Win7 a neschopnost zobrazeni Samsungu N8010

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
laufas
občas něco napíše
Příspěvky: 49
Registrován: 04 čer 2009 15:26

Win7 a neschopnost zobrazeni Samsungu N8010

Příspěvekod laufas » 22 říj 2015 17:23

Ahoj,
po dlouhém zkoumání problému se ze zouflaství obracím na tohle forum. Jde o to, ze tablet Samsung GT N8010 prestal byt schopen se pripojit k memu PC s Win7 Professional SP1. Dlouho to slo, normalne jsem kopiroval filmy/hudbu/dokumenty do tabletu a najednou se zacalo objevovat, ze zarizeni nebylo rozpoznano, ze nebylo nainstalovano apod. viz obrazek Obrázek Tablet tak v PC nevidim a nemuzu do nej a z nej kopirovat dokumenty. Tento problem se vyskytuje i na druhem PC v dome, kde jsou Win8. Zkousel jsem preinstalovat Win, preinstalovat tablet, PC pripojit pres wifi i kabel, ruzne usb, zažádat Samsung o ovladace i zajit do Samsung prodejny. Nikde nikdo nic nevi, proc by to mohlo delat a ovladace nikdo nema na stahnuti. Celkem zvlastni problem, nema prosim nekdo napad, jak to vyresit? Mne prijde, ze by se to tema ovladacema vyresilo, ale PC neni schopne je stahnout, ani kdyz vypnu vsechny firewally, antiviry a jinde je nemuzu najit... PS: V Samsung prodejne se tablet s mym kabelem normalne pripojil a objevil prodejci v pocitaci :evil: Diky moc za jakoukoliv pomoc.
ex Vaio fw41e
nyni Asus GL552JX-DM021T

Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů