Assassins Creed Unity

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Fr3NZyY
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 27 dub 2011 13:41

Příspěvekod Fr3NZyY » 16 lis 2014 17:03

No já už to mám předobjednáno od prázdnin přímo z Uplay, takže čekám až mi to dojde. Ale nedalo mi to a musel jsem si stáhnout ať vím, co mě čeká,

Na Very High to jede obstojně, ale nebyl jsem zatím v paříží. Na Ultra High je to ještě taky hratelný, ale průměr 20 FPS. Záleží kde jste.
Spíše mě zaskočil samotný vzhled grafiky. Textury doskakujou, prolínají se, dohlednost je malá, osvícení od slunce je hrozné a dělá všechno hnusnější.

Ale nechci to zatím kritizovat, vyšly už patche a s nima to jede líp a možná vypadá jinak? Nevím. Ale nastavení grafiky je hodně strohé a budu si muset najít nějakou tweak guide a pohrát si s nastavením.
Watch Dogs mi třeba jeli na Ultra krásně.

Zkoušel jsem I Far Cry 4 a jede to plynule.
Asus G750JH

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 17 lis 2014 03:11

FC4 jede na stejnem engine jako FC3 ;)
Asus ROG Strix G18

Mandalorian
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 07 zář 2013 19:47

Příspěvekod Mandalorian » 18 led 2015 13:38

Zatím nejhorší díl Assassins creed, který jsem hrál. Po úžasném black flag je todle výsměch.

petrvanik
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2015 15:13

Příspěvekod petrvanik » 14 dub 2015 15:14

kubino píše:Zkoušel jsem to chvíli na starší GTX660m a žádná sláva. I když jsem stáhnul detaily na minimum a dokonce i rozlišení pod full HD, tak to pořád není plynulé.

ten stejný problém mám též


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů