Usb pod proudem i po vypnuti

notebooky MSI a vše kolem nich
roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Usb pod proudem i po vypnuti

Příspěvekod roman2277 » 19 čer 2020 17:03

Pod System Tuner to hledej.Ovšem to plati jen pro první verzi.A ty budeš mít asi 2. verzi dragon centra.A tam už tuto možnost odebrali.Ale bylo to i v nastaveni BIOSu.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Usb pod proudem i po vypnuti

Příspěvekod roman2277 » 19 čer 2020 17:16

Minulý týden jsem si s tímto modelem hrál chvilku.No jednoznačně se zlepšil displej.( ale stále bez G Sync i v této ceně) Chlazení no jak to napsat ujde to.( na GT73 to samozřejmě nestačí) Konstrukce docela pěkná.Výkonu to má na rozdávání.(ale o to mi jde až v poslední řadě) Nicméně na Bazosi je na prodej jeden kus za 50Tis.Majitel asi není úplně spokojený a chce zkusit model GT75 z pocitarny za 64tis.( s RTX2080tkou) Asi tak mé vlastní postřehy.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Red Devil
píše často
Příspěvky: 272
Registrován: 21 kvě 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Usb pod proudem i po vypnuti

Příspěvekod Red Devil » 20 čer 2020 10:53

V biosu jsem nevedel pod cim to najit, prez toho spravce napajeni to slo v pohode, na netu to resi vic lidi u vice znacek.
Jinak jak se ptal predchozi urcite je znat ze je vykonem uplne jinde ten ntb oproti predchozimu a rekl bych ze i ten display je o dost lepsi...


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů