Crysis a DX10

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 08 dub 2009 20:39

To je tady klasika :lol: Nasobime dvakrat a pricteme 10 FPS, aby to vypadalo dobre :lol:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Michal.Maniak
píše často
Příspěvky: 129
Registrován: 17 říj 2007 15:01

Příspěvekod Michal.Maniak » 08 dub 2009 20:41

U Crysis je spíše oblíbená taktika dát si detaily na medium a tvrdit, že je to skoro to samé, jako je mít na max.
Q6600, 4GB RAM, 8800GT, Windows Vista x64 a Ubuntu 8.10 x64 + EEE901, Windows XP Home 32

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 08 dub 2009 20:43

Koukam ze je to tady samy odbornik co mu prosly rukama desitky booku,viz orgasmic,mel nekolik msi,atd,to jsi dostal svuj prvni k prvnim narozeninam pote kazdy rok jeden,ne?
bangla:az budou dve 9800gtx vydavat mene tepla nez 3850,tak budou asi prset hovna s hackama,protoze ani 10kg medi v booku s tim nic neudela.
Jediny kdo tady muze rikat ze mu proslo x booku JINYCH ZNACEK rukama je swarm a dalsich par recenzentu, jen malokdo muze byt objektivnejsi nez recenzent ktery muze porovnavat a i ten se obcas utne, ale uzna to,kydy nejakeho nactileteho smrksy ktery ma prvni book nemaji zadnou vahu, jsou mozna tak k smichu ale to je vse
PS:Vsimnete si ze jsem na Clevo nebo co to je nerekl pul slova a co se najde "inteligentu"co zkritizuje msi jen proto ze ho mam v podpisu a to ho nevideli ani z rychliku..to mluvi samo za sebe
MSI GT735

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 08 dub 2009 23:00

to Tziky: Panejo, ty mi teda davas dneska :lol:

Nezakecavej sve haluzni kecy pohadkama o ztratovem teple. Muj book samozrejme vyzaruje vice tepla nez Tvuj, ale zase ten muj ma lepsi chlazeni.

A k tem notebookum, zadny jsem nedostal darem, ale na vsechny jsem si sam musel vydelat. Mel jsem vic notebooku nez jsi kdy videl 8) Je to muj konicek. Nemam problem vystridat klidne 5 booku za rok.

Proste tu meles kolem sebe hovinka. Vsichni Te tu setreli, tak se s tim smir...jsi proste Lamka, ktera se snazi urazet nasi inteligenci, ale spletl ses. Je tu dost lidi, kteri HW rozumi a nemas sanci je svyma vymyslama obalamutit :wink:

Jestli dal trvas na svych nesmyslech ohledne Crysis a Tveho booku, tak se bez lecit :roll:

PS: Radsi vylez ze Swarmovo zadku :)
Asus ROG Strix G18

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 08 dub 2009 23:24

Hm,tak ted jsi me dostal, tvuj komentar mluvi o tve "inteligenci" stejne jako tvuj styl vyjadrovani,co se me tyka tak je to nc uz jen to ze to ze jsi nepochopil ze ty booky k narozeninam byla narazka na tvuj evidentne "vysoky" vek,zajimalo kolik nicku jsi si zalozil aby jsi jima podporoval svoje komentare...a pokud by jsi vyhazoval rocne desitky tisic za booky,tak nevim s tim lecenim,pokud by jsi byl trochu rozumny a mel tolik penez na rozhazovani za booky jak rikas,tak si koupis treba w700...ale to by jsi byl odhadem tak v 8tride out kvuli jeho designu...,ze?
MSI GT735

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 09 dub 2009 06:44

To Tziky:

Tohle nikam nevede. Tento thread je zameren na hru Crysis, tak jestli nemas uz nic, s cim chytrym by ses s nami podelil, tak uz neprispivej. Nikoho tu Tve prispevky nezajimaji a jsi jen usmevny. Vzhledem k hloubce Tvych prispevku usuzuji, ze prave Ty jsi jeste skolou povinny.

Nechapu, na co bych si mel kupovat predrazeny W700, kdyz za tu cenu nenabizi tolik vykonu. Myslim, ze lecit se nepotrebuji. Nekdy vyhodne nakoupim, booka vyzkousim a otestuji a vyhodne prodam. Staci vedet, kde nakupovat.

Opravdu naposledy, jsem rad, ze jsi pysny na svuj book. Preji Ti vse nejlepsi s Tvym bookem. Klidne si hraj na externi LCD TV s Tvym bookem v 1920x1080 (FullHD) Crysis v DX10 a 8xAA a UltraMegaGigaTera detaily. Nekomu ke stesti u hry staci i 5 FPS :P
Asus ROG Strix G18

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 09 dub 2009 08:27

W700 je mozna vlajkova lod Lenova, nicmene je nesrovnatelny s D901C, ktery orgasmic ma. Mobilni CPU vs Desktopove Q9xxx, grafiku nabizi pouze 1 (no SLI no CF) a navic se nejedna o herni grafiky ale o grafiky do pracovnich stanic takze Quadro FX2700M a 3700M. To jen tak pro informaci pro ty, jez maji zkreslenou predstavu ze W700 je nejaky supervykonny notebook :-)

A predrazeny je....
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

polo

Příspěvekod polo » 09 dub 2009 09:00

W700 nieje predrazeny ani nahodov on ma dotisto par veci navyse okrem podstatne lepsieho sasi,chladenia,vybavy,klavesnice,trackpointu, velmi serizoneho designu,slavneho mena aj take detaili ako poriadny servis ci aj niaku vystupnu kontrolu vo vyrobe...(Nehovoriac o moznostiach rozsirenia zaruky a tak stovky dalsich veci)


A Quadro ma uplne rovnaky vykon ako jej Geforce verzia(lepsie povedane je este lepsia a keby si chcel Geforce tak tam staci nahrat upraveny ovladac) a skresleny si ty a to kompletne...

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 09 dub 2009 09:10

To Polo:

Taky nikdo IBM nebere, ze by delal nekvalitni notebooky. Ale predrazeny je, to musis uznat. Kvalita je na vysoke urovni, ale uzitna hodnota a cena neni v rovnovaznem pomeru.

Nebo Ti neprijde takovy Rolls nebo Maybach predrazeny? Ve vetsine pripadu jde o tezkou komerci a zakaznik plati za znacku.

Nikdo takovym produktum nebere kvalitu a exklusivitu. Jen se tu resila predrazenost. Nic vic.

PS: A nemej zase prehnanou predstavu o kvalite vyroby. Vetsina komponentu se stejne vyrabi v Asii a ve stejne tovarne. A design IBM je veci vkusu. Me osobne se vubec nelibi. Trackpoint je take veci ciste subjektivni. Me osobne se pracuje lepe s touchpadem.

Ale mas pravdu, ze servis a celkova kvalita sasi je u IBM na jednicku.
Asus ROG Strix G18

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 09 dub 2009 12:46

Michal.Maniak píše:Ještě, že jsem si tyhle poslední tři stránky threadu přečetl. Sám vím, jak mě Crysis jel na stolním PC, takže mám reálnou představu, jak to může jet na Tzikyho "dělu. Nu což, alespoň se pár lidí pobavilo a Tziky se ukázal v pravém světle. Děláme machry a hajzly máme na chodbě, jak praví klasik :roll:

Jestli u tebe klasik vychlastanej Polivka tak klobouk dolu, to ze tobe to na desktopu nejelo neznamena ze to nejede i ostatnim...
To orgasmic:na fullhd PLAZME si to pochopitelne dam,jen co vyjde port na PS3
PS:Podle datace tvych prispveku asi prave sedis ve skole,ze?
PS2:Dam si tu praci a to video upnu ale driv jak za 14dni to nebude,nemam totiz tolik casu abych jen hral :wink:
MSI GT735

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 09 dub 2009 13:28

To Tziky: Uz jsem se nemohl dockat na Tvou odpoved. Jestli hrajes webgame, tak muzes mrknout na muj profil, kde budes mit mou IP adresu a lokaci IP, kde je uvedeno Francie :wink:

No jestli nakonec vyjde port na PS3, tak v hodne osekane forme a zapomen na nejake detaily. Na fullHD uplne zapomen a mozna i na HD rozliseni...i Bioshock bezel na mensi rozliseni nez HD. Kdyz je jako grafika v PS3 pouzita grafika g-force 7800GTX

Podle datace mych prispevku sedim cely den v praci 8)

Ono misto psani hovinek jsi to video uz davno mohl upnout, ale i to se da krasne zfalsovat viz herni videa na youtube :) :P
Asus ROG Strix G18

Michal.Maniak
píše často
Příspěvky: 129
Registrován: 17 říj 2007 15:01

Příspěvekod Michal.Maniak » 09 dub 2009 14:07

Tziky: Ano, na desktopové 8800GT to jede tak akorát, v rozlišení 1280x960 s maximálními detaily, z čehož celkem oprávněně usuzuju, že na té tvé super notebookové grafárně to určitě líp jet nemůže - kde jsem podle tebe udělal chybu? Hratelnost neusuzuju podel čumění na oblohu (pěkně trapný argument), ale podle těch nejnáročnějších scén, kde je těch 1280x960, max detaily, podotýkám v DX10 verzi, ještě hratelných.
Q6600, 4GB RAM, 8800GT, Windows Vista x64 a Ubuntu 8.10 x64 + EEE901, Windows XP Home 32

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 09 dub 2009 20:36

To orgasmic,super ip francie,kdyz budu chtit tak budu mit ip treba z indonesie to dnes zvladne kazdy,ale to je jedno. K tomu videu,z mobilu z ktereho posledni dva dny pisu(kdyz mrknes na ostatni prispevky,uvidis diakritiku) video opravdu neupnu, a falsovat ho,no tak to opravdu ani nevim jak,neni to muj predmet zajmu...
MSI GT735

vlado.sk
občas něco napíše
Příspěvky: 86
Registrován: 29 pro 2007 19:47

Příspěvekod vlado.sk » 15 dub 2009 23:54

Nechcem nikoho provokovat ale tento ntb.mam doma z 3850kou ale CRYSIS mi ide 1440-900 tak 15fps -22 slabsie mapy az 30 nebe....- ale namam vsetko na high a nemam zapnuty ani AA.a NTB mam odladeni .Myslim ze kamaratovi ktory ma NV 9700M GT to ide o trosku lepsie.

Burys
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 20 zář 2008 21:42

Crysis na 3470

Příspěvekod Burys » 11 kvě 2009 20:58

Tak se s vámi podělím o moje zkušenosti s Crysis na Mobilním Radeonu 3470, athlonem x2 1,9GHz a 2GB ram. Budeme se bavit o rozlišení 800x600 a detaily vše na low. Hru si můžete spustit v DX10 (jestli máte Vistu nebo win7) nebo DX9 (XP), jestli chcete mít co nejvíc FPS, tak mám 2 rady:
1. Nainstalujte si modofikované ovladače catalyst 9.2 pomůžou
2. Na hru klikněte pravým tlačítkem a spusťte jí v DX9 má asi o polovinu víc snímků.
Na konec přikládám ještě výsledky s benchmarku (Prováděn chvíli před přestřelkou, potom přestřelka a minimální počet snímků byl u světlice ke které jsem schválně zašel také)
Frames Time (ms) Min Max Avg
2262 60000 15 64 37.700
Toshiba Satellite A300D - 15H AMD Athlon™ 64 X2 TK-57 1.9GHz, 2,5GB RAM, ATI Mobility Radeon™ HD 3470 256MB, Crucial M4 SSD 64GB + 320GB WD Scorpio Black BJKT 7200ot Ubuntu 11.10


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů