CX500DX co to může být?

notebooky MSI a vše kolem nich
Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 04 zář 2012 12:42

i o takových přepadech jsem u msi slyšel ,ale není to určitě pravidlem
jinak se podávejte do online reklamaci http://rma3.msi.com.tw/RMA_Portal_Custo ... fault.aspx zvolte "end user " a českou republiku pak stačí zadat mail a uvidíte co s tím je nebo ještě napište sem
marzenadiuwe@msi.com pokud o ten notebook jinak bych to udělal jak píšou ostatní počkal a žádal peníze
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Acer Nitro 5 2021 AN515-55

raidik
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 18 srp 2010 17:46
Bydliště: Brno

Příspěvekod raidik » 04 zář 2012 15:47

jojo, stane se. Zkuste ten online stav reklamace a pokud je to více jak 30dní a jste si jistá, že nikdo nijak nereagoval (mail ve spamu, špatně zadaný kontakt a podobně), můžete si nechat vrátit peníze v plné výši. Což po roce a půl taky není špatný

Katarina78
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 15 črc 2012 17:36

Příspěvekod Katarina78 » 10 zář 2012 13:19

orgasmic píše:Ze zakona maji na opravu a dodani zpet 30 dni od podani reklamace.
Jestli to prekroci jen o pul dne, tak si nech vratit penize.


Nikdy jsem nic nereklamovala, stačí to napsat mailem, nebo to musím poslat oficiálně poštou? Jsem pěkně naštvaná, první reklamovaná věc a hned takovýhle problémy, to nemluvím o tom, že jsem už přes měsíc bez kompu:-(
Poraďte prosím s reklamací. Díky

Katarina78
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 15 črc 2012 17:36

Příspěvekod Katarina78 » 10 zář 2012 13:26

raidik píše:jojo, stane se. Zkuste ten online stav reklamace a pokud je to více jak 30dní a jste si jistá, že nikdo nijak nereagoval (mail ve spamu, špatně zadaný kontakt a podobně), můžete si nechat vrátit peníze v plné výši. Což po roce a půl taky není špatný


já tam akorát psala minulý týden, jak moje reklamace probíhá a oni mi oznámili, že v pondělí poslali NTB z jejich servisu, takže jen čekají až jim dojde k nim, tedy tam co jsem ho kupovala a pak mi ho pošlou. Už je to zase týden a dnes i měsíc a jeden den po uznání reklamace z jejich strany, nepočítám ten týden, kdy jim to tam šlo:-(
na tom online stavu nic není, prý špatné údaje:-(

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 10 zář 2012 13:34

Tak odstup od smlouvy a chtej vratit penize.
Asus ROG Strix G18

Katarina78
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 15 črc 2012 17:36

Příspěvekod Katarina78 » 10 zář 2012 13:35

Katarina78 píše:
raidik píše:jojo, stane se. Zkuste ten online stav reklamace a pokud je to více jak 30dní a jste si jistá, že nikdo nijak nereagoval (mail ve spamu, špatně zadaný kontakt a podobně), můžete si nechat vrátit peníze v plné výši. Což po roce a půl taky není špatný


já tam akorát psala minulý týden, jak moje reklamace probíhá a oni mi oznámili, že v pondělí poslali NTB z jejich servisu, takže jen čekají až jim dojde k nim, tedy tam co jsem ho kupovala a pak mi ho pošlou. Už je to zase týden a dnes i měsíc a jeden den po uznání reklamace z jejich strany, nepočítám ten týden, kdy jim to tam šlo:-(
na tom online stavu nic není, prý špatné údaje:-(


tedy myslím, že už ho tam opravdu nemají, v servisu, ale co jim tak dlouho trvá na poslání? A má mě to vůbec zajímat?

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 10 zář 2012 13:59

tak si to ujasněně vy jste to poslala do MSI v Polsku přes formulář servisu nebo jste to poslala na reklamaci přes obchod kde jste to koupila ?
ono je taky možně ,že to valí ve skladně toho obchodu , to nemění nic na věci že máte právo na peníze pokud reklamace překročila 30. dní
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Acer Nitro 5 2021 AN515-55

Katarina78
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 15 črc 2012 17:36

Příspěvekod Katarina78 » 10 zář 2012 14:19

kasper píše:tak si to ujasněně vy jste to poslala do MSI v Polsku přes formulář servisu nebo jste to poslala na reklamaci přes obchod kde jste to koupila ?
ono je taky možně ,že to valí ve skladně toho obchodu , to nemění nic na věci že máte právo na peníze pokud reklamace překročila 30. dní


Ano, poslala jsem to do e-shopu, kde jsem NTB kupovala. Když jim tam dorazil, dostala jsem e-mail, že reklamaci přijímají - ten e-shop. Součástí balení byl i popis reklamace, postupovala jsem přesně tak.
Zdá se, že to všechno probíhalo v pořádku, před týdnem jsem se dotazovala na stav reklamace a dostala jsem hned dvě odpovědi, asi se slečny nedohodly a odpověděly mi obě (z toho e-shopu), ale stejně. Že zrovna den předtím, co jsem napsala, odesílali NTB ze servisu a jakmile dojde k nim, obratem ho posílají mě.
Já právě nemám zkušenosti, je možné, že obchodníci tohle lidem nakecají, aby od nich měli pokoj? Já vím, že mě nemusí zajímat, jestli ho tam někde syslují a třeba čekají až jich bude víc, aby je rozvezli, ale na druhou stranu, jestli je opravený a jde jen o pár dnů... jak dlouho bych čekala na peníze a dočkala bych se jich vůbec? Můj bratr má s tímhle dost špatné zkušenosti, takže jsem opatrná a na nový NTB nemám:-(
Taky jsem se nikde nedozvěděla, jestli stačí odstoupit od smlouvy e-mailem, nebo to musím poslat poštou...

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 10 zář 2012 14:45

Co je to za eshop? Ktery den jsi dostala email, ze reklamaci prijimaji?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

Katarina78
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 15 črc 2012 17:36

Příspěvekod Katarina78 » 10 zář 2012 14:52

zivan píše:Co je to za eshop? Ktery den jsi dostala email, ze reklamaci prijimaji?


OK computers Pardubice... email jsem dostala 9.8.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 10 zář 2012 18:53

Ok computers je solidní obchod.Nech si od nich vrátit kupní cenu z důvodu překročení reklamační lhůty.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 10 zář 2012 19:04

9.8 email, lhuta se pocita od nasledujiciho dne a 30. den byl v nedeli 9.9.2012, takze se posledni den posouva na nasledujici pracovni, coz je dnes. Pokud neprijde dnes, tak muzes pozadat o vraceni penez.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

raidik
píše často
Příspěvky: 217
Registrován: 18 srp 2010 17:46
Bydliště: Brno

Příspěvekod raidik » 11 zář 2012 14:12

roman2277 píše:Ok computers je solidní obchod.Nech si od nich vrátit kupní cenu z důvodu překročení reklamační lhůty.


Souhlas, nechal bych si vrátit peníze kvůli nesplnění reklamačních podmínek.Akorát se už nedovíme, kde se stala chyba. Mohlo to být ns straně e-shopu, stejně jako na straně servisu. Každopádně postupovala jste správně, máte nárok na vrácení peněz.

Jinak OK computer už není co bývalo, i když bych jim hrozně nerad křivdil, měl jsem tam známé. Potýká se s bohužel poklesem prodejů díky trhu, alzám aspol. (poslední dobou je třeba velmi agresivní czc) a taky co vím i s odlivem produkťáků, což se asi taky mohlo projevit.

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 11 zář 2012 15:46

tipují ,že problém bude u OK computers prostě to někde zapomněli poslat už proto ,že to není v databázi oprav v servisu v Polsku
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Acer Nitro 5 2021 AN515-55


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů