MSI 710PX-009CZ

notebooky MSI a vše kolem nich
Tomika89
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2008 16:35

Příspěvekod Tomika89 » 01 zář 2008 16:39

v tejto teme som uz nevidel tolko staznosti na teplotu alebo hlucnost ako na gx700x, je to teda uz vyriesene? nemam sa toho pri kupe bat?
tiez by ma zaujimala kvalita brasne a mysi, ktoru dostavate spolu s nb. su vhodne na nosenie povedzme 2x za tyzden alebo mam rovno kupovat aj kvalitny batoh? mys je dobra aj na hry?
nemal niekto moznost porovnavat gx700x a gx710px? ozaj je i dost slabsi gx710px?

MichalJ5

Příspěvekod MichalJ5 » 01 zář 2008 17:12

MichalJ5 píše:Ahoj, prosím Vás všechny o pomoc!! Koupil jsem si k tomuto ntb lcd Asus vk222h, a lcd se mne pri pripojeni pres hdmi kabel samovolne nahodile vypina a zapina, vyzkousel jsem vsechny možné ovladače, a taky jsem vyzkousel i visty - stejny problem. Tento problem se vyskytuje pouze pri pripojeni pres hdmi, pres vga to nedela - ale obraz pres anal.spoj. neni moc kvalitni.Pouzil jsme taky redukci DVI/HDMI od firmy ednet.(84029)snad jde pouzit i jako hdmi/dvi. Rozliseni mam nastavene 1680*1050, nativni rozliseni jak ntb tak lcd.
Dekuji vsem za jakoukoliv radu!!!!!



Opravdu nikoho tady nic nenapada??, měl bych notebook reklamovat? Děkuji za jakoukoliv radu!!!!

nManJofo
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 21 srp 2007 13:14

Příspěvekod nManJofo » 02 zář 2008 16:35

Hmmm mas moznost vymenit kabel za iny? Lebo stretol som sa s podobnym problemom u USB jedneho nemenovaneho zariadenia (tiez sa zapinalo a vypinalo dokola). Bolo to prave kablom.

MichalJ5

Příspěvekod MichalJ5 » 02 zář 2008 17:05

zkousel jsem dva kabely od stejne značky, jeden 3m, a druhej 2m, se stejnym problemem.

MichalJ5

Příspěvekod MichalJ5 » 03 zář 2008 10:37

Je někdo kdo ma taky gx710 a funguje mu propojeni pres hdmi, naprosto v pohode? zkousel to nekdo(nejlipe pri vyzsím rozliseni)?, kabelem to asi neni, protože monitor je schopen běžet třeba půl hodiny bez bliknuti a pak třeba začne - a s monitorem nic neni, na jinym ntb, plne funguje.

MichalJ5

Příspěvekod MichalJ5 » 18 zář 2008 13:06

ahoj, tak jsem nakonec svuj problem s blikanimvyřešil, pomohla redukce hdmi-dvi(!single link!, dual nefungovala), a je důležitě v CCC nechat prázdné poličko Alternate DVI operation mode. Jinak jedu s ovladačema z MSI, a taky jsme zakázal ati hdmi audio. Děkuji všem co se snažily pomoct!

nManJofo
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 21 srp 2007 13:14

Příspěvekod nManJofo » 29 zář 2008 21:01

Moja RMA drama pokracuje, notebook je uz na tretej reklamacke, prvykrat skapala VGA, druhykrat mi tam nevratili WiFi, tretikrat prisiel bez WiFi (zase), navyse mi po 2 hodinach prace odisiel komplet do vecnych lovist...mna proste z Agemu porazi.... uz som stvrt roka bez neho...

MufiQ
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 24 dub 2008 18:25

Příspěvekod MufiQ » 05 pro 2008 19:08

na webu msi je ke stazeni novy bios co opravuje se mi podarit nepovedlo, ale neco opravovat musi :D

LugoG
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 05 říj 2007 21:38

XP

Příspěvekod LugoG » 03 úno 2009 21:47

akosi to tu zaspalo, nove catalysty 9.1 modifikovane z MMDotNETSetup1110,
vyborna volba ,slapu perfektne, zmyzli vsetky chybicky, dal som aj novy bios bez problemov

LugoG
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 05 říj 2007 21:38

HDMI

Příspěvekod LugoG » 06 črc 2009 08:31

HDMI -- zaoberal sa tym este niekto? vyriesili ste to blikanie?

St.Patejl
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 07 pro 2009 19:17

Problemy po flashnuti BIOSu

Příspěvekod St.Patejl » 08 pro 2009 14:29

Zdravim osazenstvo :-)

Mam pomerne zajimavy problem a potreboval bych mu prijit na kloub. Po upgradu BIOSu na verzi 205 (z ofiko stranek MSI) se z niceho nic notas totalne slozil. BIOS byl nahran naprosto v poradku vse OK..jen notas uz nenabehl. Evidentne tedy chyba BIOSu.
Proto jsme museli pres programator prehrat BIOS na tvrdo a vida...vse v poradku nastartovalo...s jedinou vyjimkou. A tou je WiFina. A je jedno zda jsme tam davali puvodni Atheros co Intelackou. Proste BIOS nevidei zarizeni.
Ma nekdo nejakou podobnou zkusenost ci radu? Me napada uz jen moznost, ze puvodni BIOS byl nejaky specialni pro ceskou kotlinu ci pro tento model...coz by ukazovalo na uzasnou praci podpory u firmy MSI, kdyz vypusti x verzi BIOSu. kazdopadne nejnovejsi kousek co maji na svych strankach je k houvnu. Nezazalohovala a neupla by mi nejaka dobra duse puvodni ci svuj fungujici BIOS ?

Predem diky moc za rady a za pomoc.


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů