MSI GX630X-008CZ

notebooky MSI a vše kolem nich
Jabu
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 28 zář 2008 10:04

MSI GX630X-008CZ

Příspěvekod Jabu » 28 zář 2008 10:09

MSI GX630X-008CZ
Jsem student VŠ a uvažuji o koupi toho noteboku, jeho nevyhodu krome toho ze nema OS vidim v tom ze je tam AMD procesor na který jsem nenasel moc valne hodnoceni. Jinak mi po vsech strankach tento notebook vyhovuje.

pripadnou variantu vidim u notebooku od asusu

ASUS M50VC-AS001C P8400

ktery ma podle meho mineni horsi sasi a graf kartu ...

cenove si tyto modely temer odpovidaji ...

prosim o radu pripadne zhodnoceni obou a jejich porovnani ...

nebo pripadne navrh podobneho notebooku s obdobnymi parametry

MarQue
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 29 zář 2008 02:30

msi GX630

Příspěvekod MarQue » 29 zář 2008 03:01

CAUKO

No uz ho mam ale posielam ho na reklamaciu.
Totiz mi nanom neslo dotykove tlacitko ECO co podtaktuje procak a setri tak bateriu_vobec sa ani len nerozsvietilo.
Dalsia vec co mi nesla bolo ze ked som sklopil veko dyspl. a potom potom otvoril tak uz som nerozbehal Vistu_respekt. z rezimu spanku sa nedalo vratit do Visty _skuskal som snad vsetko_proste sa nerozsvietil dyspl. aj ked som ho mal otvoreny len iba stale pracoval hardisk a bol tmavy{ale to je skor len soft. chyba a mozno som naozaj vsetko nenastavil_aj ked som pocital ze nemusim nic nastavovat ako u ocovho notasu}.

CO sa tyka spracovania je to dobry notas{ v prvom rade nie je leskly}.JE pomerne pevny kedze ma alminiove telo ale klavesnica {ako pisu aj ostani} sa prehyba a klavesi su z lacneho plastu_na ocovom notasi co je 1,5 roka stary je lepsia klavesnica {asus}.

Co sa tyka vykonu tak sa nemusis obavat pretoze ten procesor Puma X2 je vpohode a naozaj staci -podla mna je zybtocne prepkacat za intel COre duo.Skusal som nanom Gothic 3 na max det. a isiel super a taktiez som hral oblivion na max Hdr aj bloom.

Co ma este sralo bol dysplay pretoze ma mizerne pozorovacie uhly {hlavne pri pohlade z hora a dola} a z vlastne podsvietenie {podla mna e trubica na samom spodu dyspl. a intenzita podsvietenia na MAX je dole vacsia ako hore}.
Proste je celkovo divny {mozno som mal vadny kus} a aj farby neboli take zive nato ze to nie je matny dyspl{ale tie som si potom upravil a bolo vsetko OK}.
Ak si sa trosku pohol a chcel si mat stale dobre farby a podsvietenie musel si si patricne nasklopit veko dyspl.

Noo a este jedna vec co sa mi nepacila a to ked som pripojil sluchatka tak som pocul v nich take selestenie ako keby som pocul cele vnutro notasu {tak slabucko_ale vsimol som si to}.Samozrejme ked som pustil hudbu uz som to nevnimal.Ako keby to bol ten vystup zle odizolovany .No naozaj neviem{priznavam tie sluchatka su smejdy v nakupnej hodnote 180 SK.

Inak je k nemu pribalena myska ktora je podla mna naozaj dobra,

A este musim pochvalit ze aj ked hras tak nemas pocit ze by niekde moc skvaril+ta teplota je rovnomerna po celom tele.A podla mna sa da z baterky dostat take 3h 30min na kukanie videa ked si vsetko nastavis tak ako treba aj v Biose.

Tento notebook ma na doske integr. graf. kartu co je super_teda aspon tak pisu na nete o tom chipsete co je tam pouzity a ked ju z aktivujes a deakt. tu 9600 tak sa vydrz pekne predlzi.

Jabu
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 28 zář 2008 10:04

MSI GX630X-008CZ

Příspěvekod Jabu » 02 říj 2008 11:41

tak jsem si ji nakonec poridil bohuzel i s vistama 64 bit tenhle clanek sem si precet az potom co sem si to objednal ted se snazim vymenit si tyto OS jenze za 32 bitove coz mi pride sice jako plytvani jednim giga ram ... ale nechapu proc to neni kompatibilni v servise mi nikdo nebyl schopen poradit dela mi to stejny chyby

jinak celkove je to v pohode pocitac a nemam vetsich vyhrad

pokud tu ma nekdo tip jak opravit rezim sleep a ECO mode na vista 64 bit sem s nim budu vdecnej za kazdou radu ... diky

edit: no tak ted se mi este pridal dalsi problem obcas se mi resetne pocitac spustim nejakou aplikaci napr Heroes 4 a modry okno a error s nakym DLL

chci se zeptat ma nekdo tento notebook na vista 64 bit co mu normalne chodi?

Jabu
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 28 zář 2008 10:04

stale

Příspěvekod Jabu » 06 říj 2008 10:57

muze mi nekdo poradit jak to spravit? mam original OEM verzi W Vista 64 bit a stale mi nefunguje korektne jesli by mi nekdo mohl poradit jak napatchovat aby vse fungovalo jak ma ... pod 64bit OS

Erino72
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 05 říj 2008 17:13

Příspěvekod Erino72 » 06 říj 2008 21:09

Mate niekto nove spravy ohladom toho noteboku? jak je to zo zahrievanim, vydrz baterie, tlacitko eco a nejake veci ktore sa vam na nom pacia ci nie...

Jabu
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 28 zář 2008 10:04

OS zadost reklamace

Příspěvekod Jabu » 07 říj 2008 20:08

Dobrý den, zajímalo by me co tedy mam delat byl mi doporucen 64 bitový systém který vykazuje chyby bohuzel ale nelze tento produkt vratit volal jsem snad vsude a nelze toto vratit registrace OEM je nevratny volal sem na zakaznickou linku Microsoft a proste nelze toto vratit ... chci se tedy kdo mi uhradi vzniklou skodu, a to tu ze mam nekorektni OS licenci ktera je mi vlastne k nicemu ...

prípadne jak by prodejce mel postupovat kdyz bych chtel vratit cely notebook v ramci 14 denni smlouvy proste nejsem spokojen celkove jak mohu postupovat pripadne rady od vas jak se v tomto pripade branit ocenim diky 115-378-414

Erino72
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 05 říj 2008 17:13

Re: OS zadost reklamace

Příspěvekod Erino72 » 08 říj 2008 14:48

Jabu píše:Dobrý den, zajímalo by me co tedy mam delat byl mi doporucen 64 bitový systém který vykazuje chyby bohuzel ale nelze tento produkt vratit volal jsem snad vsude a nelze toto vratit registrace OEM je nevratny volal sem na zakaznickou linku Microsoft a proste nelze toto vratit ... chci se tedy kdo mi uhradi vzniklou skodu, a to tu ze mam nekorektni OS licenci ktera je mi vlastne k nicemu ...

prípadne jak by prodejce mel postupovat kdyz bych chtel vratit cely notebook v ramci 14 denni smlouvy proste nejsem spokojen celkove jak mohu postupovat pripadne rady od vas jak se v tomto pripade branit ocenim diky 115-378-414


Ty mas ten notebook gx630?
Si spokojny zo vsetkym okrem toho systemu?
Neni mozne aby tam nesiel..a co presne ti za chybu ukazuje?
Ak tam bol uz system predinstalovany tak si stiahni z netu vistu 64 bit so SP1 a daj tam svoje seriove cislo..
Ale ak ho mas ten co som spominal mohol by si ho prosim popisat co sa ti tam pacia co nie ;)

kubik-kubik

Příspěvekod kubik-kubik » 09 říj 2008 00:56

Ahoj ja gx630 mam a jsem naprosto spokojenej. Vsechno licuje jak ma a provedeni s hlinikovou slitinou je luxusni.. A jedu normalne bez problemu na vistach busines 64bit vse ok..

Erino72
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 05 říj 2008 17:13

Příspěvekod Erino72 » 09 říj 2008 21:21

kubik-kubik píše:Ahoj ja gx630 mam a jsem naprosto spokojenej. Vsechno licuje jak ma a provedeni s hlinikovou slitinou je luxusni.. A jedu normalne bez problemu na vistach busines 64bit vse ok..


ja este asi pockam,lebo je to celkom dost dat za notebok 27 000 momentalne tolko nemam..Ak nepojde do 1-2 tyzdnov dole zoberem iny ak ano tak berem asi tento

pixi

Příspěvekod pixi » 09 říj 2008 22:52

Já tento nb mám rovněž. Koupil jsem k němu Vistu 64 bit a zatím jsem žádný problém něměl (mimo toho režimu sleep ). Podle mého názoru je šaši v rámci možností kvalitní. Dále musím pochválit repráky a zvuk. Zvuk je čistý, žádné praskání či šum- skvělé. Nb není vůbec hlučný, chlazení je téměř neslyšitelné. Dále není slyšet ani chod hdd. Zatím jsem s ním spokojen.

Pokud jde o hry tak jsem zatím zkoušel fifu 2008 a jela bez problémů.

kubik-kubik

Příspěvekod kubik-kubik » 10 říj 2008 02:56

Je to tak je to kvalitni kus musim rict. Ten sleep mode me docela stve notebook se probudi ale lcd ne, pomuze jen hard reset. Snad to pujde nejak poresit.

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 10 říj 2008 09:54

rekl bych ze to resi update biosu takove neduhy :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

kubik-kubik

Příspěvekod kubik-kubik » 10 říj 2008 18:17

Bohuzel u me tento problem flash biosu nevyresil.. :(

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 10 říj 2008 20:14

no z toho co to vypada to mohl byt bios a ted to vypada na OS takze zkusit reinstal :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

kubik-kubik

Příspěvekod kubik-kubik » 10 říj 2008 21:24

Covece to se mi taky nezda, system mam 2 dny presel jsem z 32 bit na 64 bit . Je pravda ze na 32 bitu to slo. Ale nekde jsem se docetl ze se to deje vic lidem na 64bit Vistach


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů