MSI EX610X-044CZ práce se zdrojem na 230V.

notebooky MSI a vše kolem nich
Sumik

MSI EX610X-044CZ práce se zdrojem na 230V.

Příspěvekod Sumik » 21 kvě 2008 17:15

Zdravím,dnes jsem zakoupil tento notebook a při instalaci OS i když pracoval notebook na síťový zdroj začala led.dioda baterie svítit oranžově a před dokončením instalace došlo k vypnutí notebooku. Pochopil jsem, že asi baterie potřebuje dobít , ale na druhou stranu ,pokud používám síť.zdroj tak na stavu baterie by nemělo záležet a měl by utáhnout jak notebook tak i nabití baterie. :shock: Je ještě zajímavé že při nabíjení samotné baterie (notebook není zapnut) led dioda na ntb. bliká zeleně i když v návodu je uvedeno že má trvale svítit a ve stejném rytmu současně poblikává led na síťovém zdroji. Pokud zapnu notebook tak led na baterii se okamžitě přepne do oranžové. :( Jak jsem se dočetl v návodu tak to znamená ,že baterie není nabita a bojím se dokončit instalaci OS aby nedošlo k opětovnému vypnutí. Protože mám tento notebook pouze pár hodin a nevím jestli toto je normální stav, podle mne ne ,tak se chci optat na Vaše zkušenosti. Abych s reklamací zbytečně neotálel.
Zdravím a předem díky za vaše odpovědi. :)

Sumik

Sumik

Tak jsem závadu našel.

Příspěvekod Sumik » 21 kvě 2008 21:08

:D Kouknul jsem na hodnoty síť.zdroje a náhodou měl synek u svého notebooku zdroj stejných parametrů.19 V a 4,74 A. I výstupní konektor byl stejný a stejně zapojený. Po zapnutí půjčeného zdroje jakoby notebook ožil a vše bylo přesně dle návodu. Původní zdroj byl vadný a pulsoval, tím také to blikání led.diod u dobíjení. :D

kyo
guru
Příspěvky: 1648
Registrován: 04 lis 2007 19:26

Příspěvekod kyo » 21 kvě 2008 21:16

tak te jen doufej ze to ho vymeni :)
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů