Gamepad ve hrách a Visty - problém

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
zuzkys
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 lis 2007 12:31

Gamepad ve hrách a Visty - problém

Příspěvekod zuzkys » 11 pro 2007 22:21

Zdravím, mám problém s gamepadem - je to tento: http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=88482

Mám nainstalované ovladače, normálně v pohodě gamepad běhá v systému, kalibrace bez problému, ale jde mi pouze v pár hrách (např GTA San Andreas, Colin mcrae rally dirt a richard burns rally). Nejde mi v žádných "novějších" hrách jako Crysis, Gears of War, Stalker, Infernal atd.. v podstatě když to shrnu, tak nejde téměř v ničem. Hra ho nedokáže detekovat.
Neporadíte někdo co s tím? Nové drivery se sehnat nedají, už jsem hledala snad všude.
V čem může být problém? Ve Vistách, nebo v gamepadu? Proč ho novější hry nedokážou detekovat?
Díky za jakoukoliv pomoc. Případně kdyby někdo měl stopro ověřený funkční gamepad na vistách co funguje v nových hrách, tak prosím o odkaz, že bych případně pořídila nový.
(Omlouvám se, pokud je příspěvek v nesprávné sekci, nevěděla jsem, zda ho hodit do her, či příslušenství.)

zuzkys
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 19 lis 2007 12:31

Příspěvekod zuzkys » 14 pro 2007 17:04

No taaak, to nikdo nehrajete hry na gamepadu?

Stráťa
občas něco napíše
Příspěvky: 89
Registrován: 02 pro 2007 16:14

Příspěvekod Stráťa » 14 pro 2007 17:11

Tak problém nejspíš bude v kombinaci vista staršího gamepadu. O gamepady se sice nezajimam ale dneska už každej od nejakýho lepšího výrobce (logitech apod.) musí mýt drivery pro vistu.

Warp10
píše často
Příspěvky: 430
Registrován: 06 říj 2007 17:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Warp10 » 14 pro 2007 19:23

Ja hraju hra na mysi, na joysticku a klavesnici. Takze se omlouvam za sve trapne mlceni ... :)
Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3545, C2D T5500 1,66 GHz, 1 GB DDR2 667 MHz, nVidia Go 7300, HDD 160 GB, Kubuntu 8.04 Hardy, Supreme Commander :-)
Prvnich 25 let sveho zivota jsem byl nestastny, protoze mi chybel kvalitni notebook.

polgis
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 14 pro 2007 11:24

Příspěvekod polgis » 17 pro 2007 23:47

však v popisu tej hračky není napsaná podpora vist...

nechci visty nějak schazovat..... ale když už widle, tak jedině XP:) .. podle mě mají před sebou ještě veeeelikou budoucnost.. viz. čekání na SP3 ..:)


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů