Vsetko okolo amilo 3553

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
vlado8
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 27 dub 2009 19:30

sroubiky na spodku

Příspěvekod vlado8 » 23 kvě 2009 00:43

Ludia skontroloval by som si srouby co drzia spodny kryt notebooku..ja som si minule nasiel jednu vypadnutu a ked som sa lepsie pozrel zistil som, ze tam uz chybaju dalsie dve..Idem volat do FS a dufam, ze to nebude mat vplyv na zaruku..

mholes
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2009 19:46

GK

Příspěvekod mholes » 16 črc 2009 23:19

Poraďte mi prosím někdo, komu tento noťas běhá v pohodě, k jaké GK má vlastně nainstalované ovladače.. :?: Je to hybrid, avšak na hybrid jsem ovladače nenašel a dlouhou dobu jsem jel na ovladačích HD3200, ale zdá se mi notebook celkově nějaký nepříliš výkonný.

mholes
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2009 19:46

Re: GK

Příspěvekod mholes » 17 črc 2009 13:14

mholes píše:Poraďte mi prosím někdo, komu tento noťas běhá v pohodě, k jaké GK má vlastně nainstalované ovladače.. :?: Je to hybrid, avšak na hybrid jsem ovladače nenašel a dlouhou dobu jsem jel na ovladačích HD3200, ale zdá se mi notebook celkově nějaký nepříliš výkonný.


Tak už jsem to naštěstí konečně vyřešil, po sáhodlouhém bádání, googlování a hledání na fórech... nakonec teda drivery na "obě" grafárny 8)

demontormen
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 29 lis 2009 22:25

přehřívání

Příspěvekod demontormen » 29 lis 2009 22:29

Mam ten ntb od ty doby co byl v prodeji a prehrivani vyresi chladici podlozka, mam zalman cooler NC1000 a chladi to v pohode, ani to nerve... podlozka stoji tak litr, ale vyplati se to...


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů