MSI GP60

notebooky MSI a vše kolem nich
Vaginator
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 04 zář 2013 18:26
Bydliště: Mezi Bakelem a Tubou
Kontaktovat uživatele:

MSI GP60

Příspěvekod Vaginator » 03 led 2014 11:49

Dobrý den,

potřebuji od Vás nějakou pomoc, či informaci ohledně mého ntb. Když ho zapnu, trvá to tak minutu, než se načte dlaždicové menu. Děje se to asi 4 dny, předtím se zapínal hned, fofr trvající pár vteřin. Nyní kdykoliv notebook zapnu ( né ze spánku, ale z vypnutého režimu ), trvá to déle. AVG mi nehlásí žádnou chybu, udělal jsem test celého počítače. Tune Up, CCcleaner, všechno hotové, všechno v pořádku a přesto to trvá. Akorát jsem si teď uvědomil, že tune up mi hlásí, že je pevný disk silně fragmentován, ale tu defragmentaci jsem neprováděl aspon měsíc kvůli tomu, že to trvá hodně dlouho, může právě toto mít na tom vliv?


Potom ještě jedna věc, když zapnu notebook, trvá chvíli, než reaguje na změnu jasu, vůbec mi nejde jas změnit ačkoliv klikám na ikonu změny jasu i v SCM nastavení. Jas se zvýší až třeba za 2 minuty. Nevím, jak si to vysvětlit, jako by se ta funkce pro snížení/zvýšení jasu načítala a proto nedovolí nějakou změnu.. nějaké typy?
MSI GP60 | 15.6" Full HD | i5-4200M | nVidia GT 740M | 8GB RAM | 1TB HDD

www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení

vavroň
guru
Příspěvky: 686
Registrován: 01 led 2013 14:03
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod vavroň » 03 led 2014 13:47

Podívej se, kolik programů se zapíná po spuštění ntb a ty nepotřebné vypni.
NB: MSI GX660 (stock + i7 840QM & 8GB RAM), MSI GS70 2QE (i7 4710 MQ + GTX 970M)
PC: i7 6900K + MSI GTX 1080..

Vaginator
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 04 zář 2013 18:26
Bydliště: Mezi Bakelem a Tubou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaginator » 03 led 2014 16:23

Přidávám screen z Tune Up utilities, který mi hlásí jaké programy po spuštění mám zapnuté a které ne. Všiml jsem si 3x kolonky - Hostitelský proces systému windows a z toho jeden z nich je zaznamenán dnešním dnem, takže nejspíš pořád přibývá, mám to deaktivovat? Celkově bych potřeboval poradit, co z toho můžu deaktivovat aniž bych si nějak neublížil. Věřím, že mi to pomůže, děkuji :))

http://s2.postimg.org/5ibmoo5c9/Bez_asc.jpg
MSI GP60 | 15.6" Full HD | i5-4200M | nVidia GT 740M | 8GB RAM | 1TB HDD



www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů