Vymena grafickej karty v NB (alebo prečo to nie je možné)

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 27 bře 2009 13:13

Takze sem nakonec mel pravdu s tim ze mas tohsibu. Ceny jsou takove jak jsem predpokladal. :-) Slot je specialni? Jaky presne? nechce se mi to tam hledat....
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 27 bře 2009 13:43

trisi,jaký speciální slot?...pokud nechceš přeplácet,kup na eBay 9600m GT za 200$...
Banglo,ty si alespoň oprav tu hlášku "nejrychlejší 15" notebook na světě",kdejaký notes s extrémním CPU je rychlejší
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 27 bře 2009 14:03

Grafiky rady 9800M jsou asi 2x vykonejsi nez 9600M GT. Pokud ma toshibu ktera stoji kolem 50K s procesorem T9600 tak by to bylo plytvani.
Do takoveho stroje se hodi prave ta 9800M GTS, vykonejsi grafiky jsou na tom webu toshiby nebyvale drahe.

K dalsi nemistne poznamce GOGA: mluv k tematu nebo mi posilej SZ jako ja vcera tobe. Osobni prekazky sem neplet nebo sem nabehne moderator a usekne to tady.

PS: Pokud se jedna nejrychlejsiho notebooku, tak je nejvykonejsi. Dyt nevis o cem mluvis - "kdejaký notes s extrémním CPU" LOL. Tak mi pošli list 15 palcovych notebooku s extremním CPU ty chytraku :-D AW m15x ma X9000 ktery je na frekvenci 2.8Ghz, to je jediná konkurence. No a samozrejme kdybych chtel tak si ho mohu osadit X9100 ktery jede na 3,06GHz, ale nemam zapotrebi priplacet takové peníze za 206Mhz a 44W CPU. Co se tyce ctyrjader tak je moznost osadit si tento notebook i QX9300, coz je vlastne taky jediny notebook ktery ho zvladne. PRiste kdyz se budes chtit bavit o necem cemu nerozumis a budes radit at si neco opravim tak si neco precti :-)
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 27 bře 2009 14:13

poslouchej,hraješ si tady na seriozního zástupce seriozní firmy a tlacháš dvě na tři..."to já kdybych chtěl"...kdo je na to zvědavý? Radíš klukovi co vyhodil kdovíkolik peněz oknem nějakému hajzlovi co mu na oplátku nechal domrdaný notes a ktomu bez záruky,aby investoval dalších 10-20 tisíc do upgrade? Buď si padlý na hlavu,anebo nejsi ten za koho se vydáváš,ale jen synek nějakého rádobypodnikatele co si hraje na businessmana.Přestaň vyhrožovat moderátorem a ty přiblblé poznámky co posíláš na sz si taky můžeš nechat.Nejprve si desetkrát po sobě přečti a pak vykládej jako mluvíš k věci.Radím ti,přečti si co píšeš a když ti to ani potom netrkne,tak to tě lituju
a ty poučky o procesorech jsou taky k smíchu,napíšeš si sestavu,pak připíšeš "nejrychlejší" ,přitom výpočetním výkonem se mu kde co vyrovná/o grafickém výkonu jsi nepsal/a pak děláš geroje co si tam všechno můžeš dát,to mě připomíná rozmazleného fracka někde u kuliček
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

tris

Příspěvekod tris » 27 bře 2009 14:33

Díky za zájem, je to třeba tady :
http://smg.photobucket.com/albums/v720/ ... 30slot.jpg
Tam je sice 7900, ale ta moje je úplně stejná.
Mimochodem vy si teda dávate !

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 27 bře 2009 14:40

no,je to hlavně v tvém zájmu,když odejde taková grafika,je potřeba podle mě celková diagnostika,může se ti klidně stát,že do týdne ti odejde i druhá a to ti bude pak toshiba sloužit jen k estetickým účelům,takže takové rady "profesionála" bych si raději deset krát promyslel :D
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 27 bře 2009 14:49

Hele doporucuju ti koupit tu 9800M GTS primo od toshiby. Za tech 370USD. Jenom bych ti doporucil poresit si postovne a dovoz. Nezapomen ze v CR zaplatis jeste 19% DPH. Radim ti to nejlevnejsi reseni ktere od toshiby koupis. Z ebay by ses mohl spalit, jako si to udelal s tim co ten notebook zastavil....Taky bych se byt tebou informoval v servisu toshiby a sdelil bych jim tvoji situaci. Budou napomocni i bez tveho zarucaku.

TO gogo: Nemam ti na to co rict. Akorat bych tady napsal dalsi odstavec o tom jak si primitivni a nevis o cem mluvis. Urazej si koho chces. Ja napsal fakta, ty blaboly o extremnich CPU. Kric tady na me jak chces...
Kde mas ten kdejaky notas s extrem cpu hm??
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 27 bře 2009 15:10

nemám potřebu křičet ani urážet,jen jsem konstatoval že jsi to právě ty kdo většinou neví o čem mluví a v tomto případě je to naprosto jasné.Jsi absolutně nekompetentní někomu něco radit,protože vůbec nedomýšlíš následky svých rad. Možná jsem primitiv,ale není na tobě hodnotit moje IQ,protože sám si rozumu moc nepobral,nech si už prosím ty dovětky a věnuj se raději svému vystupování

a už prosím tě přestaň s těmi výzvami na linky,to co máš dneska v notesu ty,bude mít za pár měsíců kdejaký Asus nebo FS,to že právě dnes máš ty 15,4" notes s nejvyšším grafickým výkonem možná znamená něco pro tebe,ale ne pro drtivou většinu všech uživatelů,no a ten člověk co si koupí takovéto výkonné řešení v tak malém provedení taky nebude z nejchytřejších,vždycky bude lepší na hraní 17" nebo desktop,takže si užívej svých nevímkolik "vrtulí" a nesnaž se mě stavět do role imbecila
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 31 bře 2009 14:21

Banglo,už si můžeš tu hlášku o "nejrychlejším 15" notesu v galaxii" smazat,o dost levnější MSI - MSI GT627-9547VHP - sice trochu slabší grafika,ale lepší procesor a turbo tlačí tento notes před tvůj a to že se zatím neprodává na vaši ulici nebude argument :D
a to nemá ani "nejrychlejší HDD na světě" a nemá ani zbytečně nakonfigurované RAMky na frekvenci 1333 MHz které i tak běží na 1066 MHz a s přehledem dá 10000 bodů v 3D06
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 31 bře 2009 16:24

\ignore

ty jsi asi nepochopil ze se jedna o nejrychlejsi 15.4" notebook na svete ze? To ze nemam "nakonfigurovany" X9100 s 3.06GHz nebo T9800 2,93GHz nebo QX9300 2,53GHz znamena pouze ze nemam nejvykonejsi konfiguraci, je to stale nejvykonejsi notebook na svete. S Lowendovym MSI to prosim nesrovnavej. Je to jina kategorie levnych hernich notebooku.

PS: Prosim NEOTRAVUJ me s tvyma mindrakama, co jsi asi za cloveka co muze 3dny hledat na netu 15" notebooky a z niceho nic do threadu o Grafikach spamuje topic s podpisem nejakeho uzivatele aby si prosadil svou. I kdybych si tam napsal ze mam cpu X9999 ktery neexistuje tobe to muze byt jedno. OC vysledky s nonOC srovnava jen pako a 3Dmark je jen synteticky test, realne vysledky jsou jaksi jinde.

Edit: Tak mi prosim hod link na testik s vice jak 10K body, nasel jsem jeden default 8300 a OC8700, potom jina konfigurace mela 9100OCed.
Rad bych videl tvoji uber konfiguraci, jinak se opet ztrapnis...
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 31 bře 2009 18:23

o těch mindrácích se poraď chlapečku hlavně ty,myslím že nutně potřebuješ odbornou pomoc ve formě lékaře...nevím co bych hledal,náhodou jsem narazil na nový notes kterého výsledky ještě nejsou v testech,ale věř mě že mi je to úplně jedno,na rozdíl od tebe se netřesu jestli mám nebo nemám něco nej-high,takové neštěstí mě zatím nepostihlo...
takže hezky popořadě - zrcadlo,sprcha,zrcadlo,taxi,psychiatr a dlouhá dovolená,samozřejmě se svým super nej na světě vším.Dej si říct,pár takových dementů jsem už viděl a vypadali pak hodně lépe.
Ty máš ten ubohý žvást pod svou konfigurací,takže přemýšlej hlavně ty co kde napíšeš a za čím si stojíš a ne imaginární představy zakomplexovaného adolescenta
a na závěr-jedno mě to být nemůže,protože nesnáším burany kteří se k něčemu dostanou jako slepý k houslím a pak se snaží všechny všude přesvědčit jak jsou In a Cool
Pokud totiž budeš pořád jen lhát sobě a všem kolem,tak já nebudu ten co se zas ztrapňuje...odkdy se dá do 15" Stormu nakonfigurovat CPU QX9300 ? A tak to bude asi se vším co se snažíš tvrdit
Naposledy upravil(a) Gogo dne 31 bře 2009 18:55, celkem upraveno 1 x.
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

tris

Příspěvekod tris » 31 bře 2009 18:36

Tak musím Vám napsat jak jsem dopadl, notebook mi bez řečí přijali a za menší příplatek (za expres opravu) kartu v záruce do 24hod vyměnili. Takže musím fakt pochválit Toshibu.
Jinak 3DMark~10615 bez OC :lol: .

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 31 bře 2009 18:39

tak paráda,to ti gratuluji,nakonec to tedy nedopadlo nijak hrozně,takže Toshibu jen doporučit :D
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

CeCo

Příspěvekod CeCo » 31 bře 2009 20:07

Bangla:
Klud. Pripadne studena voda na prirodzenie...

Gogo.
Nechaj ho. Nema to zmysel, tipujem ze do pol roka bude musiet prejst na nieco kancelarskejsieho, ak mu este vobec pojde firma.

C

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 31 bře 2009 21:39

tris píše:Tak musím Vám napsat jak jsem dopadl, notebook mi bez řečí přijali a za menší příplatek (za expres opravu) kartu v záruce do 24hod vyměnili. Takže musím fakt pochválit Toshibu.
Jinak 3DMark~10615 bez OC :lol: .


Ja ti říkal at jdes do te toshiby nez neco koupis z USA, vyborne.
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů