porucha tlačítka touchpadu

notebooky Packard Bell a vše kolem nich
zaneta90
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 06 črc 2014 15:38

porucha tlačítka touchpadu

Příspěvekod zaneta90 » 06 črc 2014 15:51

Dobrý den, před 3mi dny jsem si koupila nový notebook Packard Bell EasyNote TE a hned po prvním zapnutí se projevila zdřejmě nějaká závada levého tlačítka touchpadu. Jako by zamrzalo semtam nebo nefungovalo, kurzor je však v pořádku normálně se s ním dá pohybovat ale jakmile na něco najedu a chci na to kliknout tak to tlačítko nereaguje,mačkám a nic se neděje, přitom pravé tlačítko funguje v pořádku,i kurzor se normálně hýbe i klávesnice píše, poté musím notebook vypnout a zapnout a pak to zase vše funguje normálně,ale nikdy to nevydrží dlouho,opakuje se to každých 10-20 minut, po třech dnech už mě to přestává bavit a jsem z toho neustálého vypínání a zapínání unavená. Navíc se mi zdá že se to každým dnem stává častěji. Notebook mi byl předán v krabici, a jela jsem pro něj vlakem přes 100 km. Stál mě 8000,-kč,takže očekávám spolehlivost. Doma po rozbalení jsem navíc zjistila že je na notebooku zvrchu několik škrábanců. Nevíte co by s tím mohlo být? popř. uplatním na to reklamaci? Děkuji za případné rady.

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 06 črc 2014 20:33

Počkat, tady něco nesedí. U supermarketového notebooku za 8 tisíc očekáváš spolehlivost? :shock:

Btw pokud pomáhá restart, tak je to nejspíš softwarová závada. Zkus provést obnovení systému do továrního nastavení. Pokud se to bude dít dál, tak dát reklamovat. Nemusíš za prodejcem, stačí zavolat do servisního střediska a přijede si pro to kurýr hrazený servisem.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)


Zpět na „notebooky Packard Bell“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti