Remember Me

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Gerchan
občas něco napíše
Příspěvky: 88
Registrován: 02 pro 2011 21:59

Remember Me

Příspěvekod Gerchan » 08 čer 2013 14:08

Zdar. Tak co, jak Vám to valí? Já to zkusil poprvé na PC, protože jsem si myslel, že to bude náročnější, ale ve FullHD na GTX 660Ti na nejvyšší detaily (bez toho super AA, nevidím rozdíl mezi těma dvěma) mám využití karty 30-45 %, takže totálně nenáročná hra. A to se mi potrvrdilo i na notebooku. Asus N55, GT555M, 1366x768, to samé nastavení jako na PC, využití karty 80%, 60 FPS, paráda.

Co se týče hry samotné: líbí se mi originalita, taková hra tu ještě nebyla. Trochu mě štval ten debilní systém lezení po budovách s klávesnicí a myší, ale gamepad to vyřešil. Příběh je jednoduchý, ale chytlavý, sice se někde dá předvídat, co se stane, ale to nevadí. Co se mi ale moc nelíbí, jsou ty komba. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl, ale abych pravdu řekl, víc mě baví remixování vzpomínek a to lezení po budovách. Po chvíli mě už ty boje omrzely. Na druhou stranu, hudba ve hře je parádní. K příběhu se hodí, hlavně u bojů je super. Grafická stránka hry je slabší, ale je to zas bohužel konverze z konzolí, proto ta grafická nenáročnost, ale nevypadá to zas vyloženě hnusně. V současné době je ale grafika zastaralá.

Za mě 7/10.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 08 čer 2013 14:35

Čekám na CZ.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů