MSI GX720 praskající víko

notebooky MSI a vše kolem nich
zdejaro
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 21 bře 2010 13:43

MSI GX720 praskající víko

Příspěvekod zdejaro » 18 úno 2011 12:50

Mám takovej problém, nedávno jsem si všiml, že mi pod panty notebooku praskat víko. Nevím, jestli má někdo ste´jný problém, ale nevím, co s tím. NTB jsem už rozdělával, je teda možné, že jsem přišel o záruku? Pokud bych měl ještě záruku mám reklamovat? nebo máte jiné návrhy? Celkově se mi zdá, že šaši NTB je nějaký steřelý, všechno vrže atd..
Předem děkuju za návrhy.

Uživatelský avatar
kasper
píše často
Příspěvky: 493
Registrován: 17 lis 2008 11:46

Příspěvekod kasper » 18 úno 2011 16:56

porušená plomba nevadí
chtělo by to fotky ,ale stejně si myslím ,že to vyreklamuješ (tohle je docela častá vada

kontaktuj servis a zeptej se jich co oni na to
http://cz.msi.eu/servis/servis.html
Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Acer Nitro 5 2021 AN515-55

misho.adam
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 18 čer 2009 21:20

Příspěvekod misho.adam » 21 úno 2011 15:31

zdravim ak som spravne pochopil, tak mas ten isty problem co ja so svojim gx620 - teda vlastne dnes mi prisiel z rekalmacie.

musim vyjadrit maximalnu spokojnost, ide uz o 2 reklamaciu, ale znova bezproblemovo:

1. reklamacia uznana - teda vymena prasknuteho sasi pri klbe lcd
2. vymena ventilatora - z ich vlastnej iniciativy
3. update biosu - z ich vlastnej iniciativy
4. vycistenie notebooku - aspon zvonku urcite
5. oprava kalvesnice - nefungovalo par klaves kedze ich moj syn vylomil - tiez z ich iniciativy

aj ked nie su moc kvalitne tieto notebooky msi servis je fakt na urovni
doba reklamacie 10 dni

notebook siel na reklamaciu s odstranenou zarucnou plombou a s podlepenou klavesnicou kedze ta sa prehybala

ufoniac
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 29 čer 2011 16:41

prasknute viko, nad pántom..

Příspěvekod ufoniac » 29 čer 2011 16:51

to iste sa stalo mne, praskla mi vystuž pod krytom...bohužial už mam ntb po zaručnej dobe..teraz ho nemá,(nevie) nikto opravit...a ak tak za velku sumu...(5500)to si už radšej kupim nový...

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 29 čer 2011 17:01

to chce nějaké šroubováky, odvahu rozdělat notebook, tužku a papír na poznámky a foťák kterým si fotit postup rozebírání (aby bylo podle čeho skládat) a dostatečné monožství nějakého lepidla (mě se osvědčily dvousložkové epoxidové směsi přímo určené na opravování - umí lepit většinu materiálů které se v noteboocích používají) a rozlámané díly vylepit (většinou to není tak rozsekaný aby to nešlo, epoxy navíc umí vyplnit chybějící místečka). potom to nechat den dva ležet (ať epoxy vytuhne) a podle zápisků a fotek složit. náklady na opravu zaručeně do 100kč (podle množství lepidla, většinou se dá do 50kč) a aspoň budeš vědět jak zevnitř vypadá notebook :-)
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

ufoniac
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 29 čer 2011 16:41

výstuž

Příspěvekod ufoniac » 08 črc 2011 17:46

tak som nakoniec vzal do ruk šroubovak, klešte, a opravil si to sam..vymena zadneho krytu, vymena predneho krytu, vymena lavej vystuže., a síce nestalo ma to 100 kč ale 800,.... a stale lepšie než čo po mne chceli v servise( 5500).. :D :D :D :)


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů