črc 2007 10:45

Plasty a další

Příspěvekod fandop » 09 črc 2007 10:48

Ahoj, chtěl bych někoho poprosit, jestli by mi ještě neřekl pár dalších věcí ohledně tohoto notebooku.

Hlavně by mě zajímalo zpracování těch plastů okolo klávesnice - jsou matné nebo lesklé? Zachytávají se na nich nečistoty? Jak moc?

Dále k tomu zahřívání? Píše se tu o pravé straně pod klávesnicí. Umožňuje to však pohodlnou dlouhodobější práci?

A poslední věc, na kterou bych se chtěl zeptat je tv-out. Zkoušel ho někdo? Jaká je kvalita obrazu atd.?

Dík moc za odpovědi.

atjov
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 07 črc 2007 20:16

Příspěvekod atjov » 09 črc 2007 14:41

@ D.O.M.: tak nechtěl bych přesáhnout 22 tisíc. Rád bych chtěl poradit s výběrem, byla mě doporučena značka Asus, ale nenašel sem nic s levnější kategorie, mohl by mě někdo poradit něco od asusu na podobný styl???

Jinak slyšel sem že FJ měli vždycky špatné plasty na klávesnici a okolo ní, je to pravda???
A display žeprý není nejlepšé (černá=tmavě modrá a bílá=šedá) Je to pravda?

troph3us
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 03 čer 2007 12:25

Příspěvekod troph3us » 09 črc 2007 19:18

atjov píše:zdaravím všechny, chci si pořizovat svůj první notas.

.....

Mám jen pár dotazů:
1)opravdu teda vpohodě vydrží 2,5 hodiny nebo spíš mín?..KOLEM 2
2)rozjel tam někdo z vás COD2 po netu na gameparku??.. ANO
3)přidávám se k dotazu jestli je lepší tam mít XPp nebo nechat Visty.. RADSI BYCH XP, MAM VISTY:( ZATIM
4)Chcu to na hudbu,filmy,fota,net a hlavně COD2 a další hry podobnénáročnosti. Myslíte že je to to pravé??...COD2 MA FPS 150, UPE V POHO, VYKONOVE JE SLUSNEJ
5) jeden tady říkal že rozjede NFS Caron, a další že nerozjede COD, tak co to teda rozjede?..COD MA DIKY DX10 FPS KOLEM 20-NEHRATELNE MP
6)Neznáte nějaký podobný notas ale s případně větší výdrží?? Nebo to stojí za to oželit výdrž a jít do parádního notasu za tu cenu? Je tam vůbec normálně za chodu vyměnitelná baterka??

atjov
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 07 črc 2007 20:16

Příspěvekod atjov » 09 črc 2007 19:29

děkuji za stručné odpovědi, a přecejenom ještě zopakuju otázky v mojem minulém přízpěvku a to:

Jinak slyšel sem že FJ měli vždycky špatné plasty na klávesnici a okolo ní, je to pravda???
A display žeprý není nejlepšé (černá=tmavě modrá a bílá=šedá) Je to pravda?


a pak k těm tvých odpovědím, COD2 na gameparku se rozjede ale MP ne? Není to divný?

Jinak neznáte teda někdo nějaký srovnatelní Asus,IBM nebo cokoliv jiného, jenom si chcu udělat názory.

Zatím mě od tohoto notasu odrazuje jenom nižší výdrž, kterou ale časem vyřeším dokoupením další baterky, a když pojedu třeba ve vlaku, tak si je prohodím. Nebo je tu něco co mě to neumožní nebo nedoporučuje?

troph3us
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 03 čer 2007 12:25

Příspěvekod troph3us » 09 črc 2007 20:34

no uvedom si, ze lepsi baterie bude stat alespon 4000.

COD2 jede bezvadne, ale COD1 je nehratelny v MP, na Activision pisou, ze hra jede bez problemu pouze v SP, patch podle me nechystaj...skoda

plasty jsou normalni

cau

troph3us
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 03 čer 2007 12:25

Příspěvekod troph3us » 09 črc 2007 20:36

jeste jeden postreh, dal jsem novy ovladac na Atheros Wifi a signal moji bezdratove site se zvedl z mizernych 30% na 88%, slusny co

atjov
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 07 črc 2007 20:16

Příspěvekod atjov » 09 črc 2007 22:08

já vím že baterka není nejlevnější ale co nadělám, asi do tohoto notasu teda půjdu. Akorát by mě teda zajímalo jestli je pravdaže display jeslabší (černá=tmavě modrá a bílá=šedá)

D.O.M

Příspěvekod D.O.M » 10 črc 2007 11:46

k displeji muzu rict ze na notesovy pomery je slusnej, delam grafiku (amaterskou-domaci) a ten displej se da. Pouze kdyby byla na celym displeji jedna barva tak je videt ze dole je svetlejsi.

D.O.M

Příspěvekod D.O.M » 10 črc 2007 11:47

troph. hale posli mi pls link na ten ovladac, btw cet sem ze si lidi stezovali, jak jim wifi pod win xp prof. pada a zamrza, nemas s tim nakou zkusenost?

troph3us
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 03 čer 2007 12:25

Příspěvekod troph3us » 10 črc 2007 14:27

D.O.M píše:troph. hale posli mi pls link na ten ovladac, btw cet sem ze si lidi stezovali, jak jim wifi pod win xp prof. pada a zamrza, nemas s tim nakou zkusenost?


tady je:
http://www.fujitsupc.com/downloads/mobi ... 107_XP.EXE

nebo jsem ho dal na edisk:
http://www.edisk.cz/stahni/38590/WLAN_A ... XP.EXE_8.6

PS: ja mel jen slaby signal (visty), obcas vypadl a restartoval se, ted OK

D.O.M

Příspěvekod D.O.M » 10 črc 2007 14:44

dik moc du je vyzkouset

b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 11 črc 2007 17:07

Lidicky chtel bych se zeptat na par veci ohledne Fujitsu muj kamos mel nb od fujitsu (na intru) my tam mame internet pres wifi ale je v hospode na proti intru takze jemu se notebook spatne pripojoval pres wifi....musel byt uplne v oknu a kamosi klido chodili s jiinejma typama (HP, Acer...) jestli je to porad stejny u Fujitsu nebo uz je vetsui antena nebo abych nebyl zalezlej az z okna kvuli netu...:D dik

D.O.M

Příspěvekod D.O.M » 11 črc 2007 17:21

cao no samozrejme zavisi na tom co mas za wifi modul, ja s tim atherosem co je v amilu 1538 chytam signal podstatne lip nez znama s rok starym hpckem za 25k. To je tak jediny srovnani co mam .)

b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 13 črc 2007 16:06

http://www.alza.cz/notebook-fujitsu-sie ... d76770.htm

A nevi nekdo jak je to s timhle FS amilo pa2510 ??? s tim wifi...???


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů