Skyrim

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Fortrond
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 07 zář 2011 17:35

Skyrim

Příspěvekod Fortrond » 13 lis 2011 08:40

Takže na NB asus n55sf-SX017V behá skyrim naprosto plynule na Ultra nastaveniach okrem FFXA. S tým je to priemerne okolo 25fps.
Teraz k hre. Hra je podla mojho názoru úžasná. Konečne normálna obtiažnosť, dobrá hratelnosť, parádne súboje z bossmi a drakmi( toho z príbehu nerátam). Hudba je podla mojho názoru dokonalá vzhladom k prostrediu kde sa to odohráva a porovnávať Skyrim z G3 je imho fail. G3 absolutne boring questy, tak isto súboje, hudba sa stále opakovala, bugy a tá optimalizácia amen tma. A porovnávať G3 s CP zo skyrimom je tak isto dobre odveci. Za chvílu je construction kit vonku a predpokladám že grafika sa zlepší minimálne o polovicu a určite sa vyrovná minimálne tej z G3CP.
Btw. už teraz je dostatočná. Také scenérie ako sú tu sa v gothicovi nájdu len málo kde.
Jediné čo by som mohol vytknúť sú asi tie animácie, ktoré stále trochu blbnú, ale to sa čoskoro napraví a konzoloidný inventár, ale to sú všetko chyby, ktoré sa vyriešia v priebehu pár dní od vydania CK.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 13 lis 2011 08:45

Lock.Toto téma už existuje.
PS:navíc tyto pohádky vyprávěj někde jinde.testoval jsem tuto hru na silnějších strojích a na ultra tam byli propady v interiérech až k 15 fps.na ultra je to na Tvém notebooku hratelné tak v rozlišení VGA.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů