MSI S271X-429CZ zkušenosti, problémy - WiFi problém

notebooky MSI a vše kolem nich
Red
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2007 00:51

MSI S271X-429CZ zkušenosti, problémy - WiFi problém

Příspěvekod Red » 27 pro 2007 01:00

Přibližně před dvěma měsíci jsem si zakoupil tento dvanáctipalcový megabook.

Výrobcem udávaná výdrž baterie 3,5hodiny opravdu se sníženým jasem vydrží, přestože se jedná o typ s AMD procesorem, který poměrně hodně topí. Nicméně přes zapnuté větráky se mi počítač zdá velmi tichý.

Má pohodlnou klávesnici a to je nejdůležitější - je alespoň prozatím velmi odolný. Na mnoha místech se po poměrně brutálním zacházení lehce oškrábal nátěr, avšak díky kovové kostře není nikde n plastech ani prasklinka.

Optická mechanika je v pohodě, zvládne vypalovat obstojně DVD i za jízdy v autě, nastojáka v batohu na sedačce. S ovladači pro WXP nebyl jediný problém.

Co vidím jako největší problém, je instalovaná minipci wifi karta s bluetoothem. Karta využívá chipset ralink, což je snad nejhorší, jaký může být.
V porovnání s jinými notebooky mám nejhorší citlivost ze všech. Ovšem pozor! V momeně, kdy jsem miniPCI kartu vyměnil za velmi kvalitní kartu Orinoco, citlivost se nezvýšila!
Vypadá to tedy na problém antény uvnitř počítače. A těď je otázka, zda je to vlastnost notebooku, nebo reklamovatelná chyba. Máte někdo zkušenosti?

dyenej
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 15 zář 2007 03:16

Re: MSI S271X-429CZ zkušenosti, problémy - WiFi problém

Příspěvekod dyenej » 18 úno 2008 00:09

Zdar, souhlas na dvakrat, klavesnice je naprosto pohodlna, a ten Sempron co nam tepe uvnitr je fakt o neco teplejsi krb.. no doma to mam na podlozce, na cestach nikoli.. mimojine ten krutej napis "megabook" ma design presne jak z nejaky automatovky ze 80tejch let..

a ted k ty wifi, jo je to presne tak jak pises.. JE nejaka slaba. Je slaba, nevim cim to je. Ale proste v mistech kde maj jiny nb nejakej signal, mas dycky vo neco mensi. Ale pripojis se, wifi funguje, tudis myslim ze to neni na reklamaci. Kazdopadne j.e. to neprijemny, ale da se to, rekl bych..

Spis je tady problem pro 429kare s tim samovolnym vybijenim baterie.. nejaka zkusenost, poznatek ? :idea: :?:


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů