servis MSI

notebooky MSI a vše kolem nich
skuser

Příspěvekod skuser » 02 dub 2008 20:35

diss píše:nevie dakto kam to na slovensku posielaju ?...

Najprv to pojde do Agemu v Bratislave a ti to poslu do Strakonic, fy Penta www.penta.cz
Prave dnes mi odpovedali zo supportu MSI v Taiwane http://ocss.msi.com.tw/index.php aby som kontaktoval najblizsi autorizovany servis, a tak som sa dnes dovolal do Penty. Idem reklamovat Firewire na MSI EX600X. Ocakavam, ze to bude 30 dni lebo to pojde uzasnou cestou, nb kupeny v NAY - dodal Agem - posle do Penty :?

diss
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 26 úno 2008 13:02

Příspěvekod diss » 03 dub 2008 13:25

tak to mam to iste, tiez som v NAY kupoval :D som zvedavy dufam ze to bude 30 dni :(

Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 03 dub 2008 15:46

a preco to reklamujete v nay a neposlete to rovno do penty sak to je ovela jednoduchsie

skuser

Příspěvekod skuser » 04 dub 2008 09:54

diss píše:tak to mam to iste, tiez som v NAY kupoval :D som zvedavy dufam ze to bude 30 dni :(

potom sa ozvi kolko to trvalo. Ja idem dnes napisat sprievodny list s detailnym popisom problemu a asi cez vikend zbehnem do NAY podat reklamaciu.

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 04 dub 2008 10:03

Damianus píše:tak ono ty MSI nejsou spatne booky ale to mas tak kopis si auto za 5 mega a bude fungovat tyden koupis trabanta za 5000,- a budes jezdit do smrti. Jinak reklamace a servis PENTA super :)



.:.:
jen takovej trapnej dotaz .. jak si přišel nato, že auto za 5mega bude fungovat týden?

>viděl si někdy auto za 5miliónů? :?:

> ty vole co je tohle za blbé přirovnání, neupadl si trošku na hlavu?

> to že máš rád MSI (na měsíc si půjč nějakej kvalitní notebook HP, IBM, Toshiba, SONY ... a ak s chutí MSI hodíš do popelnice) je jedna věc, ale srovnávat tu auto za 5miliónů a tráboše ... ehm kde to jsme?
Toshiba R600-10W

mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvekod mobilcarl » 04 dub 2008 11:42

k autě za 5 mega většinou dostáváš i svýho technika..to bylo přirovnání :shock:
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400

HonzaCZ1
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 09 led 2008 16:47

Příspěvekod HonzaCZ1 » 04 dub 2008 14:54

.:.:
jen takovej trapnej dotaz .. jak si přišel nato, že auto za 5mega bude fungovat týden?

>viděl si někdy auto za 5miliónů? :?:

> ty vole co je tohle za blbé přirovnání, neupadl si trošku na hlavu?

> to že máš rád MSI (na měsíc si půjč nějakej kvalitní notebook HP, IBM, Toshiba, SONY ... a ak s chutí MSI hodíš do popelnice) je jedna věc, ale srovnávat tu auto za 5miliónů a tráboše ... ehm kde to jsme?[/quote]

Mě Toshiba a některý HP nepřídou taky moc kvalitní pár sem jich už viděl.
A docela mi příde trapný jak tu házíš špínu na acer a msi.....tim nikomu nepomůžeš. :?

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 04 dub 2008 16:41

sice to nemam v popisu alel mam doma dell xps co jsem si dovezl z pobytu v USA slouzi mi jako desktop. Kvalita sasi je nesrovnatelna ale jinak po HW strance kdyby nemel 8700 sli a lepsi procak tak je to stejne proste MSI to sasi nema tak kvalitni.

Poznamka: Strejda je vlastnikem Auto Heller a vim jak se auta kazi a neni vyjimka kdyz maji nejake to porche na opravu nebo nejnovejsi audi R8 ktere bylo ted na vystave ve Futurum bylo v oprave 2x Z vlastni zkusenosti vim ze se muze posrat MSI i Dell a je to uplne jedno jaka je to znacka
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Vladik57
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 04 dub 2008 09:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vladik57 » 04 dub 2008 16:47

Myslim, že zrovna Audi neni ten nejlepší příklad. :D Neni ani nejlepší příklad srovnávat auta s notebookama.. Jasný je, že i notebook za 50 000 se může pokazit, stejně tak může být notebook za 10 000 uplně v pořádku. Otázkou je, v čem je rozdíl těch 50 000. To máš tak, mít stroj kterej ti vyrobí nějakej výrobek s přesností na +- 20% stojí dejme tomu milion. Ale mít stroj, kterej ti vyrobí ten samej výrobek vyrobí s přesností +- 5% stojí třeba 5 milionu. Teď je otázka kolik takových výrobků v tom stroji je. Když máš v levnym stroji 50 výrobků z prvního procesu a všechny se náhodou povedou, tak si happy. Stejně tak se ale může stát, že máš smůlu a všechny díly stroje vyrobenýho procesem 2 budou ujetý právě o těch 5%, což se navzájem sečte a stroj je uplně na prd. Každopádně jde o tý výrobní procesy + použitej materiál (kterej se ale vyrábí dalším ne 100% procesem.. ) a cenovej rozdíl je na světě a je už jen na tvym štestí (smůle) co se ti dostane do ruky.
Dell XPS M1330

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 04 dub 2008 17:17

no AUDI mám a zatím jsem na používání nespozoroval nějakou závadu ....

> ale když to tak po tobě čtu tak se divim, že jsem si nekoupil tráboše, perspektivnější auto, kterému musim u pumpy ředit benzím s olejem ... není v něm určitě zima a konfort bude asi taky na dost vysoké úrovni, nebo se pletu?

> na druhou stranu prachobyčejné audi (to mé koštuje něco lehce přez milion) v plné výbavě ... palubní počítač, dvd, vyhřívané sedačky atd. 24hod/den 7dní v týdnu ADUDI SERVIS na mobilu ...

>> njn na tom něco bude ...
__________________________________________________________
MSI a DELL jsou malinko rozdílní a to v tom, že třeba DELL má svůj vlastní a kvalitní servis, ha? co má MSI? :)

> dell xps 1730 jsem neviděl, nemůžu komentovat, ale odvod tepla to bude mít asi kvalitnější jak MSI...
.:.:
uvedu jeden příklad kvality Tvého MSI

>konkrétně model MSI GX700:
-kamarád z jednoho nejmenovaného Eshopu udělal test ... vyzkoušel 9 konfigurací stejných noteboků MSI a zjistil, že 7 z nich nemá totožný hardware > ten má jinou značku HDD, ten zas jinou webcameru u dalšího byl zase jiný touchpad nebo bluetooth .... ha? tomu říkáš seriozní přístup?

->v neposlední ředě jsem se u reklamovaného MSI setkal, že vrátili opravený, lež vyměněný monitor (původně se jednalo o 1680*1050) a domů se pak vrátilo 1440*1050 ,,,, je toho hodně, co by jsem tomuhle Microstar Internacional mohl vyčíst, ale bohužel pozitiv moc nenapočítám ..

>BTW: víš, že některé řady MSI se (i když se o tom moc nemluví) musí v německu stahovat z prodeje? :) ... To bude asi tim jakej je to HIGH-END našláplej stroj, a aby neruinoval ostatní výrobce?

THE-END :)
Toshiba R600-10W

Vladik57
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 04 dub 2008 09:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vladik57 » 04 dub 2008 17:25

No, nevím přesně na co sičim reagoval. :) Osobně nic proti Audi nemám, ale za ty peníze bych si ho asi nekoupil. To že se v Audinách sere elektronika ti potvrdí leckdo. Jsou na to háklivý hlavně A6, speciálně Allroad. Zase neříkám, že jsou na tom tak všechny, ale znám dost lidí co maj Audinu a maj ji víc v servisu než doma. Fotřík má v práci Audin několik desítek a co od něj vím, tak ani ta péče o zákazníka neni na úrovni, jako třeba u BMW..

Na co máš v autě DVD?? Já mám taky v autě DVD ale jenom k GPS.. :)

Jinak co se obecně tvého příspěvku týče, tak si mi asi nepochopil. :) Chtěl jsem popsat, proč se za kvalitu musí platit!! :) Proč neudělá nikdo kvalitní notebook za deset tisíc - protože něco vyrobit dobře je prostě drahý. Ale na druhou stranu i to nezaručuje bezporuchovost. Tak to je v kostce to co jsem chtěl říct.
Dell XPS M1330

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 04 dub 2008 17:27

DVD tam mám protože bylo v té výbavě ... mimojiné ten display slouží i jako navigace :)

> je to už má několikátá audina a zatím jsme nikdy neměl žádný problém .. individuální .. někomu se líbí tráboše, někomu audi ...
¨
-> kvalitní notebooka MSI jsou 2různé pojmy .... něco jako voda a ohen :)
Toshiba R600-10W

Vladik57
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 04 dub 2008 09:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vladik57 » 04 dub 2008 17:29

Vzhledově jsou krásný!! :) Ale dle mých osobních zkušeností bych si koupil to BMW, ty by si určit dle svých koupil zase Audi.. Od toho taky ty osobní zkušenosti jsou. :)
Dell XPS M1330

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 04 dub 2008 17:31

ještě, že je tohle forum o noteboocích a né o autech ...
Toshiba R600-10W

Vladik57
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 04 dub 2008 09:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vladik57 » 04 dub 2008 17:34

No, ono to je stejně fuk, co člověk, to názor. :)
Dell XPS M1330


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů