Čisté ISO WIN 7 Profesional 64bit SP1

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
ostravak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 říj 2015 13:24

Čisté ISO WIN 7 Profesional 64bit SP1

Příspěvekod ostravak » 05 lis 2015 17:15

Zdravím vespolek,

nedávno jsem si pořídil repasovaný notebook Dell 6320... Původní HDD klekl, nahradil jsem jej diskem SSD (stejně to byl záměr) nicméně jsem tímto přišel o recovery WIN 7. Originál aktivační kód v noťasu je samozřejmostí (SW nechci krást). Nemáte, prosím, někdo nějaký odkaz nebo nemohl byste mi někdo, prosím, uploadnout čisté instalační DVD (forma ISO) pro tuto OEM verzi Windows?

Děkuji moc za zastavení, případně pomoc

Pt

tiktak
guru
Příspěvky: 708
Registrován: 04 kvě 2014 22:21

Příspěvekod tiktak » 05 lis 2015 22:15

Vždyť si můžeš legálně stáhnout ISO Windows 7 64b třeba přímo od Microsoftu, vypálit nebo přes Microsoftí tools vytvořit bootovací flashku, následně nainstalovat a aktivovat pomocí s.n. čísla z nálepky na notebooku (i když mám originální W7 přímo od Dellu, musel jsem to občas takto dělat, originální DVD po ruce nemaje). Aktivace vždy prošla. A kdyby neprošla, stačí zavolat na microsoftí linku, vysvětlit problém a zadat svoje licenční číslo a je opět aktivované. Vše samozřejmě legálně.
Originální Dell DVD obsahuje akorát pár ptákovin navíc (nějaké wallpapery, záložky do prohlížeče přímo na Dell atd., tedy nic, co se nedá následně stáhnout přímo z Dellu a doinstalovat).
Kdybych neměl upload 2MBit, tak Ti to klidně někam hodím, ale s touhle rychlostí bych to někam stěhoval dva dny :)
PS: tedy tohle bude samozřejmě fungovat, pokud máš nálepku s W7 a s.n na notebooku nebo pod baterkou. Pokud nemáš štítek (tedy s.n. číslo), pak samozřejmě je nutností Dell instalační médium.
je: 2x T60P, X220, 2x 8570W Dreamcolor, E6420
bylo: E7440, M6600, X230T, T440P, E6400, XPS 1330, D630, D620, D610, D600, C640, HP N6200, HP NX8220, T43P

ostravak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 15 říj 2015 13:24

Příspěvekod ostravak » 06 lis 2015 20:50

Tiktak: Ahoj a díky za zastavení :) Problém je právě v tom, že Microsoft už všechny instalční verze "zdarma" stáhnul... A musím mít nějaký účet s tzv. "předplatným"... Což nemám a ani si jej nehodlám zřizovat :/ Postup, jak na boot USB už samozřejmě znám, jen prostě nemám ten "origo *.iso soubor" bez balastu... Je těžké nškde najít ten originál. Všichni do toho zasahují... A serial mám pod baterkou... Teď jsem na něco narazil ještě na ulozto.cz, takže zkusím to a dám vědět.

Díky Pt


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů