Co soudíte o tomto notebooku?

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Sutech
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 06 říj 2007 21:10

Co soudíte o tomto notebooku?

Příspěvekod Sutech » 14 říj 2007 23:22

Zajímá mě váš názor na notebook FUJITSU SIEMENS AMILO Pi 1536. Konkrétně na grafiku, procesor,výdrž baterie, ale i další vaše postřehy :D
P.S. Odkaz na recenzi je jen ilustrační, číst umím sám, zajímají mě vaše postřehy :wink:

Seraphin142
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 11 zář 2007 07:09

Příspěvekod Seraphin142 » 15 říj 2007 08:35

Ta recenze je z 20.4.2006 ... dneska jsme trochu jinde :)
Tobe jde o to vybrat si neco za cenu toho notebooku, nebo primo ten notebook ktery dneska bude stat 20K?

Sutech
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 06 říj 2007 21:10

Příspěvekod Sutech » 15 říj 2007 10:55

Jasně, že je ta recenze stará, psal jsem, že je to jen pro ilustraci, abyste věděli, čím je tenhle noťas vybaven :lol:
Jde mi konkrétně o tenhle typ a vaše zkušenosti s ním, příp. postřehy k výkonnosti atd. - např. už jsem se dozvěděl, že kvůli tomu, že jde o FS, tak nemá "správu energie" na takové úrovni, jakou mají asusáci :P

qwert
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 14 srp 2007 12:28

Příspěvekod qwert » 15 říj 2007 16:51

Hm...mám ho Pi1536 s grafikou ATI X1400, CPU C2D T5500...

Co mi na něm hodně vadí je že hodně topí - a to fakt hodně, nicméně měl by na to být stavěnej.
Mám ho cca 3 měsíce a už jsem ho reklamoval, právě kvůli přehřívání GPU...reklamace byla v pohodě, za 4 dny vyřízená. Pak notebook není dle mého soudu moc pěkný - designem tak 5 let zpět. Chlazení se jim celkem nepovedlo, mám externí chaldič a s ním se tepllota na plnou zátěž (CPU load 100%) pohybuje okolo 55 stupnů. Bez chladiče pak na max 100 % vytížení CPU i 63 stupnu. Notebook je dost těžký - 3 kg, ale to mi tolik nevadí. Má poněkud zvláštně rozvrstvenou klávesnici, ale to je otázka zvyku. Koupil jsem si ho proto, že byl velmi levný, kdybych si měl ted vybrat znova notebook, asi bych si tenhle nevybral, ale pokud potřebuješ levný notebook s uspokojivým výkonem na domácí použití, není problém, jen doporučuji dokoupit chladič (ZALMAN NC 1000)...


+
poměr cena výkon
potenciometr na ovládání hlasitosti
poměrně výkonný - spustím na střední až nižší detaily i nejnovější hry
-
Chlazení
klávesnice
vzhled

CeCo

Příspěvekod CeCo » 15 říj 2007 17:31

V pripade ze vies citat tak urcite vies aj hladat v poradni ;)
Napr. http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... light=1536

LOCK

C


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů