Ovladače pro mobilní grafické karty

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 08 úno 2009 13:57

BartOOlomej: zkus ještě postupovat podle tohoto postupu http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... 683#108683
jinak mě nic moc nenapadá..
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

BartOOlomej
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 16 srp 2007 08:57

Příspěvekod BartOOlomej » 08 úno 2009 14:38

Tak jsem to zkusil, ale ztroskotal jem na kroku 8:

8. dam moznost z diskety, najdu si v te slozce C:\ATI\SUPPORT a verze ovladace slozku driver a pak xp inf ( v mem pripade cela cesta tedy je C:\ATI\SUPPORT\7-12_xp32_dd_55811\Driver\Driver\XP_INF) ten soubor s ovladacema

Jediny soubor .inf po vybrani zahlasi: "Zadane umisteni neobsahuje informaci o hardwaru tohoto pocitace."

Jeste screen ze spravce zarizeni, dve polozky mi nejdou nainstalovat ani automaticky, viz http://skdv.tym.cz/sz.JPG

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 08 úno 2009 14:44

7.12? Nějaká stará verze, ne? Nové jsou teď 9.1..
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

BartOOlomej
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 16 srp 2007 08:57

Příspěvekod BartOOlomej » 08 úno 2009 14:45

To jsem jen zkopiroval z toho navodu co si mi poslal, abych demonstroval kde jsem ztroskotal .. ja mam 9.1 ..

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 08 úno 2009 14:51

Tak mě napadá už jen podívat se do toho inf souboru, jestli tam ta tvoje karta vůbec je.. i když nevím, jestli ti to k něčemu pomůže.
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

BartOOlomej
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 16 srp 2007 08:57

Příspěvekod BartOOlomej » 08 úno 2009 14:57

centos píše:Tak mě napadá už jen podívat se do toho inf souboru, jestli tam ta tvoje karta vůbec je.. i když nevím, jestli ti to k něčemu pomůže.


Jo je tam .. chjo ..

BartOOlomej
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 16 srp 2007 08:57

Příspěvekod BartOOlomej » 08 úno 2009 15:20

Tak jsem nasel na ofiko HP webu a nainstalil nejakej Intel Media Graphic Accelerator for Mobile a zarizeni z predchoziho screenu uz maj ovladace .. tak se asi s ATI musim rozloucit :(

kostula

GMA X3100 a notebook HP 550

Příspěvekod kostula » 11 úno 2009 10:13

Zdarec tak přihazuju extra problém... Preinstalovavam book OS win xp a stahuju si nejnovejsi ovladace grafiky primo z intel.com protoze na hp.com maji porad stejne ovladace (neaktualizovany uz 5 mesicu). Nainstaloval sem a pri normalni uzivatelsky cinnosti jako napr psani na icq a nebo jen prochazeni web stranek, se zasekne OS a po chvili se zvyzi rozliseni obrazovky na 640x480, snizi se barevna hloubka na takovy 256 barev a hodi mi to hlasku ze igxprd32.dll prestal spravne pracovat a ze mam restartovat system. Po restartu vse nabehne v pohode. A ty casove intervaly ve kterych se to stava jsou ruzne. Vim ze igxprd32 je knihovna pro ovladani integrovane graf karty a vischni pisou vsude ze mam aktualizovat ovladace ale to nepomaha kdyz mam ty nejnovejsi co jsou na intelu. Nemate nejakej napad? Cim by to mohlo byt? Jeste uvedu to ze v systemu nemam na pozadi pustenou a ani nemam nainstalovanou zadnou jinou aplikaci nez je dulezity pro chod systemu a na testovani mam icq 6.0 a Operu. Diky predem za odpovedi

PS: jdu sem z jineho topicu, presmeroval me sem Solitary, a rikal ze tady na svou otazku najdu odpoved ale jestli si myslel ze mam stahnout nejnovejsi ovladace z intelu coz sem udelal viz vyse a nebo si stahnout ovladace od ofi prodejce tak to sem taky zkousel a bylo to jeste horsi nez od intelu, padaly vsechny hry vetsim zatizeni, napriklad Spore nebo The Sims 2. A jestli si myslel modifikovat ovladace, tak na tohle je podle me sbehlych jen par lidi tak aby se zarucilo ze si neodpalim grafiku coz by byl dost velkej problem.

Pokud by mel z vas nekdo jeste nejakej napad co s tim tak pls pisnete diky predem

polo

Příspěvekod polo » 11 úno 2009 10:44

Takze cisty OS zo vsetkymi drivermi a aktualizaciami...(Nainstaluj si aj najnovsi driver chipsetu a k nemu odpovidajuci ovladac GK a nie ten najnovsi ten ma isty problem aj ked neviem ci to uz intel nevyriesil )

kostula

re

Příspěvekod kostula » 11 úno 2009 22:06

polo píše:Takze cisty OS zo vsetkymi drivermi a aktualizaciami...l )


A co myslsi tim odpovidajici ovladac graficke karty? ten co dava hp na svy stranky? nebo ktery? protoze na intel.com sem nenasel jinej nez ten nejnovejsi na GMA X3100. starsi tam podle me vubec nemaji nikde v archivu a taky na co ze=)

jinak jak sem psal ze OS je cisty aktualizace jsou taky komplet zkusim nainstalovat teda jeste nejnovejsi drivery na chipset jen aby to nebylo to stejny jako s tema ovladacema na GK

m.a.r.t.i.n
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2009 10:03

Displej notebooku

Příspěvekod m.a.r.t.i.n » 21 úno 2009 10:57

Ahoj, nainstaloval jsem nejnovější ovladače ATI, které jsem upravil programem Mobility Modder. Když mám notebook zapnutý a zavřu víko notebooku a potom ho otevřu, tak nenaskočí žádný obraz, musím notebook vypnout a zapnout. Před tím to nedělalo. Nevíte někdo, co s tím?

Mám HP Compaq 6830s.

aliiiaser
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 28 pro 2008 16:51

ovladace

Příspěvekod aliiiaser » 26 úno 2009 18:38

Nevite kdy uz konecne vida nvidia novy ovladace na notesy?
ACER Aspire 7730G-734G32MN

4ever

Příspěvekod 4ever » 26 úno 2009 22:41

vsak pred nedavnou nvidia vydala ovladace 179.48

aliiiaser
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 28 pro 2008 16:51

ovladače

Příspěvekod aliiiaser » 27 úno 2009 19:57

No ja vim ale jeste nove
ACER Aspire 7730G-734G32MN

GinTonic

Příspěvekod GinTonic » 04 bře 2009 12:29

Mám takový problém, čas od šasu se mi zobrazí hláška oznamující, že došlo k problému s atkmdag a po chvíli, že byl obnoven. Nevíte, kde leží zakopaný pes?

Mám Sony FW31J, s grafickou kartou Ati radeon 3470 HD, používám standartní ovladače, které byly v instalaci Windows Vista Home premium 32 bit.


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů