Hry na xa1526

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
akrijj

Hry na xa1526

Příspěvekod akrijj » 30 zář 2007 13:49

HI mam problem, pokousel jsme se nainstalovat hry Thief, Fifa, Underground. Instalace probehla v pohode, ale pri spusteni mi zvlastnim zpusobem zatuhnou na zacatku. Tedy tmava obrazovka ale s mysi muzu normalne pohybovat. Ukoncit se daji jenom pres system. Nemohl by nekdo poradit? Hry FarCry, Fear a Doom jedou v pohode.
Mimochodem zrusil jsem predinstalovane Visty a dal tam XP-profi a prestal mi fungovat ovladac. Nema nekdo nejake drivery pro ten ovladac?
Diky

qwert
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 14 srp 2007 12:28

Příspěvekod qwert » 01 říj 2007 22:45

U thiefa mi pomohllo vypnout jeden procesor - pomocí ctrl alt delete schodíš do windows, pak pravým tl. na příslušnou ikonku, zvolit přejít k procesu, u příslušného procesu pak pravé tl. a nastavit spřažení, pak odškrtnout jeden z procesorů...Pak mi thief chodil

:]

akrijj

A co zvuk

Příspěvekod akrijj » 01 říj 2007 23:07

HI diky za radu, hned ji vyzkousim.
Tak jsem vyzkoušel a opravdu do funguje, jedinný problém bohužel závažný, že mi teď nejede u hry zvuk. Měl jsi to stejné?
Jeste jsem se chtel zeptat, po preinstalovani mi zneji repraky stale vice plechove. Uz se mi to stalo jednou, a kdyz jsem vzal notas na reklamaci tak zacal delat Dasu, a vsechno fungovalo dobre. No v kazdem pripade opet to blbne. Aktualizoval jsem ovladace. Nemas na to reseni. Nebo stejny problem. Diky za radu

qwert
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 14 srp 2007 12:28

Příspěvekod qwert » 02 říj 2007 18:20

Ne, zvuk šel uplně v pořádku...ale stejně i potom se ta hra
(thief) velmi frekventovaně vypínala, pak jsem se na to už uplně vykašlal - prostě to není hra pro core2duo...zatr!


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti