MSI GX700

notebooky MSI a vše kolem nich
DeBugger
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 23 led 2008 00:43

Příspěvekod DeBugger » 27 pro 2008 15:29

> impact, nene tohle je kvazi neco jako "servisni menu",
kere odkryje vice moznosti / nastaveni BIOS,
proste vic jak je k dispozici normalne - neni to novinka.
Mozna trolinku "surprise" pro ty co se s tim jeste nesetkali, mozna to nekoho potesi
nebo nekomu pomuze .-) a tak jsem to i myslel...

BT / WiFi prepinani ovlada zakaznicky chip uvnitr notasku pres EC BIOS layer,
pak uzivatel muze ovladat prepinani BT / WiFi modu
kdyz opakovane macka tlacidlo s "ikonkou antenky", kere je napravo
-> hned vedle hlavniho tlacidla zap/vyp. a aktualni stav (neboli mod -> existuji 4 mody)
indikuje barevne dioda napravo od audio konektoru:

1, Zelena -> jenom WiFi je aktivni (BT je vyple)
2, Tmavemodra -> jenom BlueTooth je aktivni (WiFi je vyple)
3, Bledemodra -> soucasne aktivni WiFi + BlueTooth
4, dioda nesviti -> WiFi + BlueTooth deaktivovano (vyple)

PJ
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 14 pro 2007 19:21

Příspěvekod PJ » 28 pro 2008 16:29

Nebejvala driv flashovaci utilita soucasti toho zipu s biosem? nejak jí nikde nemůžu najít a v tom zipu to nebylo :cry: pres dos se mi moc nechce

PJ
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 14 pro 2007 19:21

Příspěvekod PJ » 28 pro 2008 16:45

Teď se mi sám od sebe restartoval a to sem měl spuštěnýho jenom firefoxa a qip, zadna zatez a najednou cerna obrazovka a restart, stava se vam to taky? v zatezi bych to pochopil, ale pri serfovani :(

Trniman
píše často
Příspěvky: 111
Registrován: 03 pro 2007 02:18

BIOS

Příspěvekod Trniman » 28 pro 2008 17:26

to DeBugger: th na druhou :) Jsou tam dalši farački, jako nort a bridž. No nakonec noťas nepotřebuje tolik nastaveni neboť je staveny jako celek na rozdil od PC ale i tak jsi mně potěšil. Až se dostanu s te kocoviny vanoc a noveho roku, budu s tim experimentovat :)
Jo a dokazal někdo na GX700 rozběhat control mnager? Je spousty dalšich exe ale s přincipu chci mit cm. Na 600 přej facha ale jak komu tak by rad vyřešil na rozdil od Penty ktera vam řekne že mate stahnout novou verzi na jeich ftp :( ktera je stejně nefunkčni. Co jsem vygooglil tak problem bude v nejakem dll ktere jde přepsat ale zatim jsem to přepsane dll nenašel. A ještě otazka na DeBuggera, i když mam zakazany Robson, neni lepši ho dat pryč? Teda jestli neni napajeny i když je off? A proč vlastně nemuže funhovat pod XP? Cele je to přece o driverach. Pokud někdo umi programovat tak by teoreticky mohl zprovoznit robsona i pro XP. Aspoň pro ti 64bt
P.S. Pěkny novy rok vam přeji a jednu radu, myšlenka je hybna sila, využijte sve myšleni...
MSI GE60 0ND-465XCZ W7

impact
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 06 pro 2007 22:21

Příspěvekod impact » 28 pro 2008 20:25

PJ píše:Nebejvala driv flashovaci utilita soucasti toho zipu s biosem? nejak jí nikde nemůžu najít a v tom zipu to nebylo :cry: pres dos se mi moc nechce


Ale v tom archivu je flashovací program, dávkovej soubor ke spuštění a ten bios. Stahoval jsi ten správný archiv?

http://global.msi.com.tw/index.php?func ... od_no=1227

PJ
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 14 pro 2007 19:21

Příspěvekod PJ » 28 pro 2008 22:24

impact: ten exac mi vyhodi okno s prikazovkou a hned se zavre, tak leda by to bylo blbe stahnuty, ale winrar psal ze archiv je ok

tester_pedro
píše často
Příspěvky: 172
Registrován: 07 pro 2007 17:36

Příspěvekod tester_pedro » 28 pro 2008 22:41

PJ: snad to nechces flashovat pod woknama? =-O

Pro vsechny:
Kdyz nam DeBugger dal tak pekny darek ve forme rozsireny nabidky nastaveni v BIOSu (mnohokrate diky Jezisku ;-) ), mam takovy opozdeny darek na ktery jsem prave narazil. http://forum.msi.com.tw/index.php?topic ... #msg921831 sice to neni gx700 ale tak pro urcitou ilustraci si myslim je to dostacujici.
Pokud ten soubor bude nekdy offline dejte vedet, urcite uploadnu kam budete chtit (RS by byl lepsi,abych nasbiral nejaky ten bodik ROFL).

vlado.sk
občas něco napíše
Příspěvky: 86
Registrován: 29 pro 2007 19:47

Příspěvekod vlado.sk » 28 pro 2008 22:42

PJ píše:impact: ten exac mi vyhodi okno s prikazovkou a hned se zavre, tak leda by to bylo blbe stahnuty, ale winrar psal ze archiv je ok
Ti kokso vsak to musis cez dos a nie klikat na prikazovy riadok.

PJ
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 14 pro 2007 19:21

Příspěvekod PJ » 28 pro 2008 22:46

vlado.sk: kdybych chtel pres dos, tak se tu neptam na fleshovaci utylitu na widle, predtim sem vsechny aktualizace delal z windows, tak si nech toho koksu laskave :wink:
edit: tak sorry ted koukam ze sem se o widlich nezminil, ale proste myslim tu no :oops:

tester_pedro
píše často
Příspěvky: 172
Registrován: 07 pro 2007 17:36

Příspěvekod tester_pedro » 28 pro 2008 23:34

http://www.ami.com/support/downloadagre ... npDrvID=90 pokud ti nepujde stahnout,dej vedet, uploadnu ti to na RS
jen upozornim ze flash pod win je takovy ze jakmile to dodela nb se vypne! takze co nejvic toho zavrit/ukoncit!

Trniman
píše často
Příspěvky: 111
Registrován: 03 pro 2007 02:18

BIO, os :)

Příspěvekod Trniman » 29 pro 2008 00:46

Hah, tak prozatim jsem to dělal jednou v dosu a 2x ve widlech neboť je to pohodlnějši :lol:
to video je husty i když je to pro 600 ale zbytek je univerzalni.
MSI GE60 0ND-465XCZ W7

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 29 pro 2008 00:49

tak ono je to stejne lehke a vetsi jistotu mas v dosu tam ti nic nespadne nesekne atd... :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

PJ
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 14 pro 2007 19:21

Příspěvekod PJ » 29 pro 2008 08:23

tester_pedro: díky to je co sem hledal :wink: co se jistoty týče, tak sem to dělal dycky pod widlema a nikdy v dosu, takže mam větší jistotu tam
Jinak ta rozborka toho šestikila je mazec teda 8)

vlado.sk
občas něco napíše
Příspěvky: 86
Registrován: 29 pro 2007 19:47

Příspěvekod vlado.sk » 29 pro 2008 08:37

PJ píše:tester_pedro: díky to je co sem hledal :wink: co se jistoty týče, tak sem to dělal dycky pod widlema a nikdy v dosu, takže mam větší jistotu tam
Jinak ta rozborka toho šestikila je mazec teda 8)

PJ. :( Robis vo wine lebo v dose nevies-CO.

PJ
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 14 pro 2007 19:21

Příspěvekod PJ » 29 pro 2008 10:33

vlado.sk: je fakt ze v dosu sem se nikdy nejak nehrabal, ale prvni navod co sem tu cet byl na widle a když sem to skusil tak šel dobře, tak nějak nemam důvod to měnit, ale pokud to tvýmu egu udělá dobře, tak ano nevim jak v dose


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů