Potíže s Windows 8.1

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
vasca
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2020 13:39

Potíže s Windows 8.1

Příspěvekod vasca » 26 úno 2020 14:33

Neustálé zpomalování běhu nothebooku mě nakonec donutilo k reinstalaci Windows 8.1 pomocí ON KEY RECOVERY.
Zpočátku se zdálo, že je vše v pořádku, ale při pokusu vyhledat zboží na Aliexpressu (první věc co jsem zrovna potřeboval) mě z toho vyvedla. Vyhledávání zadaného zboží se spustilo, ale nezastavilo!!! V domnění, že jde o poruchu v přenosu dat, jsem si v mezičase nainstaloval zálohovaný FreeCAD. Program se podařilo spustit, ale pracovat s ním nelze. Akce označená levým tlačítkem myši (nebo i klávesovou zkratkou) se provede až po stisku pravého tlačítka myši??!!! Jinak se nic neděje. V ostatních nainstalovaných zálohovaných programech (Libre office, IDE Arduina...) je zdá se vše v pořádku.
Všechny instalace ze zálohovaných instalačních programů včetně pokusu o stahování z netu jsou výrazně pomalejší, než před reinstalací. Také se nedá přihlásit do programu Eagle od Atodesku! (Je viditelná pouze hlavička a orámování okna.

Počítač Lenovo B50-30 procesor Intel(R) Pentium(R) CPU N3540 2.16GHz RAM 4GB 64bit OS Windows 8.1 s aplikací Bing - aktivovaný!

Děkuji všem za každý nápad co stím.
Libor Havlíček, Mor. Krumlov

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Potíže s Windows 8.1

Příspěvekod orgasmic » 02 bře 2020 22:15

Nainstaluj čistý OS z webu Microsoft.
Asus ROG Strix G18

vasca
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2020 13:39

Re: Potíže s Windows 8.1

Příspěvekod vasca » 02 bře 2020 23:30

Děkuji!
Po proběhnutí několika automatických aktualizací a restartech je vše OK


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů