problikávání na notebooku při hraní her

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
matej97s
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 lis 2011 18:03

Re: problikávání na notebooku při hraní her

Příspěvekod matej97s » 18 led 2018 20:12

Tak jsem právě zjistil, že se to děje jen při fullscreen.. když je hra v okně jede bez problému. Čím to?

Uživatelský avatar
leon
guru
Příspěvky: 982
Registrován: 25 zář 2014 20:46

Re: problikávání na notebooku při hraní her

Příspěvekod leon » 18 led 2018 20:20

fullscreen jede v jiném režimu než okno

okno si řídí grafika windows, fullscreen má v režii hra, zjednodušeně, nevim přesně jak to funguje, ale poznáš to podle toho, že trvá dlouho přepnutí zpět do Windows např. přes Alt+Tab nebo to někdy ani nejde, v režimu okna přepneš do jiného okna rychleji

mě se to jeví na 99% jako technický problém, zavolej do Acer servisu v Brně a řekni jim přesně kdy se to děje (že hra a fulscreen), klidně bych jim tam i nějaké hry nechal aby si to mohli snáze zkusit, možná po Tobě budou ještě chtít, abys udělal obnovu systému do továrního nastavení, když to uděláš předem, budeš připravenej

poslal bych jim to i se zdrojem napájení, klidně by to mohla být i nějaká chyba vznikající při větším odběru energie (hry), což může být problém na desce ale třeba i ve zdroji, ikdyž to by asi vyrovnala baterka, nevim, ale rozhodně bych volal do servisu (přímo Acer, je to rychlejší než přes rpodejce a v záruce je to zdarma i s dopravou)

matej97s
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 09 lis 2011 18:03

Re: problikávání na notebooku při hraní her

Příspěvekod matej97s » 18 led 2018 20:44

Tak já to tak udělám. Děkuji moc všem za pomoc.

Uživatelský avatar
leon
guru
Příspěvky: 982
Registrován: 25 zář 2014 20:46

Re: problikávání na notebooku při hraní her

Příspěvekod leon » 18 led 2018 21:46

dej pak vědět v čem byl problém


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů