MSI M670x

notebooky MSI a vše kolem nich
fic022
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2006 18:40

MSI M670x

Příspěvekod fic022 » 02 pro 2006 18:45

Máte někdo zkušenosti s notebooky MSI, nebo konkrétně s MSI M670x.
Zajímalo by mě jaké je šasí toho naťasku a výdrž baterky.

komprende
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 16 pro 2006 13:06

Příspěvekod komprende » 16 pro 2006 13:32

Konkretne s tymto modelom nemam skusenost.

Mam notebook od MSI uz 2,5 roka model M510C. S tymto notasom som maximalne spokojny. Ked som ho kupoval islo mi o co najlepsiu konfiguraciu za co najlepsiu cenu a v tomto mi MSI vychadzalo v tej dobe najlepsie

Jediny problem s notasom bol ten ze po roku a pol odisla DVD mechanika (kedze bola od QSI tak sa ani necudujem)
reklamoval som to az mesiac pred koncom 2ojrocnej zaruky (podotikam ze notas bol z velkoskladu) a bez najmensieho problemu vzali reklamaciu. Bol som sice dva a pol tyzdna bez notasu, ale ked som si bol pon, cakalo ma prekvapenie :) namiesto DVD Comba mi tam dali DVD-RW mechaniku cize som si o nieco polepsil. (aj ked zase od firmy QSI) ale aj tak ma to potesilo :_) (zrejme uz nemohli zohnat Combo) podpial sa mi na zarucny list nejaky korejcan cize notas bol asi niekde letecky :()


Mojmu modelu nemozem nic vytknut jedine snad to ze nepodporuje vypnutie displaya tlacitkom, co by sa mne hodilo, inac som maximalne spokojny. SASI by mali byt z horcika aj ked tomu moc neverim :D ale neni to plast. tvoj asi bude plastac komplet :).

Keby som nasiel notas za dobru cenu od MSI vobec by soms a nebal do neho ist znovu (moj nazor)

Planujem kupit notas za mesiac dva, ale MSI to uz asi nebude, pretoze prisli notasi VBI (perfektne konfigurovatelne za super cenu) takze asi pojdem do nejakeho VBI asus s96j popripade compalu h80, ale skor ten asus

Hlava

Příspěvekod Hlava » 01 led 2007 14:07

Tak tento notebook jsem koupil asi před měsícem jako domácí stroj a musím říct maximální spokojenost!!

V práci mám HP nx9420 s plnohodnotnou klávesnicí, takže jsem chtěl to samé i domů no a MSI 670 byl naprosto ideální kandidát. Sice když jsem ho kupoval to byla žhavá novinka, neznám nikoho kdo by měl nějaké zkušenosti s notebooky MSI, ale líbil se mi a risknul jsem to.

Příjemně malé rozměry, příjemně lehký, pevné šasi, nikde nic nevrže, nic se nekroutí, všechno lícuje, zpracování podle mě na jedničku.

Jedničku s hvězdičkou dostává za plnohodnotnou klávesnici, z dnešního pohledu je práce na notebooku bez numerické části peklo. Snad jediná výtka k tomuto notebooku je rozložení kláves, v levém dolním rohu je prohozené Fn a Ctrl (Fn je na kraji) a druhá blbá věc je strašně krátký Shift pod Entrem, tam jsou ty klávesy nějak divně napěchované. Dost jsem tam ze začátku překlikával.

No a od teď už jen samé pozitivum - výborný jasný displej, podle mě za cenu 18tis výborná výbava (1,8GHz Sempron / 512MB RAM / 80GB disk / WiFi / DWD RW), mechanika je nějaké combo od Philipsu. Výdrž na baterky jsem neměřil, ale při normální kancelářské práci to myslím ty tři hodiny bez problému udělá.

Já jsem s ním maximálně spokojený a doporučuju ho všem co si chtějí pořídit levný notebook. Jak jsem už psal - bez numerické klávesnice už ani omylem!



PS: Vlastně má ještě jedno negativum. Když se přepne do standby, strašně bliká modrá ledka a to až tak, že to v noci osvětluje ložnici a dost to ruší ...

fic022
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2006 18:40

Příspěvekod fic022 » 01 led 2007 19:09

Jsem rád, že zareágovak někdo kdo tento notebook má.

Tento notebook bude muj první, mám ho především na školní věci a v menším měřítku nějaké rýsování. Proto bych chtěl, tak jak jsi psal s plnohodnotnou klávesnicí. To asi bude jedno z největších pozitiv.

Ohledně toho šasí je to obyčejný plast? Nebo už nějaká slitina??

Ty klávesnice v oblasti šipek a pravého shivtu jsou asi trošku nevychytané, takže pro chlapy s velkými prsty to asi nebude, ale to bude o síle zvyku.

A ta letka může být solidní erotické světýlko, né?? :D

Jinak veškeré další poznatky, které by mě přesvědčily ke koupi toho notebooku rád uslyším.

Jan Balvan
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 bře 2007 21:21

muzu doporucit

Příspěvekod Jan Balvan » 28 bře 2007 21:40

Taky se mohu pripojit a rozhodne tenhle notebook skoro zadarmo :) doporucit. Sasi je z nejakeho plastu, slitiny jsou az u drazsich modelu. Co se tyce tech klaves - da se na to zvyknout :) Vydrz akumulatoru jsou tak ty 2 hodiny. Vice info a recenze si precti na nize uvedenym webu:
Podrobná recenze a zkušenosti s notebookem MSI M670X http://www.msi-notebook.info/
Další informace a novinky - notebooky MSI http://www.msi-notebook.info/notebooky_msi.htm


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů