MSI EX610X-009 CZ--Rady ! !

notebooky MSI a vše kolem nich
Nigga
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 06 lis 2007 22:37

MSI EX610X-009 CZ--Rady ! !

Příspěvekod Nigga » 21 lis 2007 15:57

Chci se zeptat,co si myslíte o tomto NTB,přijde mi že na svojí cenu docela dost výkoný...ale nelíbí se mi tam ta výdrž 2h :? ale jinak si myslím,že je dobrý.Co si myslíte o té grafice ? :shock:
Díky všem za TIPY a názory

P.S : můžete klidně doporučit jiný(popř. lepší) v této cenové relaci... :P

Nigga
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 06 lis 2007 22:37

Příspěvekod Nigga » 22 lis 2007 15:44

To opravdu nikdo nemáte zkušenosti ani "názor" na tento NTB ? :?

Opravdu potřebuji poradit .... :idea:
THX

James.Sniper
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 17 lis 2007 10:14

Příspěvekod James.Sniper » 22 lis 2007 15:49

No já si ho včera koupil, můžu potvrdit, že vydrží cca ty 2 hodiny. Na svou cenu je docela good.
Teď se na něj snažím dostat XP, ale zatím nemám SATA ovladače...
Řekni, co bys chtěl vědět 8)

Nigga
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 06 lis 2007 22:37

Příspěvekod Nigga » 22 lis 2007 16:17

Děkuji,aspon někdo :)
No mě by zajímalo jak je na tom s hrami třeba....ale ty vlastně nemáš ještě ani Winy co ? :cry:
A zajímá mě tvůj celkový dojem a tak... :wink:
Chci si ho taky pořídit,ale pořád mi někdo říká ze MSI není dobrá značka....
Moc ti děkuji :lol: 8)

James.Sniper
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 17 lis 2007 10:14

Příspěvekod James.Sniper » 22 lis 2007 16:29

no snažím se na něj dostat XP, ale nemám SATA drivery a nevím, kde je najít
takže hry zatím nic no...
za ty prachy je určitě supr, zatím vypíšu, co se mi (ne)líbí:
1. kamerka, zatím mi jede jen na 320x240, při vyšším rozlišení se seká
2. čtečka karet, mám memory stick a je to doslova horor ji vytáhnout z té čtečky :) , protože z ní čouhají tak 3mm a není ji za co chytit
3. displej OK
4. klávesnice, joooo jsou tam ty zmenšené klávesy a to je hnus, hlavně "tečka"
5. chlazení, je sice tiché nicméně stále jde slyšet, ventilátor se točí pořád i v idle
6. disk je neslyšitelný, nějaký WD
7. pravá strana NB hřeje, je tam CPU, VGA a chipset...
8. diodky ve tmě docela fest svítí
9. plasty, docela good, slabina je ale víko displeje, prohýbá se
10. baterie vydrží okolo 2hodin, vše na minimum + zapnutá wi-fi
11. před tím jsem měl ACER TM2313 a ten byl velikostně větší a těžší

Nigga
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 06 lis 2007 22:37

Příspěvekod Nigga » 22 lis 2007 16:34

Nóóó tak to tedy nevím,esi si ho kouím....zatím mě to spíše odrazuje...ale spíš me bude zajímat,jak na tom bude s těma gamesama :wink:
Kdyžtak mi dej vedět :D
To víko sem nějak nepochopil,to jako že se to prohýba i s dysplayem :D :D
THX

James.Sniper
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 17 lis 2007 10:14

Příspěvekod James.Sniper » 22 lis 2007 16:38

tak ten displej se neprohýbá, ale ten plast, co ho kryje, tak ten se prohýbá a tlačí na displej, při větším tlaku můžeš ten displej zničit, je to velká slabina všech levnějších NB

Nigga
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 06 lis 2007 22:37

Příspěvekod Nigga » 22 lis 2007 16:48

Aha,takže to není tím že je to MSI ? ?
No a jaký je tedy tvůj celkový dojem ? ?
Můžeš mi ho doporučit ? ? :wink:

James.Sniper
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 17 lis 2007 10:14

Příspěvekod James.Sniper » 22 lis 2007 17:13

ne tím to není, takové HP nebo IBM mají pevnější plast na víku, ale ty levné modely jsou na tom podobně
já jsem s nb zatím spokojený a když se mi podaří nainstalovat XP, tak to bude ještě lepší
samo má své mouchy, ale i výhody

Nigga
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 06 lis 2007 22:37

Příspěvekod Nigga » 22 lis 2007 19:01

OKá....tak bych tě jen ještě poprosil,dej mi vedět,jak na tom bude s těma hrama :wink:
Díky moc....

P.S:Jestli máš možnost,tak zkus CoD2 nebo NFS:Underground 2,Most Wanted,Carbon... :twisted:

ludaracak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2007 17:30

ex610x-009cz

Příspěvekod ludaracak » 24 lis 2007 17:38

Podařilo se mi nainstalovat na tento typ NTB XP HOME a ovladač na zvuk a síťovou kartu.To je zatím tak jediné, grafika se roluje pomalu, ovladače na wifi,grafiku a další nejsem schopný nikde najít. U dodavatele se nepsalo nic o tom, že je pouze va Vistu a tak jsem zkamán, že na dodaném CD jsou pouze ovladače na Vistu a XP ne. Kdyby se to někomu podařilo, dejte mi prosím vědět...jestli se mi to podaří, taky se podělím...

James.Sniper
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 17 lis 2007 10:14

Příspěvekod James.Sniper » 24 lis 2007 19:36

ovladače, mrkni sem...

ludaracak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2007 17:30

Příspěvekod ludaracak » 24 lis 2007 20:15

Děkuji za link, tady jsem již "maturoval" a podařilo se mi nainstalovat už i wireless, (jak ani sám nevím, stáhl jsem si ATI Catalyst 7.9,potom azurewave_780_wlan_xp_nb.zip,dal to rozbalit a najednou mi jde bezdrát) poslední co mi nejde je bluetooth a grafika. Bluetooth k životu nepotřebuju, ale ta grafika je dost potřebná...myslel jsem, že instaluju grafiku a rozběhl se bezdrát....jdu dál maturovat....zatím díky

ludaracak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2007 17:30

Příspěvekod ludaracak » 24 lis 2007 22:04

Omlouvám se Loppymu za to, že jsem převzal jeho celý článek z http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PA ... tml?&all=1 , ale snad se nebude zlobit. Podle jeho návodu jsem nainstaloval i tu grafiku a zatím vše funguje a jelikož jsem slíbil, že když se mi to podaří, podělím se tady s tim...tady to je...."Par hodin bojovani a jsou tam potvory se vsema ovladacema, ale byl to bolestivy porod. Zvukovka: nejdriv jsem nainstaloval HD Audio primo ze stranek Realteku, zustaly nezname zarizeni, pak jsem zkusil AC´97 kodeky, ty se chytly, ale rvaly, ze chtej HD Audio disc, tak jsem znova nainstalil HD Audio a vse se chytlo a hralo i po odebrani AC´97. Hybridni postup, ale zvuk jede. Grafika: zas perlicka. Je treba stahnout Catalysti pro HD2400, ty samy o sobe nainstalovat nejdou, anobrz rvou, ze to nejni spravna grafika. Takze na rozbaleny catalysty je treba aplikovat softik MobilityDotNet4 (nasel jsem ho nakonec nekde na ATI strankach, ale asi je hodne tajnej, protoze ho desne schovavaji), kterej nasledne predela ten rozbalenej adresar na ovladac Ati Mobility HD 2400, co to sezere a frci. Mno, tak hodne stesti, ovladace XP zacina byti mozkovou zalezitosti."
Osobně si myslím, že MSI dělá chybu, když k tomuto NTB nedodává i XP, nyní před vánovema by jich určitě prodala dostatečné množství a my by jsme se mohli věnovat jiným věcem.

Jary

Příspěvekod Jary » 25 lis 2007 23:01

Ahoj mam problem, mam tento notes a po nainstalovani vsech driveru pro xp se mi ve spravci zarizeni ukazuje stale nezname zarizeni s ID hardwaru ACPI\PNP0C32 :roll: .Nevite nekdo co je to za zarizeni, popr. kde sehnat ovladac? Drivery jse instaloval ze stranek MSI a taky dle popisu ve foru..Diky za odpovedi


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů