Alice Madness Returns

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Alice Madness Returns

Příspěvekod roman2277 » 19 čer 2011 10:09

Tak jsem otestoval tuto hru a výsledek je pro uživatele notebooků příznivý.Hra běží na engine UT 3.Optimalizace perfektní.Hra z mého pohledu velmi dobrá.Výtvarně velmi pěkně vymodelovaný svět a navrch psychotická Alenka.Hodnotím obligátní 8čkou.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

klaqa

Re: Alice Madness Returns

Příspěvekod klaqa » 24 srp 2011 11:10

Tato hra je výborná, ale padá mi z toho počítač..po 20 minutách hry se mi přehřeje a vypne. Nevíte čím by to mohlo být? mám Lenovo IDEAPAD Y550 a vážně si už nevím rady :?:

juralam
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 09 úno 2009 16:26

Re: Alice Madness Returns

Příspěvekod juralam » 25 srp 2011 10:05

klaqa píše:Tato hra je výborná, ale padá mi z toho počítač..po 20 minutách hry se mi přehřeje a vypne. Nevíte čím by to mohlo být? mám Lenovo IDEAPAD Y550 a vážně si už nevím rady :?:


Tak pokud se ti NB přehřeje tak se automaticky vypne aby nedošlo k poškození jeho součástí (CPU, GPU), čili v tomto nevím na co se ptáš, důvod je jasný.

Zkus ale změřit např. teploty pomocí GPU-z nebo jiného prgramu který zapisuje teploty do grafu v pozadí když hraješ. Dále by se hodilo vytížení GPU a také informace jestli nehrajuš tuto (nebo jakoukoliv) s notebookem zachumlaným do peřin:)
To samé proveď i s CPU...a pak napiš

jinak hru jsem ještě nehrál ale počkám si na toto fórum, videa s YT mě moc nenadchla

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Alice Madness Returns

Příspěvekod roman2277 » 25 srp 2011 10:54

klaqa píše:Tato hra je výborná, ale padá mi z toho počítač..po 20 minutách hry se mi přehřeje a vypne. Nevíte čím by to mohlo být? mám Lenovo IDEAPAD Y550 a vážně si už nevím rady :?:
Hm...a to dělá jen při hraní této hry?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů