Ako nastaviť slúchadlá na notebooku MSI EX600?

notebooky MSI a vše kolem nich
pavucek
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 05 pro 2011 18:22

Ako nastaviť slúchadlá na notebooku MSI EX600?

Příspěvekod pavucek » 05 pro 2011 18:23

Mám notebook MSI EX600, operačný systém Windows XP Profesional, SP2. Z prednej strany notebooku sa nachádza konektor na pripojenie slúchadiel. Keď ich však pripojím do zdierky, tak sa mi zvuk neprepne do nich, ale všetko hraje cez repro v notebooku. Jedine ako to viem prepínať je v systéme a to je dosť nepraktické, neviete poradiť ako to zmeniť? Skúšal som pozrieť aj nejaký driver na notebook, ale na MSI stránke sa dá stiahnuť iba upgrade biosu.... Ďakujem....

manager666
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 27 srp 2008 13:26

Příspěvekod manager666 » 08 pro 2011 11:56

Ked som tento notebook este pred 3 rokmi vlastnil, mal som nainstalovany Realtek driver, ktory obsahoval aj utilitu na kompletnu spravu zvukovky.

Ked som pripojil nejake zariadenie, automaticky mi vyskocilo okno s vyberom. Tento ovladac bol aj na prilozenom CD aj na stranke vyrobcu, takze neviem co za ovladac mas nainstalovany ty. Je mozne, ze to nemas iba aktivovane(ikonka pri hodinach v tvare repracika oranzovej farby).

V pripade, ze nemas nainstalovany driver, ktory tuto utilitku obsahuje a nikde ho nenajdes, tak som ochotny ti ho po 22.12. poslat(myslim, ze mam doma este CD s drivermi).

pavucek
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 05 pro 2011 18:22

Příspěvekod pavucek » 08 pro 2011 16:24

Ďakujem a skúsim pohľadať cd s drivermi, keby som ho nenašiel tak ti dám vedieť....

choteburky

Příspěvekod choteburky » 11 pro 2011 14:36

ovladac s utilitou si muzes stahnout http://eu.msi.com/product/nb/EX600.html ... os=XP%2032


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů