Spokojenost s reklamaci MSI GX620

notebooky MSI a vše kolem nich
choteburky

Spokojenost s reklamaci MSI GX620

Příspěvekod choteburky » 19 kvě 2011 12:34

musim se podelit o jednu pozitivni zkusenost s reklamaci NB u MSI. Minulej tyden 9.5. jsem posilal na opravu muj starsi NB MSI GX620 kde prestal fungovat ventilator.
Po precteni zdejsich zkusenosti jsem se desil toho ze NB neuvidim mesic a jeste ho budu posilat znovu zpet.
Zkusenost je ale takova ze NB prisel opraveny 14.5. zpet a plne funkcni. Jeste navic mi vymenili ZDARMA moji vylamanou KB.

Takze 100% spokojenost, jen tak dal.

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 19 kvě 2011 12:59

no ja cekat na opravu vic jak dva dny,tak bych asi rozmlatil hlavou stul.. Otazka je, jak dlouho ti to bude fungovat.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Příspěvekod Chlebovnik » 19 kvě 2011 13:09

No, když už nic jiného, tak je na tomto příkladu krásně vidět, jaká sorta lidí si pořizuje notebooky MSI.

O JEDEN řádek výš máš důležité téma s názvem "Spokojenost s MSI notebooky, servisem aj." Můžeš nám laskavě vysvětlit, proč jsi svou pochvalnou ódu na servis MSI nevložil právě tam?
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p

choteburky

Příspěvekod choteburky » 20 kvě 2011 16:58

Michal27 píše:no ja cekat na opravu vic jak dva dny,tak bych asi rozmlatil hlavou stul.. Otazka je, jak dlouho ti to bude fungovat.


snad jeste rok vydrzi :) .. tohle byla prvni reklamace a jeste po zaruce, jinak spokojenej.
Pracovni NB mam Dell Latitude a i ta oprava do druheho dne by byla dost neprijemna, ale tohle byl jen NB na volny cas takze je mi to sumak.

choteburky

Příspěvekod choteburky » 20 kvě 2011 17:03

Chlebovnik píše:No, když už nic jiného, tak je na tomto příkladu krásně vidět, jaká sorta lidí si pořizuje notebooky MSI.


O JEDEN řádek výš máš důležité téma s názvem "Spokojenost s MSI notebooky, servisem aj." Můžeš nám laskavě vysvětlit, proč jsi svou pochvalnou ódu na servis MSI nevložil právě tam?


a jaka? kazda sorta ma nejake zkusenosti. Ja bych si uz nikdy treba nekoupil IBM-LENOVO nebo Asus a muzete tu na to pet ody jaky chcete.

tam to melo puvodne byt, nevim proc to skocilo sem ... :roll:


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů