Crysis a DX10

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 01 úno 2008 23:37

Hm, akorát je to trochu fantasy klišé? A hrál jsi třeba adventury?

Zkus jinou hru na infinity enginu - Planescape: Torment, doporučuju.

Jinka, trochu spamujem.

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 01 úno 2008 23:39

Solitary píše:Ja CS nemam rad, je to takove primitivni vytvorene pro masu...


V podstatě ano, je to "jen střílečka", ale viděl jsi nějaké profesionální videa, popřípadě celé zápasy? To je lekce z taktiky :)

Solitary píše:nikdo si nenadaval jako to vidim u CSkaru, kde se posilaj do kokotu a kurev jen protoze nekdo hodil spatne flashbang, proste parodie na komunitu.


Souhlasím, ale podle mě je to dáno spíše věkem, vyrostou z toho..
Já hraju v podstatě jen Trackmanii Nations, s přestávkama asi rok a půl. Nic jiného jsem nehrál tak dlouho, za to může i VYNIKAJÍCÍ komunita, kdy jde defakto na každém serveru normálně pokecat bez samoúčelných vulgarismů, o agresi nemluvě, ta se nekoná vůbec. Taky se tam jen jezdí, že.
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 01 úno 2008 23:58

centos: Ano souvisi to s vekem, protoze tam hrajou deti a nejen ty... oni si tam dokazou nadavat i starsi, je to proste masova hra, kazdej se tam muze chytnout... ja treba CS nehraju, nehral sem ho asi 3roky, kdyz prijdu na public tak tam stejne dokazu nasypat par HS, tak jako o cem to je...

maxxz: MP HL1 byl opravdu silene nudny a pomaly a pouze deathmatch... neveril bys o moc jak lepsi to je vymodovany, je tam totiz par modu navic plus bunnyhop. HL mel jen dva mody a to ffa a tdm, kde ffa je prakticky nehratelny a na ffa se stejne pouziva tdm :) ono staci sledovat kdyz nejaky HL player prijde hrat ten mod, totalne nepobiraj... jsou totiz zvykly jen behat jak kralici :) A ono fakt neni jednoduchy skakat bunnyhop, odrazit se gaussem a pak nekoho za letu strelit primo...a na zadny nahodny full-auto HS se nehraje :D

Mafia ma vyborny pribeh :) dobra gangsterka... Max Payne me tak pribehove nezaujal, ne ze by byl spatny, to chran buh. Ale ze by HL1,2 bylo beckovy pribehem? Mno to je docela odvazny tvrzeni :) nehlede na to, ze je to prave prukopnicky... tak to ma sve hrdinske kouzlo.

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 02 úno 2008 00:01

HL1 nemyslím, ale HL2 už ano. 8) Ale možná je TOHLE i věkem.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 02 úno 2008 00:06

Hry se pribehem nikdy nevyrovnaj filmu, vzdycky budou oklestene do jakehosi klise.. snad jen Mafia a par dalsich her se dokazalo vyrovnat tem nejAckovejsim filmum. Ale pokud ma hra zajimavy pribeh, dobre podany a sama o sobe je to hra dobra... tak myslim vubec nevadi, kdyz se trosku chyta tech klise, co zname z ruznych filmu (at uz dobrych ci horsich). Jestli nekdo videl film Children of men (Potomci lidi - dle meho skvely film s peknym pohledem do budoucna) tak jeho atmosfera mi strasne pripomina HL2... takze HL2 bude spis diskutabilni kvalita, spis pro zasvecence. Jsou ale hry ktere maj kvalitu pribehu nediskutabilni, proste hroznou... a mezi ty HL2 kazdopadne nepatri, na tom se snad vetsina shodnem

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 02 úno 2008 00:12

Planescape: Torment. Ukaž mi řadový hollywoodský film s takovým příběhem. 8)

polo

Příspěvekod polo » 02 úno 2008 00:15

Hod daky link s infom o tej hre celkom by mato zujimalo(nechcesami hladat a v rozumnom jazyku)

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 02 úno 2008 00:16

Na public jsem nikdy nevlez, hráli jsme na uzavřeném serveru. Nicméně nedělám si iluze o stylu hry, vidím to tak, jak jsme hráli my, než jsem se za nějakou (dlouhou) dobu poznali a naučili se to: odpočítávání času na začátku (vím, že to má všechno speciální názvy, zapomněl jsem je) a následný Rambo úprk směr nepřítel, po jehož zahlédnutí se spustila palba a kdo přežil, vyhrál. Ti méně zkušení jedinci se každou hru schovávali někde za bednou na druhé straně mapy :) Taky nepochybuju, že bych si i teď slušně zastřílel, ale to spíš souvisí s tím, jak hrajou ostatní a ne jak hraju já, ty lepší klany jsou úplně někde jinde.
...
Ze slavné trojky FarCry/HL2/Doom3 byl pro mě vždycky vítěz FarCry, ale na Mafii to prostě nemá. Nedávno jsem si ji doplnil do sbírky, no za dvěsta pade, nekupte to..
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 02 úno 2008 00:28

polo píše:Hod daky link s infom o tej hre celkom by mato zujimalo(nechcesami hladat a v rozumnom jazyku)


http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/pla ... ent_bw.idn
Doufám, že čeština ti nevadí.

http://www.planescape.wz.cz/index.php

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 02 úno 2008 08:23

Solitary: Jelikož Bunnyhop se dá naskriptovat, resp. nabindovat do configu jak v CS tak v HL1 tak to není problém. Sice oproti manuálnímu bunnyhopu je to pomalejší ale i tak je to rychlý, já osobně umim v CS bunnyhop manuálně ale udělám asi jen 6 kroků. Jak říkal Centos, jakmile jde o pořádný CW, tak to jsou opravdu parády taktický. Hlavně Profi clany v tomhle je to opravdu paráda občas mrknu na nějaký HLTV jak hrajou a super. Jako na publicu jsem to nikdy nehrotil nadávaj mi, říkaj že jsem cheater, já to přecházim s úsměvem, je mi 18 a jim je 12,13 a myslej si, že každej lepší musí být cheater, neberou to jako hru a neumí se stím vyrovnat. Nejhorší na tom je, že i Admini bývají 15 letý kluci co nemají nic nahráno a cheatera nepoznají ani s dioptrickejma brejlema. Ale opravdu jsou lidi co jsou fakt v pohodě. Jak na publicu tak v clanu mám lidi s kterejma se dá v pohodě mluvit nenadávaj nic, to spíš já jsem při CW výbušnej :D Když mi dáš někde link na ten HL1 mod zkusil bych, přece jen klasika byla fakt nudná.
tento účet již není aktivní.

mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvekod mobilcarl » 02 úno 2008 13:29

jen se vrátím ke Crysis. Viděl jsem na to videorecenzi a aby se jim to na ULTRA Details nesekalo, tak museli mít 4 jádrovej intel, 4G RAM a 2 GF myslím 8800GT 512MB. Málo mazec no.Ale teda když jsem ty ULTRA details viděl, tak se mi to líbilo. Palmy vypadají opravdu jak skutečné a voda jakbysmet..;-)
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 02 úno 2008 14:43

maxxz: Mno ja mam takovy dojem ze v HL1 od jisteho patche, byl praveze bunnyhop omezenej... takze ani skript tomu nepomohl. Jinak skript samozrejme na bunnyhop v AG musis mit, manualne to neda asi nikdo... to byses netrefil v tech rychlostech, protoze tam bunnyhop vyuzivas v podstate furt. No, nevim.. jestli to fakt chces hrat :) protoze musis pocitat s tim, ze se tam fakt chytat nebudes :lol: ale jestli mas fakt zajem tak si muzem dat trosku "trefovani do maxxze" :lol: http://www.youtube.com/watch?v=0XOZgHMVh8Y btw mala ukazka :)

mobilcarl: na netu kolujou obrazky kde se porovnava skutecna fotka s Crysis, a obcas to je fakt jak skutecne

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 02 úno 2008 14:51

No mě se osobně víc líbí screeny z Alan Wake. Možná i proto, že je to prostředí jaksi... méně podobný tropickýmu "ráji"? Jo, to bude vono.

Propána, nechápu, proč Crysis de facto opakuje prostředí z Far Cry. Far Cry 2 má být aspoň v tomhle trochu inovativní. Mě je ale stejně bližší třeba Stalker 8)

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 02 úno 2008 16:24

Solitary: Tak to je hroznej shit. Tohle je trapně předělanej Half na Quake. :wink: Viděl si někdy trikstery v Quaku ? Skačou naprosto stejně s tím, že v quaku se dá rychlost nabran velice jednodušše je to takovej lehčí bunnyhop a jinak je to to samé, raketákem se odrážejí atd. To je přesně druh hry co mě nebaví. Je to naprosto normální deathmatch ala Quake. :wink: :roll:
tento účet již není aktivní.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 02 úno 2008 16:42

Quake je nuda... ma nudny zbrane, a prostredi. A ten jejich rychlej a jednoduchej bunnyhop taky nic moc... tady je to o tom skakani mnohem vic. Gauss je proste genialni vecicka... Valve vzdy prislo s nejakou extra zbrani :) v HL2 zas Gravitygun, ale v MP je to uz pak nuda... porad na sebe hazet stoly atd


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů