Problem s powernow!

notebooky MSI a vše kolem nich
tomsi
píše často
Příspěvky: 193
Registrován: 17 úno 2008 17:09
Bydliště: Plzeň

Problem s powernow!

Příspěvekod tomsi » 17 úno 2008 18:58

Dobrý den.
Mám notebook MSI VR610x s procesorem mobile athlon x2 tk-55, nainstalované win xp. Všechny ovladače atp. jedou. Mám však jiný problém, když je notebook připojen do elektriky, funguje automatické taktování jak má, ale jakmile je napájen bateríí, vše se ztlumí (napětí cpu...) a procesor jede na 800Mhz ať dělám co dělám. Neví někdo co s tím?

kajlo1
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2008 00:25
Bydliště: doma

sewa

Příspěvekod kajlo1 » 17 úno 2008 20:00

skus si stiahnut orginal driver s amd na tento procak mne to islo v pohode secko ale aj tak som dal tento a tusim to akosi menej hreje tak ya pokus nist nedas

dyenej
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 15 zář 2007 03:16

Re: Problem s powernow!

Příspěvekod dyenej » 17 úno 2008 23:55

tomsi píše:Dobrý den.
Mám notebook MSI VR610x s procesorem mobile athlon x2 tk-55, nainstalované win xp. Všechny ovladače atp. jedou. Mám však jiný problém, když je notebook připojen do elektriky, funguje automatické taktování jak má, ale jakmile je napájen bateríí, vše se ztlumí (napětí cpu...) a procesor jede na 800Mhz ať dělám co dělám. Neví někdo co s tím?


ja nevim, ale asi bych to nenazval problemem.. je to normalni, ntbk pokud ho odpojis od site, tak se stahne, ztlumi displej, snizi tep svyho srdce, proc., atd.. dela to proto, aby dyl vydrzel z tech baterii.. myslim ze je to v poradku..

jinak je na to utilita, primo od MSI, MGPwrShm, tam muzes nastavit ze ti to poslape i na baterky na maxximum..


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů