Bootmgr missing

LINUX, MAC OS a další co lze nainstalovat na notebooky. Dostribuce, ovladače, jak to funguje atp.
the.freeze

Bootmgr missing

Příspěvekod the.freeze » 28 led 2011 16:18

Zdravicko, mam na ntb win 7 a chci vyzkouset Ubuntu. Stahnul jsem si teda ubuntu iso, a unetbootin a vytvoril boot flashku. Ale kdyz chci nabootovat z flashky tak mi to pise: bootmgr missing, restartujte stisknutim...
Neporadil by nekdo zkusenejsi? googlovat jsem zkousel, ale zadne me srozumitelne reseni jsem nenasel..:)diky

jonydede
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 úno 2015 13:53

Příspěvekod jonydede » 04 úno 2016 22:10

stále rovnakú chybu
Neviem, čo mám robiť?

jonydede
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 úno 2015 13:53

Příspěvekod jonydede » 05 úno 2016 21:08

Tu je nedávny pošty mám
Vykonajte nasledujúce metódy na vyriešenie problému:
Metóda 1: Oprava spustenia z Windows Recovery Environment (WinRE)
============================================
1. Vložte Windows 7 inštalačný disk do jednotky a spustite počítač.
2. Po stlačení klávesy, keď je správa oznamujúce "stlačením ľubovoľného klávesu systém z CD alebo DVD ...". Objaví.
3. Vyberte jazyk, čas, menu a klávesnicu alebo metódu vstupu a potom kliknite na Ďalej.
4. Kliknite na tlačidlo Oprava počítača.
5. V dialógovom okne Možnosti obnovenia systému vyberte disk inštalácie systému Windows a kliknite na Ďalej.
6. V dialógovom okne Možnosti obnovenia systému kliknite na položku Oprava počítača.
7. Kliknite na operačný systém, ktorý chcete opraviť, a potom kliknite na tlačidlo Ďalej.
8. V dialógovom okne Možnosti obnovenia systému kliknite na tlačidlo Oprava spustenia.
 
 
Metóda 2: Znova BCD pomocou nástroja Bootrec.exe
============================================
Ak chcete spustiť nástroj Bootrec.exe, je nutné spustiť systém Windows RE. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
1. Dajte Vista alebo Windows 7 inštalačný disk systému Windows do jednotky a spustite počítač.

2. Po stlačení klávesy, keď budete vyzvaní. Vyberte jazyk, čas, menu, klávesnicu alebo metódu vstupu a potom kliknite na Ďalej.

3. Kliknite na položku Oprava počítača.

4. Kliknite na operačný systém, ktorý chcete opraviť, a potom kliknite na tlačidlo Ďalej.

5. V dialógovom okne Možnosti obnovenia systému kliknite na tlačidlo Príkazový riadok.

6. Zadajte Bootrec.exe a stlačte kláves ENTER.


Pozri nasledujúci odkaz pre viac informácií:
Ako používať nástroj Bootrec.exe v prostredí Windows Recovery Environment na riešenie problémov so spustením a opravy v systéme Windows
Naposledy upravil(a) jonydede dne 12 říj 2016 11:53, celkem upraveno 1 x.

Python.P
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvekod Python.P » 06 úno 2016 15:06

Špatně udělaná bootovací flashka. Pokud už tohle je pro tebe problém je to znakem toho že by ses neměl pouštět do větší akcí...
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....


Zpět na „LINUX a další OS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů