Amilio 2510 - grafika ati X1200

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
darko
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 pro 2007 10:52

Re: Amilio 2510 - grafika ati X1200

Příspěvekod darko » 30 led 2008 16:57

angle píše:Zdar ludia, potreboval by som trochu poradiť- kúpil som si na prvý pohlad celko slušný notebook, ale pozerám že grafika čo v nom je absolútne nestíha. :cry: Hodím si na tom NFS MW na rozlíšení 800x600 najmenšie detaily, v podstate nulový zážitok z hry kvôli nulovým detailom a ono to aj napriek tomu seká :evil: Je to len chyba grafiky, alebo môže to byť vôbec slabou grafikou ? Už som tak skúšal hádzať drivery originál k booku, potom priamo od NFS MW, direct a podobne - výsledok stále rovnaký. OS mám vistu, ktorý mi už začína liež riadne na nervy, lebo furt mi to niečo vyhodí, vypne a pod. Ako pikošku, čo už vôbec nechápem vám poviem, že mi seká DVD-HD jak svina a čo je už úplný vrchol, že ked si pustím mediaplayer a začem robiť niečo "zložitejšie" popritom, sekajú mi mp3 jak na starom gramofone :oops: Neviete mi pls poradiť, že kde je problém ? Môže to byť Vistou, drivermi ?
chcel som si tam hodiť XP, no drivery sa na oficiálnej stránke výrobcu ani nenachádzajú,tak dosť pochybujem že vôbec nejaké existujú....

doufám že máš navíc jen 1gb Ramky,abys ty Visty porádně dorazil..
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů