GX 600

notebooky MSI a vše kolem nich
Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 14 dub 2008 00:00

cauko ludia neviete ako sa vybera klavesica? bo som ju trosku oblial cajikom a potreboval by som to vycistit

Dominic
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 27 črc 2007 14:50

Příspěvekod Dominic » 15 dub 2008 21:10

Ferrarinko píše:cauko ludia neviete ako sa vybera klavesica? bo som ju trosku oblial cajikom a potreboval by som to vycistit

Musis vybrat kryt pod monitorom, ten co je okolo turba atd. cize vyber baterku a tam mas take malicke zapadky ktore urcite uvidis tak ich povol. Po stranach toho krytu zapac nozikom ale fakt opatrne a tam uvidis dalsie zapadky z ktorych sa musis dostat. Ked vyberies kryt tak klavesnica je uz v pohode. Le nevim ci ti to pri cisteni pomoze nakolko je to komplet vyberatelne a uz viac nerozoberatelne tak to asi nebude ziadna vyhra. Samotne tlacidla neodpojis.

Dominic
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 27 črc 2007 14:50

Příspěvekod Dominic » 15 dub 2008 21:14

fannaSk píše:A ma este niekto takto zaujimavo riesene podsvietenie??keby tie plasty priliehali viacej, asi by tadial neunikalo svetlo....
http://www.imghosting.eu/view.php?img=DSC09638.jpg
takze ked si to zhrnieme je to super notebook za dane peniaze s tym ze pytomi TAIWANCi nemozu prilepit zltu vecicku , nedoliehanie plastoveho ramu displaya na lavej strane to je asi vsetko. Inak perfektna masina...ale taketo detaily, to uz fakt mohli doriesit.

To si posli na reklamacku mne to tam tak nepresvita a vsetko mi pekne dolieha. No kvoli tej zltej kravine som to poslal na reklamacku a tam zistili ze je to v pohode ze to len lepidlo povolilo ale inak to nemoze nic sposobit a vobe som ho mal otvoreny a mali pravdu. Na tej reklamacke bol tyzden lebo to vybavil SR dodavatel u seba vo firme takze som bol celkom spokojny. A cistili mi tam aj klavesnicu.

fannaSk

Příspěvekod fannaSk » 15 dub 2008 21:18

Ahojte ludia, neviete z akeho materialu je vstup pre sietovu kartu????Je to nieco tvrdene ???Pretoze sa obavam, kolko to vydrzi , pretoze uz sa mne ci kolegovi niekolko razy podarilo zakopnut o sietovy kabel.

fannaSk

Příspěvekod fannaSk » 16 dub 2008 12:34

TO DOMINIC: U akeho predajcu si ten notebook kupoval??? JA u alzy a verim ez tam to enbude trvat len tyzden poslu do do Prahy ...fuuf...a aj tyzden je rpe mna vela nevydrzim tyzden bez notebooku. no s tym displayoum som to uz prestal riesit ,bol som za kamosom ma tie GX600 len ten s T7250 a tiez to tak presvita ked sa pozries z takmer rovinneho uhla....mozno je to nevycentrovanym usadenim do toho plastoveho ramu takze na jednej strane viac presvita...a mozno aj pouzivanim a ten ram troska povolil....ale tak je to len esteticka chyba v porovnani s vadnymi bodmi ktore tiez mnohi ludia neriesia a fakt si nemozem dovolit byt ani tyzden bez notebooku.
Preco ti vlastne cistili klavesnicu??

Mili
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 23 zář 2007 10:43

Příspěvekod Mili » 16 dub 2008 13:22

Zdarec
Mám problem s levím reproduktorem u GX600px. Vím že to zde bylo řešeno, ale nevím zda to někdo vyřešil, aby při zesílení nechrčel.
Nebo zda je potřeba notebook rozdělat vyměnit atd....

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 16 dub 2008 14:24

problém reproduktorů u MSI je znám, leda výměna, ale s velkou pravděpodobností tě bude problém pronásledovat i s novým kusem ..
Toshiba R600-10W

Mili
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 23 zář 2007 10:43

Příspěvekod Mili » 17 dub 2008 07:43

Takže je problém přímo v reproduktoru? Nechápu že pravý je ok. Výměnou za jiný by se to mělo vyřešit jinak to není přece chyba reproduktoru.

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 17 dub 2008 07:47

zkus zajit do servisu ja problem nemam
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

vitsim
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 bře 2008 22:22

Problém se zvukem u GX600PX-082

Příspěvekod vitsim » 19 dub 2008 12:30

Mám problém, že když připojím sluchátka nebo reproduktory do konektoru, tak se začne pokaždé, když počítač čte z disku ozývat takový praskavý zvuk. Když je puštěná hudba, tak to nejde slyšet, ale například když během filmu je "ticho" tak je to strašně nepříjemné... Zkoušel jsem nejnověší ovladače zvuku ze stránek MSI, ale nepomohlo to. Nevěděl by někdo prosím co s tím? A ještě když propojím notebook s televizí přes HDMI, tak obraz i zvuk fungují, ale zase když notebook dělá něco s diskem, tak se ozývá strašné šumění... Myslíte že mám ntb reklamovat?

Rixi
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 18 lis 2007 13:07

Příspěvekod Rixi » 19 dub 2008 15:39

aky pouzivate ovladac na grafiku? ja mam 169.09 ale pozeral som ze uz je aj 169.61... mate ho niekto odskusany?
inak trochu v tych ovladacok zacinam plavat je ich strasne moc
tak v prvom rade by ma zaujimal rozdiel medzi 167.xx a 169.xx myslim ze ten prvi je vylozene na mobile gpu ale ten druhy sa da s mod inf naistalovat tiez... dalej sa objavila seria 17x.xx ktora myslim ze tiez podporuje 8600 GT... tak aky ovladac vlastne pouzivat?

Ferrarinko
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 04 úno 2008 00:24

Příspěvekod Ferrarinko » 19 dub 2008 21:37

no ja mam zatial 174.84 a som spokojny s nim

Rixi
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 18 lis 2007 13:07

Příspěvekod Rixi » 20 dub 2008 00:48

174.84 som nenasiel, ale skusal som 174.93 a ten, mi nefungoval, tak jak by mal, tak som tam teraz nahodil 174.82 a ten slape jak hodinky aspon zatial ;)

inak stale premyslam nad 64b widlema + 4 GB RAM + Robson ale hlavne 7200 otackovim HDD myslim, ze tento upgreade by celkom solidne mohol zdvihnut vykon...
len neviem ake pamate tam dat? casovanie frekvencia atd... ak ma niekto skusenosti hodte sem pls odkaz na nejaky konkretny model...
HDD som si vybral tento http://pevne-disky.alza.cz/pevny-disk-s ... d82045.htm
jedine nad cim premyslam je, ci ma zmyslel tam dat robson ten zdvihne vykon mozno len minimalne... co si o tom myslite?

m1chael
píše často
Příspěvky: 223
Registrován: 23 led 2008 20:32

Příspěvekod m1chael » 20 dub 2008 02:45

Cus lidicky, potreboval bych poradit,zeptat se. Vas kdo mate tkhy gx(ku)600 jestli jste zkouseli nastavit v biosu pretaktovani cpu a gpu misto auto na vlastni kolik vas to pustilo u prociku a na jakych parametrech, vcera jsem zkousel stoho vyzdimat kolik jen u cpu jde ale po restartu se to zakouslo, kdyz sem pouzil chladici podlozku tak to vydrzelo asi minutu.(mam zelman1000 nbo nak tak) Ale to byli maximalni mozne parametry (u cpu) kdyz sem snizil trosku nasobic tak uz to jel stabilne ale porad nebyla frekvence takova jakou bych si prectavoval:D:D prece jenom tim nasobicem kdyz mam napr fsb na 250 proste prijdu o dalsich dvestepadesat ale zas nechat nasobic na max a pidit se kolik to maximalne zvladne fsb sem nemel naladu ani trpelivost. Tak bych potreboval jestli uz to nekdo nezkousel protoze na netu jsem nikde nenasel nejakej podrobnej testikh tohodle. muj model ma vzakladu 2,2 sturbo tlacitkem 2,6(presne 2,598) zatim stabilne sem zmiho c2d t7500 vyzdimal nejvic 2,78 ale chtel bych kdyby to bylo mozno se prehoupnout alespon pres 2,9 (teda mim snem je 3,0 ale o tom si zatim necham zdat;)) ale aaspon ty frekvence 2,8nebo 2,9 bych chtel dosahnout. Neznate nekdo nejakej presnej navod jak na nastaveni biosu na tomhle notasku???
Prem vsem kdo njakh poradej Dikhy.
LAPTOP = HP Spectre x360 13 Dark Ash Silver (i7-8565U, 16GB DDR4..)
EGPU = Mantiz Venus MZ-02 Space Grey + PSU Corsair SF600 600W 80 Plus Gold
GPU = PowerColor AMD Radeon RX Vega 64 8GB HBM2
DISPLAY = Samsung C27FG73 | ROUTER = NETGEAR Nighthawk X4S R7800

Rixi
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 18 lis 2007 13:07

Příspěvekod Rixi » 20 dub 2008 14:31

hmm zaujimave... inak ak si tam nastavis vlastnu frekvenciu, tak to tlacitko TURBO este funguje? to znamena, ze ti pretaktuje vykon este o dalsich 20%? a co to GPU tam sa ti podarilo dostat nejake stabilne parametre pretaktovania? ja pouzivam nTune...
inak este taky detail tiez mam podlozku od zelmana ale kupil som si ten vetsi model zelman 2000 bal som sa ze na zelman 1000 sa ten notebook nevojde... neprecnieva ti cez podlozku? podla tych rozmerov to je len tak tak...


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů