Win 10 cerna smrt po priprave na automaticke opravy

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
drbalji
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 14 zář 2011 00:19

Win 10 cerna smrt po priprave na automaticke opravy

Příspěvekod drbalji » 21 říj 2018 19:39

Dobrý den,

potreboval bych poradit jelikoz už jsem celkem v koncích :D Mám ntb Acer aspire V15 nitro s předinstalovaným w10 a predevčírem ntb normálně fungoval. Kdyz jsem ho zapnul další den (podotýkám že s ntb nebylo nijak hýbáno a ani se nedělali jakekoliv aktualizace) tak se po zapnutí neskutečně sekal, sice zde mam spoustu programů které se spouštějí po spuštění, ale např reakce na blbé kliknutí pravym tlacitkem na plochu trvala cca 20 sec.

No jako spravnej amater jsem ntb zkusil restartovat a ejhle... Klasika nacitaci logo aceru, ktere po chvili zmizelo, a misto toho aby se objevilo nacitaci logo win tak se opet objevilo logo acer nyni s dodatkem ,, priprava na automatické opravy. No po chvili to zmizelo a jen cerna smrt... Display notebooku je normalne podsviceny akorat ze je černo.. :D reaguje na zkratky fn+f6 ktery vypne a zapne display ale to je tak vse.. No cekal jsem asi hodinu jestli se neco bude dit a nic. Tak jsem si udelal bootovaci fleshku nastavil bios s prioritou na boot z flash a pro jistotu jeste volitelnej boot kde po startu pri mackani f12 naskoci volba z ceho bootnout. S tim nebyl zadny problem zvolil jsem boot z flashky no a misto loga aceru se objevilo logo windows po kterem by mela najet budto diagnostika nebo bych se mel dostat do startup advanced options... U loga windows se chvili tocilo kolecko nacitani a po chvili opwt black screen... Zkusil jsem to jeste dvakrat nebo trikrat a skoncil jsem s tim ze jsem se na to vykaslal a nechal to bezet pres noc... Beze změn

S amaterskymi znalostmi které mam uz me nic jineho nenapada co bych mohl delat, nevim hestli je odpravenej disk, nemam moznost ho vyzkouset v jinem pc, nebo co jsem se docetl na netu by to mohli dekat nejake vadne drivery....

Kazdopadne prosim Vás zkusenejsti o radu pripadne o zkusenosti jestli se nekdo setkal s necim podobným, dekuji :)

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Win 10 cerna smrt po priprave na automaticke opravy

Příspěvekod orgasmic » 22 říj 2018 14:46

Vadné drivery u bootování z flashky určitě ne.
Viděl bych to na vadný disk.

Jestli nemáš kde ho vyzkoušet, tak si objednej nový disk a vyzkoušej. Když ani tak nepoběží (což pochybuju), tak ho můžeš do 14 dnů vrátit.

Anebo ještě lépe, objednej si rovnou SSD, nějaké základní 128GB stojí pár stokorun.
https://www.alza.cz/wd-green-3d-nand-ss ... 250428.htm
Pak budeš moct nainstalovat systém a druhý disk rovnou diagnostikovat.
Asus ROG Strix G18

michalko58
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 23 srp 2017 07:56

Re: Win 10 cerna smrt po priprave na automaticke opravy

Příspěvekod michalko58 » 23 říj 2018 08:04

Najlepsie bude nabootovat z live CD/USB Linuxu a skusit ci sa dostane na HDD. Hned bude vediet ci je funkcny alebo nie.


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů