service pack 1 rc1

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 18 pro 2007 13:42

:D heh, jsi aspon jeden z mála co mu vse jde líp, ja jeste netestoval ale chystám se :roll: :!:

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 18 pro 2007 14:51

Ghost: Nejdřív si přečti co jsem napsal. Vím co je RC a vím co je BETA a rozhodně to neházim do jednoho pytle, pochopit to šlo. Jo zájem o RC je veliký většina pak na to akorát nadává, protože čeká že to bude běhat jako Finální verze. K čemu ti je prosímte RC ? Jenom mi to řekni ? Proč si cpeš nehotovku do PC, potřebuješ to ? Nemůžeš prostě vydržet měsíc na FINAL verzi (nebo nevim jak dlouho)? K čemu to potřebujou ostatní ? Řekni mi to ? Prostě v tom nevidím žádné plus. V tom, že si z větší části můžeš narušit systém tím, že si tam dás nefinální verzi ? Stojí to za to ? Nebo ti jde o to jen honit vocas, že tam máš SP1 ? Vysvětli mi reálnej přínos pro tebe a pro jiný lidi prosím ? Kdyby šlo o BETU chápu chce se přidat a přidávat svoje poznatky a psát jaké to má nedostatky, ale MS na to má placené testery, takže to zcela padá. RC je tedy k čemu ? K tomu abych si narušil systém, což se může i nemusí stát, protože je to vabank ?

Podle mě je RC nedodělaná kryplovina pro lidi, aby jim firmy a programátoři zavřeli tlamy, že se něco chystá moc dlouho. Bývá to zdrojem chyb, i když již né tak razantních jako v beta verzích, ale k čemu tohle ? To starý funguje a až to bude oficiální tak to zazáplatuju ne ? Potom je na internetu půlka lidí brečících, protože jim nefunguje přesně podle představ a půlka je nadšená a hadají se o to kdo má pravdu a každej samozřejmě tvrdí, že ten to dělá špatně a druhej má štěstí.
tento účet již není aktivní.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 18 pro 2007 16:34

ja si to do PC necpem. ale vyvojari u nas to uz na par PCckach maju a testuju aby, ked si zakaznici o mesiac alebo kedy zacnu instalovat final release, sme nezistili, ze na polovici workstationov kde su od nas licencie nam to nechodi. aj ked nas sa tyka skor SP3 pre XP ako SP1 pre vistu. keby MS zverejnil rovno final a pustil ho do windows update tak by nam (a uricte nie len nam) mohol sposobit pripadne dost vazne problemy.

a zas na jednom boarde kde som jeden z adminov nam paralelne k ostrej prevadzke na phpBB 2.x bezal aj testovaci board na RC releasoch phpBB 3. a vysledok je taky, ze 2 dni po vydani gold verzie uz fungujeme na nej absolutne bez problemov (napr. upravy custom templatov sa zvladli a odladili este na RCckach).

tak ano myslim si, ze verejne RC verzie urcite vyznam maju.

ale suhlasim, ze pre bezneho uzivatela RC prakticky vyznam nema. a preto ani nie je RC verzia vo WU. btw tie dve polky co pises v poslednej vete sa aj tak budu rovnako hadat aj o final release. :D
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 18 pro 2007 17:14

rozumím, že pro někoho to bude dobré, proto by nebylo špatné, aby to zkoušeli už na beta poslední třeba. RC pro BFU nemají význam, přesto si je každej instaluje aby byl "COOL". a potom jen nadává. Rozumím, že pro vás to má význam a beru to. Ale to je jen minimum lidí, kteří to opravdu potřebují. Občas bych BFU sekal ruce, když jedou na RC verzích a diví se, že jim to sem tam popadá a přitom to mají jen aby byli "COOL" žádnou změnu jim to nepřineslo.
tento účet již není aktivní.

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 18 pro 2007 22:02

maxxz píše:Ghost: Nejdřív si přečti co jsem napsal. Vím co je RC a vím co je BETA a rozhodně to neházim do jednoho pytle, pochopit to šlo. Jo zájem o RC je veliký většina pak na to akorát nadává, protože čeká že to bude běhat jako Finální verze. K čemu ti je prosímte RC ? Jenom mi to řekni ? Proč si cpeš nehotovku do PC, potřebuješ to ? Nemůžeš prostě vydržet měsíc na FINAL verzi (nebo nevim jak dlouho)? K čemu to potřebujou ostatní ? Řekni mi to ? Prostě v tom nevidím žádné plus. V tom, že si z větší části můžeš narušit systém tím, že si tam dás nefinální verzi ? Stojí to za to ? Nebo ti jde o to jen honit vocas, že tam máš SP1 ? Vysvětli mi reálnej přínos pro tebe a pro jiný lidi prosím ? Kdyby šlo o BETU chápu chce se přidat a přidávat svoje poznatky a psát jaké to má nedostatky, ale MS na to má placené testery, takže to zcela padá. RC je tedy k čemu ? K tomu abych si narušil systém, což se může i nemusí stát, protože je to vabank ?

Podle mě je RC nedodělaná kryplovina pro lidi, aby jim firmy a programátoři zavřeli tlamy, že se něco chystá moc dlouho. Bývá to zdrojem chyb, i když již né tak razantních jako v beta verzích, ale k čemu tohle ? To starý funguje a až to bude oficiální tak to zazáplatuju ne ? Potom je na internetu půlka lidí brečících, protože jim nefunguje přesně podle představ a půlka je nadšená a hadají se o to kdo má pravdu a každej samozřejmě tvrdí, že ten to dělá špatně a druhej má štěstí.


:D pěkné no, nevím proč se tady navážíš do vista sp1 rc1, ty ji stejne na svem linixu nezkusis ,takze kdyz nevis a cem je rec tak se do toho laskavě nepleť ! jinak strategie microsoftu jsem tady nekde v ůvodu popisoval tak dále se k tomu vyjadřovat nebudu :wink:

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 18 pro 2007 22:53

mg prosímtě :wink: :wink: cituju Ghosta

"RC verzie ani nie su urcene pre beznych uzivatelov." tak prosímtě mlč a spokojeně přikyvuj. Zkoušet si můžeš co chceš já ti nebráním, jen říkám, že je to zbytečný vypouštět tyhle RC zvláště pro lidi jako ty :D :D nic ve zlém myslím tím obyčejné lidi, kt. to může přinést jen problémy s kompatibilitou. A věř tomu nebo ne nelíbí se mi to ani u Linux distro jenže tam je to trošku něco jiného díky OpenSource. Potom chodí miliony lidí s tím proč jim tam něco nefunguje a proč tohle takhle, když si instalují na mašiny kde chtějí stabilní OS RC verze. :wink:
tento účet již není aktivní.

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 19 pro 2007 09:20

OK :oops: :roll: :!:

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 19 pro 2007 13:44

a ještě technická. NECITUJ poslední příspěvek.
tento účet již není aktivní.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 19 pro 2007 15:09

Hadate se o nicem, BFU si tohle nedokaze nainstalovat a kdo si to chce nainstalovat tak si to nainstaluje, kdyz bude potom knourat ze mu to rozjebalo system, jeho blbost. Aspon je se komu smat...

Delfin

Příspěvekod Delfin » 19 pro 2007 16:09

Proč tu píšete že je blbost vydávat RC verze, nikdo vám ti jí nenutí. Když ji nechceš, tak ji nestahuj, někdo ji chce, tak si ji stáhne...
Já si j to taky stáhnul a nainstaloval, ale nějakou změnu jsem nezaznamenal. Nic se mi nezrychlilo, ani nezpomalilo, nebo to je tak minimální rozdíl, že jsem si toho ještě nevšiml... Instaloval jsem to v pondělí...

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 19 pro 2007 18:27

cituju
"RC verzie ani nie su urcene pre beznych uzivatelov."

s totoznuju se stím. Tak to je moje vysvětlení a psal sem, že mi je jedno jestli si to někdo nainstaluje. Říkám, že pro běžný uživatele to prostě nemá dle mě bejt ani nabízeno. to je můj názor nikomu ho necpu nainstalujte si do PC co chcete.
tento účet již není aktivní.

kojikoji
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 21 říj 2007 09:30

Příspěvekod kojikoji » 20 pro 2007 15:47

nainstaloval jsem,zprvu nic,jen zpomaleni,ale po par dnech super zrychleni kompu....

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 20 pro 2007 21:34

:D no z prvu jak se kazda instalace zaběhá tak to lehce kompa brzdí ale pak.........to je fičák :wink:

kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvekod kiposukjange » 20 pro 2007 21:38

Já nevím co nadáváte na RC verze, buďtě rádi že jste si kdysi mohli vyzoušet Vistu zadarmo!
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.

kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvekod kiposukjange » 06 led 2008 09:56

Moje postřehy z SP1 RC: Ze začátku výrazné zrychlení všeho, po třech týdnech používání jde systém do kytek. Často mně to vytuhává, CPU na 100%, to nemluvím o pádech a tuhnutích Acer Empoweringu. Taky mě dožírá nemožnost regulace hlasitosti (hardwarově kolečkem na boku) - po nějaké době to prostostě nejde.
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů