GX 600

notebooky MSI a vše kolem nich
Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Re: pcie

Příspěvekod Holubrider » 13 říj 2008 19:52

mawrhis píše:v notebooku mám volnej pcie slot kam v originále asi dávájí tv kartu, tak sem si řikal jestli by se nedal nějak využít. myslíte si třeba že by se tam dalo dát toto?
http://cgi.ebay.com/64GB-PCI-e-SSD-ASUS ... 286.c0.m14


Hmm to mě už taky napadlo,dokonce sem našel i tv tuner co by tam mohl jit.Chtělo by to zkusit byla by to docela vychytavka.Taky by tam šla klidně 2. wifi karta a zapojit si k ni ten výstup anteny co měl bejt pro tv tuner ...

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 13 říj 2008 19:53

to uz me napadlo s tou puvodni kartou :lol: ale zatim nebyl cas to udelat
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

fannaSk

Příspěvekod fannaSk » 24 říj 2008 20:52

Dominic píše:Tak a je to tu. Konecne sa aj mne cosi pokayilo na mojom MSI GX600. Kupil som ho v prvy mesiac ako sa zacalo u nas predavat. Minuly tyzden som si flashnul bios a vsetko prebehlo hladko. Vetrak uz netoci na max len co sa dotknem tlacitka TURBO ale vznikol mi iny problem. Nedokazem kontrolovat intenzitu jasu monitora pomocou klaves. skratiek FN+F4 a F5. Ostatne skratky funguju a aj samotne klavesy F4 a F5 su funkcne. Software na ovladanie zatial nemam a nakolko mam XP tak nie je moznost, ako vo Viste, nastavit jas cez nastavenia profilov. Ovladanie nefunguje ani na sieti ani na baterke. Ak ma niekto nejaku utilitu, ktora to dokaze ovladat nech pls hodi link. Fakt je to pre mna zavazna chyba. Diky moc uz vopred.


Skus nastavovanie jasu pri nacitavani alebo v BIOSE ak ti to pojde ..tak musis byt trubka a vsetci na fore ak si myslia ze to je HW chyba . Potom sa nejak zmrvil operacny system a nejaky ovladac..v mojom pripade je to sposobene ze striedam ovladace nech vytiahnem kazdy bodik kazdu chvilu a dal som tam zrejme nevhodne a nejak sa to poserkalo ...tak som nahodil poslednu fukncu obnovu visty a uz si frcim na 179.24 opravene od DOXX a pohodicka...tak verim ze mas problem ako ja a vyriesis ho

Petr_K
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 26 dub 2008 16:28

Re: pcie

Příspěvekod Petr_K » 25 říj 2008 10:02

Holubrider píše:Hmm to mě už taky napadlo,dokonce sem našel i tv tuner co by tam mohl jit. ...


Jaký jsi našel TV TUNER? Já nikde nemohu žádný najít.
Předem dík za info.

noba
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 09 pro 2006 13:59

Příspěvekod noba » 07 lis 2008 11:21

nevite nekdo co mam udelat s tim ze kdyz vlozim dvd do mechaniky tak mi sice ukaze, ze je necim zaplneny ale kdyz ho chci otevrit tak tam nic nenajdu.diky

mawrhis
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 15 črc 2008 15:38

Příspěvekod mawrhis » 11 lis 2008 19:24

Dominic píše:Tak a je to tu. Konecne sa aj mne cosi pokayilo na mojom MSI GX600. Kupil som ho v prvy mesiac ako sa zacalo u nas predavat. Minuly tyzden som si flashnul bios a vsetko prebehlo hladko. Vetrak uz netoci na max len co sa dotknem tlacitka TURBO ale vznikol mi iny problem. Nedokazem kontrolovat intenzitu jasu monitora pomocou klaves. skratiek FN+F4 a F5. Ostatne skratky funguju a aj samotne klavesy F4 a F5 su funkcne. Software na ovladanie zatial nemam a nakolko mam XP tak nie je moznost, ako vo Viste, nastavit jas cez nastavenia profilov. Ovladanie nefunguje ani na sieti ani na baterke. Ak ma niekto nejaku utilitu, ktora to dokaze ovladat nech pls hodi link. Fakt je to pre mna zavazna chyba. Diky moc uz vopred.
přesně tohle mi dělá taky, vždycky když uvedu nb do režimu spánku a pak zpět, tak mi přestane fungovat nastavení jasu. osobně si myslim že to způsobujou nějaký ovladače (pravděpodobně grafický) nic jinýho mě nenapadá a hlavně graf. ovladače sem jednu dobu měnil jak ponožky, takže by mi přišlo celkem přirozený že to bude z toho


a ještě jeden dotaz mimo: ten bios co je na msi stánkách (1.00Z( je úplně poslední? nedá se sehnat nějakej novější?
MSI GX600PX 204 (C2D T8300;GF 8600m GT; WD 320 GB; 3GB DDR2) + 750 GB ext. disk

m1chael
píše často
Příspěvky: 223
Registrován: 23 led 2008 20:32

Příspěvekod m1chael » 14 lis 2008 15:32

MUZU SE VAS ZEPTAT ODKAT SI MAM TED STAHNOUT TEN ZATIM NEJNOVEJSI BIOS PRO GX600 tu verzy 1.0z KDYZ Z NABIDKY NOTEBOOKU NA STRANKACH MSI UZ ŠESTISTOVKA NENI A DALI JI PRYC?nerad sem si ji nezazálohoval a ted nevim odkad to stahnout, ma msi nejaky ftpčko nebo nejaka uplne jina stranka zktere bych mohl stahnout ten bios PROSIIM? A tim ze tenhle typ notebooku(gx 600) dali pryc z jejich stranek si mam asi nejspise myslet ze je konec podpory, jako ze uz nikdy nevyjde novejsi bios atd CO?..no jestli stimhle mam pravdu tak sem docela nastvanej, vydrzelo jim lto jen rok a uz ho dali pryc stim ze uz asi nevyjde novejsi napr bios coz mi neprijde moc dobry.

MNO KDYZ NEKDO PORADI STRANKU KDE BYCH MOHL STAHNOUT TEN BIOS TAK PREDEM MOC DEKUJU.
LAPTOP = HP Spectre x360 13 Dark Ash Silver (i7-8565U, 16GB DDR4..)
EGPU = Mantiz Venus MZ-02 Space Grey + PSU Corsair SF600 600W 80 Plus Gold
GPU = PowerColor AMD Radeon RX Vega 64 8GB HBM2
DISPLAY = Samsung C27FG73 | ROUTER = NETGEAR Nighthawk X4S R7800

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 14 lis 2008 23:54

poradim je porad na strankach msi :lol:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

m1chael
píše často
Příspěvky: 223
Registrován: 23 led 2008 20:32

Příspěvekod m1chael » 17 lis 2008 18:31

to damianus:

uz sem ho nasel, ja sem se totiz zezacatku leknul kdyz zmizel stoho jejich seznamu tech hernich notebooků, ale je tam.
Staci dat: download->notebook->herni->a pak jen vybrat model.

Ale zezacatku sem se fakt vylekal:D
LAPTOP = HP Spectre x360 13 Dark Ash Silver (i7-8565U, 16GB DDR4..)
EGPU = Mantiz Venus MZ-02 Space Grey + PSU Corsair SF600 600W 80 Plus Gold
GPU = PowerColor AMD Radeon RX Vega 64 8GB HBM2
DISPLAY = Samsung C27FG73 | ROUTER = NETGEAR Nighthawk X4S R7800

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 17 lis 2008 18:36

ano nebo do vyhledavani toho jejich staci napsat GX600 a je ale linknout jsem ti to mohl ale tohle je pro tebe ma vetsi zkusenostni hodnotu :wink: :)
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

noba
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 09 pro 2006 13:59

Příspěvekod noba » 21 lis 2008 19:34

zniceho nic prestali fungovat tlacitka na numericky klavesnici a to 0,2,5,8,/ a sipka doprava nevite nekdo co s tim delat?diky

Zodiac
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 05 srp 2008 20:06

Příspěvekod Zodiac » 21 pro 2008 23:09

tak jo...

vykonnostne jsem spokojen az az... ale....

zavru viko, ntb se prepne do rezimu spanku, otevru viko, zmacknu tlac. power a nic... diody se sice rozsviti, ale displej ne, musim natvrdo vypnout a znovu zapnout

uz se mi take parkrat stalo, ze se pri hrani nejake hry sekl a obrazovka se podivne zmenila na takovou zeleno-fialovou zmet cehosi...

dalsi vec je taky nemene neprijemna... opet se obcas stava pri hrani, hra se sekne, po chvili se opet rozjede, ale s rapidnim poklesem framerate (asi jako kdybych hral na baterku), hru musim vypnout a znova zapnout

kdyby nahodou nekdo vedel, byl bych rad za pomoc .)

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 21 pro 2008 23:16

updatnout bios drivery vycistit OS a pouzivat XP dale to muze delat antivir spatne nastaveny nebo spatne odvetrany notas viz lezim stim v perinach atd...

jinak po vycisteni chlazeni a naneseni pasty drahe kvalitni sly teploty o cca 12°C dolu a notas se chladi malem pasivne :) ta pasta co tam je byla jen sucha s stvrdla musel jsem ji seskrabovat :evil:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Zodiac
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 05 srp 2008 20:06

Příspěvekod Zodiac » 21 pro 2008 23:21

diky... jeste jsem si vzpomnel na jednu vec... touchpad... kdyz zapojim mys, tak vypnu touchpad, po dalsim zapnuti ntb je vyplej a fn+f3 nejde... ikona SCM se sice objevi, ale touchpad se nezapne, zkousel jsem reinstalovat SCM, ale nic

Bounty
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2008 17:33

Problemy s výkonem

Příspěvekod Bounty » 27 pro 2008 10:48

Mam takový problém zničeho nic mi poklesl skoro o polovinu FPS u hraní her kde jsem měl 60FPs mam ted 29-35 a navic se obraz začal zasekávat což se dřive nedělo. Večer fungovalo vše jak mělo ale rano tavý pokles. Vůbec nevím co s tím zkoušel sem nainstalovat staré i nové ovladač na grafickou kartu a nic.
MSI GX600PX (Intel Core 2 Duo 2400 MHz, nVidia GeForce 8600M GT, 320 GB, 3072 MB 667 DDR2)


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů