jaké máš preference při výběru?

jaký tablet si vybrat

co je pro tebe dulezitejsi pri vyberu tabletu?

image, hlavně aby dobře vypadal
3
8%
parametry, hlavně aby uměl co potřebuji
35
92%
 
Celkem hlasů: 38

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 05 pro 2012 16:28

xmiku píše:Tak to vypadá, že si z dnešní nabídky nevyberu.

Můj ideál:
- displej: poměr stran 4:3 a "retina" rozlišení, úhlopříčka cca 10"
- x86 procesor
- hybridní operační systém (tabletové i klasické rozhraní)
- žádný větrák, plně pasivní chlazení

Nezbývá než čekat a nikdy se nedočkat :-(

to sa nedockas uz nikdy lebo 4:3 pouziva uz len Apple v iPadoch a tam x86 procesor nikdy nebude.

Win8 tablety budu samozrejme aj Core x86 procesormi, nie len s Atomami (napr. Surface Pro) ale urcite nie s 4:3 a nie za 5tisic. Surface Pro pokial viem vetrak nema a chladi sa pasivne.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 05 pro 2012 16:30

Otazkou je, proc chces x86...?
Nac vlastne tablet chces pouzivat. Pokud jim chces nahradit kompletne notebook, tak to pak chapu, jinak by sis mel v terenu vystacit i s Nexusem, iPadem apod... Na seminarich pouzivam iPada 1. generace s klaveskou a da se.. Sice je tam znat, ze vykon tomu stroji chybi, ale na takove to domaci brouzdani, hlavne na zachode :lol: to staci.. Uz me ta tabletomanie nejak prechazi, takze dokud bude jednicka slouzit, necham si ji, protoze uz je stejne neprodejna...
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

xmiku
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 09 čer 2012 19:54

Příspěvekod xmiku » 05 pro 2012 20:41

Chci tablet používat především na čtení PDF - proto poměr stran 4:3 a požadavek na jemňoučké rozlišení. Zároveň ale chci, aby mi případně posloužil i jako plnohodnotný počítač a to hlavně na programování.

Ale musí to být především tablet, velmi skladné a nepříliš těžké mobilní zařízení (musí se dát držet v ruce) s rozumnou výdrží. Surface Pro už moje požadavky nesplňuje.

Z mého pohledu uhodil Microsoft hřebíček na hlavičku, když vytvořil hybridní operační systém - líbí se mi mít jedna data, ale dva způsoby, jak s nimi pracovat - čistě tabletové rozhraní a čistě desktopové. Tohle si myslím, že je budoucnost, pokud tablet nemá být jen hračkou.


Zpět na „Výběr tabletu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti