Crysis a DX10

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 01 úno 2008 21:33

tunak píše:Podle toho, co jsem četl, Crysis zase taková blbost bejt nemusí. Třeba Far Cry mě teda naprosto neoslovilo, za nejlepší akce považuju Blood, Half-Life, posledního Jedi Knighta a v multiplayeru Day of Defeat.

Kromě toho, Crysisi je podle všech testů naopak velmi dobře optimalizovaná high-endová hra. Narozdíl od třeba svýho času Oblivionu a Gothicu III.

Rád bych si zahrál Mass Effect, pak to připravovaný rpg od Bioware (Dragon Realm?), Empire:Total War, Zaklínače a Nwn 2. Ale kupovat kvůli tomu high-end hardware, když na to stejně nemám čas a stejně to nebude lepší, než Fallouti, Planescape a Baldur's Gate? určitě ne. Buď to nějak pošlape na 8400 GT, nebo má výrobce prostě smůlu a ze mě peníze nevytáhne.

Ale kritizovat zrovna Crysis mi přijde pěkně pitomý, nezlobte se.



...neříkej že si jeden z mála co si kupuje origošky :D už jsem myslel, že jsem jedinej magor co v čr uznává autorská práva tvůrců her .....
Toshiba R600-10W

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 01 úno 2008 21:40

Jo, většinou se totiž ke hrám dostanu až pár let po uvedení, takže to do peněz moc neleze. 8) Ale je pěkný mít v knihovně originální krabičky. Je v tom pak pořádek.

Jen mě teď naštvala originální česká edice MTW2, kvůli který mi nechtěj fungovat skoro žádný mody. To je na zabití distributora, :roll:

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 01 úno 2008 21:56

tunak píše:Empire:Total War a Nwn 2

tieto 2 pojdu na 8400gt bez problemov. nwn 2 mi ide v pohode aj na GS ale nic moc. kvalit nwn 1 nedosahuje a bg2 uz urcite nie.

medieval 2 mi ide dokonca v nativnom rozliseni na high details takze narokov ETW sa nebojim. jedna z mala serii, ktora sa s kazdym novym dielom zlepsuje :)

crysis mi pride zaujimavy len grafikou (co ale nie je zalezitost notebookov, nemaju na to vykon). samotna hra je priemer.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 01 úno 2008 22:08

Ghost píše:
tunak píše:Empire:Total War a Nwn 2

tieto 2 pojdu na 8400gt bez problemov. nwn 2 mi ide v pohode aj na GS ale nic moc. kvalit nwn 1 nedosahuje a bg2 uz urcite nie.

medieval 2 mi ide dokonca v nativnom rozliseni na high details takze narokov ETW sa nebojim. jedna z mala serii, ktora sa s kazdym novym dielom zlepsuje :)

crysis mi pride zaujimavy len grafikou (co ale nie je zalezitost notebookov, nemaju na to vykon). samotna hra je priemer.


...dovolim si oponovat .... myslím, že mě jede na notebooku crysis fajně ... 1280*1024 na high detaily .... mi příjde víc než slušné
Toshiba R600-10W

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 01 úno 2008 22:09

8) Já mám nejraději MTW1 a BG1, ale jinak celkem souhlasím.

Empire...nejsem si jistej, engine bude zase novej a současný DX10 hype mi radost nedělá.

Ještě bych si taky rád zahrál Alan Wake, Max Payne II se mi jako noir opravdu líbil a tohle by mohl bejt zase herní hitchcock.

Co ten Mass Effect a Dragon Realm? TO by taky mohlo jít, ne?

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 01 úno 2008 22:44

V dobe kdy vyslo Far Cry to zdaleka nebyl takovy hype boom co dnes Crysis, grafikou to nebylo bezkonkurencni, protoze v te dobe vysla trojice HL2,FarCry,Doom3 ... Doom3 jsem nehral vubec, neoslovil, Far Cry jsem hral asi do 3/4 a pak me to uz nebavilo jen k HL2 se rad vracim a dohravam. Valve umi lidem neco nabidnout... pro me je HL1(ne CS!!!!) bezkonkurencni hrou na poli fps, protoze ve sve dobe byl naprosto nadcasovy a ovlivnil do dnesniho dne spoustu her. Do te doby vychazeli fpska v podobe strilecek ala doom s plytkym pribehem, jen nastavenym tak abyste vedeli proc do nich strilite :) Quake1,Quake2,Unreal,Duke Nukem 3D a spoustu dalsiho, co by mi stacilo na cely clanek. I dnes vychazej hry bez sirsiho pribehu, jen takova omacka, pokapana citronem a vrazena nekomu do oka.. a je videt, ze lidi chtej pribeh. A ten mel HL2 zas dobrej :) a Source engine v rukou panu z Valve, pokud tu mluvite o optimalizaci je dle meho naprosta bomba.

tunak: Jedi Knighta jedine Dark Forces 2 :) :wink: k tomu se taky vracim.

neoexnet: Tebe si nikdo nevsima :lol: griluj dal, my se pak stavime na garden party... :lol:

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 úno 2008 22:54

HL1 je klasika to se dá hrát snad pořád. CS 1.6! je pro mě nejlepší onlinové FPS. HL2 mě nebavilo. Dělení na episody mě taky neoslovilo. Unreal mě bavil jen jedinej, nějak the awakening se to jmenovalo a bylo to laděný na single player. Co se týká Quaků tak to mě neoslovilo. Doom3 byl dobrej a datadisk ještě lepší. Farcry byl taky good. Duke nukem 3D je klasika hlášky Duka na to se nedá zapomenout :) Ale to jsou všechno hry co se dají rozběhat i na mé integrované šlupce. :D Crysis jsem jen viděl u kámoše na plný detaily a ani tak mi to nepřišlo nijak úžasný, možná protože to nemůžu hrát doma :D :D
tento účet již není aktivní.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 01 úno 2008 23:08

Ja CS nemam rad, je to takove primitivni vytvorene pro masu... stejne jako multiplayer CoD. Jsem tezkej individualista :lol: bavi me logicke hry, apod. takze jsem spis na tezsi kalibr. Hraval sem hodne na vyssi urovni upravenej multiplayer mod HL1(proste HL1, ale jelikoz Valve zpichalo a zavrhlo MP, tak ho musela 3. strana udelat lepsi) a tomu rikam tezka akce... ma to mensi herni komunitu, roztrousenou po Evrope :) nikdo si nenadaval jako to vidim u CSkaru, kde se posilaj do kokotu a kurev jen protoze nekdo hodil spatne flashbang, proste parodie na komunitu.

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 01 úno 2008 23:14

solitary á vyjímečně negriluji ... book je ze zhora úplně "studený" ze spoda se lehce hřeje, ale ze spoda mám ZN-MC2000 takže v klídu, nicméně můžu hrát i bez podložky ... mě je jedno jestli si mě nkdo všímá ... já jsem spokojenej a to je most important :)
Toshiba R600-10W

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 úno 2008 23:14

Občas sám zírám jak si nadávaj na publicu, přitom o nic nejde. Ale jakmile jde o CW nebo TG tak svýmu týmu nadávám když něco udělaj špatně :D :D nj holt nemám rád když dělaj chyby :D
HL1 multiplayer jsem hrál a nijako mě to nebralo. Však to je obyčejnej Deathmatch. To si můžu zahrát rovnou Quake :D Team Fortress nemá chybu ten novej :) škoda že se mi seká :(
tento účet již není aktivní.

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 01 úno 2008 23:18

HL2? Pro mě stále stejné naskriptované zklamání pro mainstreamové publikum. A příběh? Darmo mluvit. Jak hollywoodský béčko.

Když chceš akci s příběhem, Mafia a Max Payne 2 jsou asi nepřekonatelný. To už jsou hollywoodský áčka se vším všudy. Však taky Vávra nejspíš Syda Fielda četl, když tak operoval běžnou rutinou... 8)

Day Of Defeat je pro mě jednoznačně nejlepší multiplayer. Spustíš dnes na čemkoliv, přitom grafika kouzelná, design map výbornej, atmosféra hutná, zbraně parádní...a hlavně WW2.

Counterstrike mě vždy nudil a pak jsem někdy musel hrát i za poldy, což není moc příjemný.

Chci ještě zkusit Stalkera (mám rád film, tak už proto :D ) a možná Bioshock z nostalgie, ale jeho vizuál se mi nelíbí.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 úno 2008 23:19

Max Pain 2 byla fraška. Max Pain jednička to byla klasa, dvojka stála za prda.
tento účet již není aktivní.

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 01 úno 2008 23:22

No nevím, slyšel jsem, že jednička byla ještě lepší, bohužel nehrál. Dvojka byla ale hodně dobře vyprávěná, na hru. A atmosféra noiru tam byla, teda až na vizuál, samozřejmě.

A třeba snový levely se mi celkem líbily.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 úno 2008 23:24

kdyby si hrál jedničku názor změníš. Dvojka je oproti tomu uboze trapná. Příběh jedničky byl daleko poutavější
tento účet již není aktivní.

polo

Příspěvekod polo » 01 úno 2008 23:28

Pribeh je podla mna najlepsi v icewind dale 1 a 2 a v baldure tomu sa moze sotva co rovnat


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů