MSI GX630X-008CZ

notebooky MSI a vše kolem nich
kubik-kubik

Příspěvekod kubik-kubik » 13 říj 2008 18:38

Ja taky pridam svuj nazor na 64bit tak asi takhle.. Dlouho jsem ho opravdu nemel jak rikam byl problem se sleep modem + zvukovka ktera nechodila tak jak by mela a pak asi dve nebo tri aplikace ktere byli pro 32bit tak sice sli ale taky ne tak jak by meli jestli jsou rychlejsi nebo pomalejsi tak to presne rict nedokazu ale rozdil nebude zase tak velky. A na druhou stranu je pravda ze aplikace pro 32bit bezi o trochu pomaleji a to uz je znat vic. Takze z meho pohledu jestli zvolit 32bit na kterem mam plne funkcni notebook nebo zvolit 64bit a muset si zvykat na absenci nekterych funkci tak ma jasno 32Bit! A jeste dodam ze Crysis Warhead bezi znatelne lepe na 32bit . takze asi tak

m.rasin
píše často
Příspěvky: 119
Registrován: 05 črc 2007 12:15

Příspěvekod m.rasin » 13 říj 2008 18:50

Tak 32bit aplikace v 64bit prostředí stejně jede emulovaná, takže je nepatrně pomalejší, ale opravdu jen nepratrně, zvukovka by měla jet vpoho, Realtek už dlouhou dobu vydává stabilní drivery pro 64bit prostředí. Ten Crysis je problém, lépe řečeno má spíš solidní bug, zaprvy jede znatelně pomalejc díky tomu, že má 64bit spouštěcí soubor s podporou 64bit jen naoko a zadruhý se v 64bit prostředí chová tak, že se neustále načítá do RAM a taky tam zůstává, takže až se RAM zaplní (po pár hodinách hraní), aplikace (Crysis) prostě spadne. Na tom by chtělo zapracovat, je to docela podstatný mínus. Na hraní prostě ještě 64bit není to pravý ořechový, zvláště na notebooku, který nemá dostatečnou výkonovou rezervu.

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 13 říj 2008 19:28

ono kdyz najedeme do detailu tak co si budeme vykladat crack na app a hry jsou na tom velice spatne takze uz i to je problem zatim bouzel neni duvod prechazet
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Erino72
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 05 říj 2008 17:13

Příspěvekod Erino72 » 17 říj 2008 19:40

Zdravim tak potrebujem vediet par veci lebo uz sa chystam na tento notebok...
1. je jeho povrch cely hlinikovi?
1. uz niekto rozbehal to tlacitko ECO?
2. pri hrani je cicit o dost vecsie teplo? napr kamos ma jeden tiez msi a nemusis sa ani hrat a cca po takych 3-4 hodinach si tam mozem prazit vajcia Smile
3. ked sa zatvori sa aj zacvakne ci len to tam tak drzi ako na nejakych aceroch.
4. aky je potvrch touch padu.ci sa po nom dobre chodi s prstom,ci dobre reaguje atd..
5. ako je na tom displey ci su dobre farby,ci nebude treba kalibracia
a posledna vec:
6. kolko vydrzi bateria pri praci ako firefox a word
a kolko pri maximalnej zatazi teda hrani.
viem ze to je pisane 2 hodiny ale nemusi to tak byt..chcel by som vediet kolko z toho vytahli uzivatelia Smile

nemusite mi posielat ziadne take prispevky ze google.sk atd ale chcem normalne prispevky ake mate s tym skusenosti..
myslim si ze konfiguracia je podobna s gx620 podla financii sa rozhodnem

dopi
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2008 13:46

Příspěvekod dopi » 19 říj 2008 11:38

ahoj lidičky chci se zeptat jestli na 630 jdou XPéčka?

RabbiT_CZ
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 20 říj 2008 09:57

Příspěvekod RabbiT_CZ » 20 říj 2008 10:16

Ahoj, také se chystám koupit tento notebook. Do teď jsem vlastnil Asus A8Jc, který se mi po dvou letech používání začal sám vypínat (celkem 4x reklamovaný - 2x popraskané výko u kloubů). Zajímá mě, jak je na tom tento notebook s pevností šasi (příspěvky typu kup si Dell atd. mě nezajímají) v porovnání s Asusem nebo Acerem. O tom, že by celé tělo bylo hliníkové ani neuvažuji, ale předpokládám, že aspoň ten oranžový pruh po obvodu a klouby displaye jsou kovové. Kolem klávesnice není moc místa, tak to na nějaký pevnější rám moc nevypadá. Hodlám ten notebook docela často přenášet v batohu (mám polstrovanou Dicotu). O výdrž na baterie mi moc nejde.
Dále by mě zajímaly dojmy ze servisu. U Asusu je podle mě servis velmi slušný a rychlý - na ten si nemůžu stěžovat. U MSI jsem moc pozitivních ohlasů neslyšel.

Děkuji, za odpovědi

Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvekod Holubrider » 20 říj 2008 15:57

Zustal bych u Asusu.Tenhle notebook sem neviděl,ale když si spokojen se servisem asusu tak bych to neměnil,servis co se stara o MSI opravdu neni nic moc,nejrači by nic neopravovali.

Dexeek
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 11 zář 2008 16:58

recenze

Příspěvekod Dexeek » 24 říj 2008 19:25

zaregistroval jste uz nekdo regulerni ceskou recenzi na tenhle notas(at uz intel nebo amd provedeni)? Uz je to mesic, co je na ceskem trhu, z hlediska vykonu nema ve sve cenove tride konkurenci a presto jsem o nem nenasel jedinny clanek ktery by nezacinal "MSI uvede...", to je nejaky bojkot anebo msi tak zoufale plave v marketingu? :P

Erino72
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 05 říj 2008 17:13

Re: recenze

Příspěvekod Erino72 » 25 říj 2008 14:12

Dexeek píše:zaregistroval jste uz nekdo regulerni ceskou recenzi na tenhle notas(at uz intel nebo amd provedeni)? Uz je to mesic, co je na ceskem trhu, z hlediska vykonu nema ve sve cenove tride konkurenci a presto jsem o nem nenasel jedinny clanek ktery by nezacinal "MSI uvede...", to je nejaky bojkot anebo msi tak zoufale plave v marketingu? :P


ja som cital len o pume a inteli v tomto noteboku ale celkovo ze notebok tak to nie..msi moc nepredstavuje svoje noteboky..mal som uz mozno tento drzat na par sekund v ruke a pacil sa mi tak nad nim uvazujem..
teda nie presne tento model ale ten s intelom..

banikmodlany
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2008 21:04

3D mark 06

Příspěvekod banikmodlany » 28 říj 2008 21:14

Dobrý den chci se zeptat jestli jste někdo neměřil výkon v 3D mark 06?? Velmi by mě zajímalo kolik má . Děkuji za odpověď.

Boom
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 12 srp 2008 22:04

Příspěvekod Boom » 02 lis 2008 19:24

Ahojte mám zopár otázok na tento NB.
Kto má tento NB a aké má skúsenosti
Koľko vydrží batéria pri zapnutí tlačidla eco pri normálnej práci ako net, kopírovanie súborov,...
Či má matný displej
Skúšal už niekto inštalovať na to XP keďže ovládače sú na tento nb.
Akú má hlučnosť a teplota povrchu.
Dík za odpovede.
A ešte čo je pravda, že to má dve grafiky?
Kto je bohatý? Ten kto je spokojný? A to je kto? Nikto!
Benjamin Franklin (1706 - 1790)

Boom
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 12 srp 2008 22:04

Příspěvekod Boom » 03 lis 2008 20:14

To nemá nikto tento notebook :? , alebo radšej nechce mať :D
Kto je bohatý? Ten kto je spokojný? A to je kto? Nikto!

Benjamin Franklin (1706 - 1790)

MarQue
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 29 zář 2008 02:30

MSI GX630

Příspěvekod MarQue » 03 lis 2008 23:26

No to co som pisal ze ho posielam na reklamaciu.nakoniec z toho nic nebolo pretoze brasko tam dal Vistu 32bit a problemy ktore som uvadzal boli prec./problemy s Eco button a Sleep modom/

Takze teraz frcim na Viste 32bit a ide vsetko tak ako ma bez porblemov. To ze vskutocnosti nevyuzivam 4 Gb ale miesto toho 3Gb neriesim.Bol by som urcite rad keby vsetko islo tak ako ma pod Vistou 64bit ale odvtedy co mi tu dal bracho 32 bitovu som neskusal a nehladal riesenia ako to rozbehat na Vsite 64.Bud tam da MSI officialne ovladace kde bude napisane ze maju podporu pre 64bit Visty alebo prdim nato. Kedze ho uz mam mesiac ,hral som nanom uz zopar hier ako Dead Space ,FC 2,Bioshock,Fallout 3 /pouzivam len nativne rozlisenie nikdy nezapinam AA /. Dead space ide na plne bez zahladzovanie a nesekne a bez turba. FC 2 ide ale nie na plne-stiahnute tiene a bez AA inak vsetko na high a ultar h. /hrane bez turba/ a facha tak na 25 az 30 fps. Bio ide na plne .Fallout taktiez .
Ovladace na grafarnu mam /180.43_vista/ .

Co sa tyka toho ze v biose by sa malo dostat ku integrovanej grafike tak si niesom uplne isty-ja sa snazim ale zatial sa mi nepodarilo otvorit bios so vsetkymi nastaveniami kde by som to mohol overit. Ak je niekto zbehly v takychto veciach nech odpise ako nato.

Pozeral som na official MSI stranke aka je posledna revizia Biosu 1.04 ale este stale som nenasiel ziadny program s ktorym by som si mohol upravit Bios /a aby ten program fungoval vo Viste/ cize nie je dovod flashovat.

To je asi tak vsetko.

By som sa len chcel opytat ci ide niekomu na Viste 64bit vsetko tak ako ma /Teda Sleep mode a dotyk. tlacidla/.

jessy
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 02 lis 2008 17:25

Příspěvekod jessy » 04 lis 2008 16:06

Mam pocit ze tie fumn sleep atd... na 64 bit Viste riešili aj tu, ale treba to tam nájsť

http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P7 ... dstart=100

Inak na str. msi sú už aj ovl. pre XP, aj keď na 630 zatím iba pre 32 bit

Boom
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 12 srp 2008 22:04

Příspěvekod Boom » 04 lis 2008 16:17

čo máte s tými 64bit. mal som 64bit vistu aj keď nie na nb, ale viem , že veľký rozdiel nebol medzi 32bir a 64bit len v tom , že som musel na 64bitvú zháňať viac veci ako ovládače a ... inak nič.
Kto je bohatý? Ten kto je spokojný? A to je kto? Nikto!

Benjamin Franklin (1706 - 1790)


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů